ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Rozkvět
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský kraj
Oblast: Beskydy - MSK
Lokalita: Trojanovice
GPS: 49°30'20.4"N 18°14'49.1"E

Web: www.penzionrozkvet.cz
E-mail: ubytovani@penzionrozkvet.cz
Telefon:
Mobil: 603977935
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 12
Počet ložnic: 6
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 600 Kč

Kód objektu: CZ-609  
Pošlete odkaz:

Přečtěte si

Penzion Rozkvět

Fotografie

Penzion Rozkvět, Trojanovice

Rodinný penzion v Beskydech

Penzion Rozkvět se nachází v Trojanovicích, v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd, na úpatí hory Radhošť. Horské prostředí nabízí krásné výhledy do okolí (romantická dovolená Beskydy).

V blízkosti penzionu se nachází lanová dráha, která turisty přepravuje na hřeben Beskyd k Pustevnám (pobyty pro turisty Beskydy a okolí). V létě je možné využít lanovku nebo se na Pustevny dopravit pěšky, v zimě jezdí skibus od penzionu k lanovce a při zpáteční cestě lze dojet na lyžích přímo k penzionu (dovolená pro lyžaře Beskydy a okolí). K nejvíce navštěvovaným lokalitám v Beskydech patří Pustevny a hora Radhošť. Na Pustevnách stojí dřevěné secesní stavby, které slouží jako restaurace a hotel. 

V rodinném penzionu v srdci Beskyd naleznete vše, co potřebujete k pohodovému a bezstarostnému pobytu. Komfortní pokoje, domácí kuchyně, kde se připravují regionální speciality a mnoho aktivit v okolí, to vše jako na dlani v penzionu Rozkvět.

Penzion Rozkvět nabízí ubytování v  šesti pokojích, každý s vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou od dvoulůžkových až po čtyřlůžkové s televizí a připojením k wifi (ubytování s internetem Trojanovice).

Stravování je možné v restauraci penzionu Rozkvět (kapacita cca pro 35 osob). Hosté si mohou vybrat snídaně, obědy, večeře, polopenze nebo plná penze (stravování v penzionu Beskydy a okolí). V prostorách uspořádat různé oslavy - menší svatby, narozeniny, promoce, setkání abiturientů, firemní akce a školení (pobyty pro skupiny Beskydy a okolí).

Parkování je zajištěno přímo u penzionu. V případě plné obsazenosti parkoviště nebo jeho nedostupnosti v zimě (při sněhové kalamitě) je možnost parkovat na nedalekém centrálním parkovišti vzdáleném 20m (ubytování s parkováním Trojanovice).

Penzion ROZKVĚT poskytuje celoroční ubytování, jelikož blízké okolí umožňuje aktivní strávení dovolené během všech ročních období (aktivní dovolená Beskydy a okolí). Cyklostezky lákají k vyjížďkám na kole do širokého okolí (ubytování pro cyklisty Beskydy a okolí). Na turisty čekají procházky po hřebenech Beskyd (dovolená pro turisty Beskydy a okolí). V okolí je možné vyzkoušet i adrenalinové sporty jako tandemy či paragliding. V Čeladné se nachází golfové hřiště, které uvítají především milovníci golfu (pobyty pro golfisty Beskydy a okolí). V zimě jsou vám k dispozici sjezdovky a 40 km upravených běžeckých tratí. Vše je doplněno službami jako ski servis, lyžařská škola či půjčovna.

Nedaleko penzionu Rozkvět leží Srdce Valašska neboli Rožnov pod Radhoštěm. V současné době je Rožnov proslaven především Valašským muzeem v přírodě, které je tvořeno souborem dřevěných lidových staveb přenesených z valašského regionu do prostředí městského parku (Dřevěné městečko) a na přilehlou stráň (Valašská dědina a Mlýnská dolina).

ubytování v penzionu Beskydy a okolí, rodinná dovolená Beskydy, dovolená na kolech Beskydy, ubytování v apartmánu Beskydy, penzion s restaurací Beskydy a okolí, ubytování pro rodiny s dětmi Beskydy, dovolená pro cyklisty Beskydy, ubytování pro cyklisty Beskydy, ubytování pro lyžaře Beskydy, rodinné oslavy Trojanovice, obchodní semináře Trojanovice, firemní akce Trojanovice

V okolí penzionu Rozkvět je na vybranou ze spousty aktivit jako lyžování, horská a silniční kola, horská turistika, lezení v lanových parcích, golf, jízda na koni, plavání, rybaření nebo i paragliding.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 167     rss: novinky akce   výměna odkazů