ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
  Vložit do výběru
Typ služby: Pronájem chat chalup

Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: České Budějovice
GPS: 48°59'1.62"N 14°26'1.05"E

Web: www.chatatour.cz
E-mail: info@chatatour.cz
Telefon: +420 385 510 191
Mobil: +420 603 769 067
FAX: +420 385 510 190


Kód služby: CZ-001
Pošlete odkaz:
Fotografie
Chata Annín - Šumava
chalupa Nové Hutě, Šumava
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy
Chata Radava - Orlík
Chata Dobřejice - Bechyně
Statek Louka - Orlík
Chalupa Dolní Bolíkov - Česká Kanada

AGENTURA CHATA TOUR s.r.o., České Budějovice

pronájem chat a chalup pro klidnou dovolenou ve všech rekreačních oblastech České republiky

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

V online katalogu můžete vybírat objekt podle termínu, počtu osob, lokality, vybavení a dalších měřítek. V detailu každého objektu si můžete ověřit aktuální obsazenost a v případě zájmu přímo vyplnit objednávku. Objednat si můžete týdenní nebo víkendové pobyty. Stálým hostům je poskytnuta sleva. V nabídce si můžete vybrat také pobyty na chatě a chalupě se slevou při plánování dovolené na poslední chvíli z katalogu "Chaty a chalupy k pronajmutí se slevou Last Minute".

Majitelům rekreačních objektů zajistíme zprostředkování jejich objektů pro tuzemské i zahraniční hosty - v případě zájmu o spolupráci vyplňte nabídkový formulář přímo na našich webových stránkách, nebo nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech, rádi Vám sdělíme podrobnosti. Objekty osobně navštěvujeme.

Penzion Jihočeská Salaš
Penzion Jihočeská Salaš, Čakovec

Penzion Salaš (rodinná dovolená v jižních Čechách) nabízí komfortní ubytování v jednom dvoulůžkovém pokoji s možností dvou přistýlek, jednom třílůžkovém pokoji s možností jedné přistýlky, dvou třílůžkových pokojích a jednom kompletně vybaveném apartmánu s kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí se dvěma lůžky a s možností 2 přistýlek (ubytování v penzionu u Českých Budějovic). Celková kapacita penzionu je 18 lůžek. 

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Na hosty penzionu čeká hned několik možností sportovního vyžití (ubytování pro cyklisty České Budějovice a okolí). Zdarma je k dispozici koupací jezírko, travnaté hřiště na míčové hry, badminton, malý fotbálek a kroket. Za poplatek finská sauna (wellnes České Budějovice a okolí). Pro hosty je k dispozici pergola s otevřeným krbem, kterou je možné použít k soukromému grilování (grilování v penzionu u Českých Budějovic).

Na děti pak v okolí penzionu čeká indiánské týpí s možností přespání, venkovní ohniště, dětské hřiště s trampolínou, houpačkami velkým pískovištěm s klouzačkou a dětským domečkem ve stylu penzionu (kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi u Českých Budějovic).

 
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 84     rss: novinky akce   výměna odkazů