ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Na Faře
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Královehradecký kraj
Oblast: Dvůr Králové nad Labem
Lokalita: Dubenec
GPS: 50°22'19.690"N 15°48'35.907"E

Web: www.penzionnafare.cz
E-mail: info@penzionnafare.cz
Telefon: +420 603 257 405
Mobil: +420 604 274 008
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 35
Počet ložnic: 12
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 575 Kč
Cena za osobu a týden od: 4025 Kč
Cena za osobu a den od: 23 EUR
Cena za osobu a týden od: 161 EUR

Kód objektu: CZ-504  
Pošlete odkaz:

Fotografie
rodinná dovolená Hradec Králové a okolí
bezbariérové ubytování Královehradecko
luxusní ubytování na venkově Hradec Králové a okolí
svatební apartmá Hradec Králové a okolí
Konání svateb Hradec Králové a okolí
Rodinné oslavy Hradec Králové a okolí
Firemní a společenské akce Hradec Králové a okolí
Wellness dovolená Hradec Králové a okolí
ubytování pro náročné Hradec Králové a okolí
ubytování s bezplatným parkováním Dvůr Králové nad Labem
ubytování s úschovnou kol Dvůr Králové nad Labem a okolí
dovolená pro rodiny s dětmi Dvůr Králové nad Labem a okolí
aktivní dovolená Dvůr Králové nad Labem a okolí

Penzion Na Faře, Dubenec

Ubytování pro všechny věkové kategorie Dubenec

Penzion Na Faře se nachází v obci Dubenec v Královehradeckém kraji. Vlastní farní budova pochází z 2. poloviny 18. století (rodinná dovolená Hradec Králové a okolí). Nově zrekonstruovaný areál bývalé fary  nabízí ubytování pro celkem 35 hostů. V bývalé farní budově je k dispozici 18 lůžek ve stylově zařízených pokojích s možností 4 přistýlek. Jeden z pokojů je uzpůsoben pro pobyt imobilních osob (bezbariérové ubytování Královehradecko). Farní apartmá nabízí pobyt v luxusně zařízeném pokoji s barokními kamny (luxusní ubytování na venkově Hradec Králové a okolí). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV (ubytování pro náročné Hradec Králové a okolí). V šesti pokojích situovaných v 1. patře nově zbudované přístavby je k dispozici 13 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Všechny pokoje disponují wi-fi připojením. Ubytovaní hosté mohou využít bezplatná parkovací místa na parkovišti uvnitř areálu (ubytování s bezplatným parkováním Dvůr Králové nad Labem a okolí).

Pro všechny hosty je k dispozici herní místnost, půjčovna a úschovna kol (ubytování s úschovnou kol Dvůr Králové nad Labem a okolí). Velká herní místnost je vybavena kulečníkem, stolním fotbalem, šipkami, herní konzolí X-box (dovolená pro rodiny s dětmi Dvůr Králové nad Labem a okolí). Samozřejmostí je zapůjčení základního sportovního vybavení – kol, míčů, badmintonu, tenisových raket aj. (aktivní dovolená Dvůr Králové nad Labem a okolí). Ti, kteří si chtějí po náročném dni či během svého volna odpočinout, mohou využít wellness přímo v penzionu. K dispozici je infrasauna pro 4 osoby se solným panelem a nejmodernější vířivka od firmy Caldera Spa pro 6 osob, která poskytuje vysoký standard v hydroterapii (penzion s welness službami Hradec Králové a okolí).

Příjemné posezení poskytuje stylová restaurace a salónek vybudované z bývalých koňských stájí (penzion s restaurací Dvůr Králové nad Labem a okolí). Restaurace vychází z tradičních receptů staročeské kuchyně, hosté mohou ochutnat především regionální kuchyni Podkrkonoší (ubytování se stravou Dvůr Králové nad Labem a okolí). V letních měsících je možnost venkovního posezení na dvorku pod slunečníky, o víkendech s grilovanými specialitami a příjemnou hudbou (ubytování s venkovním posezením Dvůr Králové nad Labem a okolí). Restaurace má kapacitu 30 míst, salónek 20 míst, oba prostory jsou nekuřácké a ozvučené. Salónek díky své variabilitě stolového uspořádání a vybavení velkoplošnou TV umožňuje pořádání firemních akcí, firemních večírků, školení, seminářů, obchodních jednání i společenských akcí, rodinných oslav, a sledování sportovních přenosů. K dispozici je také společenský sál s kapacitou 80 míst, který nabízí velké možnosti využití. Nachází se zde pódium, vybavený bar a šatna (pronájem sálu pro akce Hradec Králové a okolí). Zajišťujeme též rauty a hostiny pro svatby a jiné akce.

CykloturistikaSvatbyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetGolf - 2 kmBazénOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceSemináře, školeníPes povolenTenis - 1 kmJízda na koni - 500 m

Láká Vás klid venkova, relax a pohoda? Rádi si pochutnáte na kvalitním jídle v příjemném prostředí?
V Penzionu Na Faře jste na tom správním místě.
Mohlo by Vás zajímat
Hospoda Na Sýpce

Hospoda Na Sýpce se nachází v obci Kuks, v těsném sousedství vlastního areálu Hospitalu. Je to typická sezónní turistická restaurace s otevírací dobou přizpůsobenou návštěvním hodinám Hospitalu (restaurace pro turisty Kuks a okolí). Objekt restaurace, stejně jako celý areál, prošel celkovou rekonstrukcí a má i svoji „restaurační historii“.  Pod jménem „Zámecká vinárna“  zde byla v 80. a 90. letech provozována velice oblíbená restaurace, která byla vyhledávaným místem nejen turistů. Po rekonstrukci pod patronací vlastníka objektu, Národního památkového ústavu, byla hospoda nově vybavena.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 194     rss: novinky akce   výměna odkazů