ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
  Vložit do výběru
Typ služby: Pronájem chat chalup

Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: České Budějovice
GPS: 48°59'1.62"N 14°26'1.05"E

Web: www.chatatour.cz
E-mail: info@chatatour.cz
Telefon: +420 385 510 191
Mobil: +420 603 769 067
FAX: +420 385 510 190


Kód služby: CZ-001
Pošlete odkaz:
Fotografie
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy
Chata Radava - Orlík
Chata Dobřejice - Bechyně
Chata Annín - Šumava
Statek Louka - Orlík
Chalupa Dolní Bolíkov - Česká Kanada
chalupa Nové Hutě, Šumava

AGENTURA CHATA TOUR s.r.o., České Budějovice

pronájem chat a chalup pro klidnou dovolenou ve všech rekreačních oblastech České republiky

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

V online katalogu můžete vybírat objekt podle termínu, počtu osob, lokality, vybavení a dalších měřítek. V detailu každého objektu si můžete ověřit aktuální obsazenost a v případě zájmu přímo vyplnit objednávku. Objednat si můžete týdenní nebo víkendové pobyty. Stálým hostům je poskytnuta sleva. V nabídce si můžete vybrat také pobyty na chatě a chalupě se slevou při plánování dovolené na poslední chvíli z katalogu "Chaty a chalupy k pronajmutí se slevou Last Minute".

Majitelům rekreačních objektů zajistíme zprostředkování jejich objektů pro tuzemské i zahraniční hosty - v případě zájmu o spolupráci vyplňte nabídkový formulář přímo na našich webových stránkách, nebo nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech, rádi Vám sdělíme podrobnosti. Objekty osobně navštěvujeme.

Penzion Jihočeská Salaš
rodinná dovolená v jižních Čechách

Penzion Salaš (rodinná dovolená v jižních Čechách) nabízí komfortní ubytování v jednom dvoulůžkovém pokoji s možností dvou přistýlek, jednom třílůžkovém pokoji s možností jedné přistýlky, dvou třílůžkových pokojích a jednom kompletně vybaveném apartmánu s kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí se dvěma lůžky a s možností 2 přistýlek (ubytování v penzionu u Českých Budějovic). Celková kapacita penzionu je 18 lůžek. 

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Na hosty penzionu čeká hned několik možností sportovního vyžití (ubytování pro cyklisty České Budějovice a okolí). Zdarma je k dispozici koupací jezírko, travnaté hřiště na míčové hry, badminton, malý fotbálek a kroket. Za poplatek finská sauna (wellnes České Budějovice a okolí). Pro hosty je k dispozici pergola s otevřeným krbem, kterou je možné použít k soukromému grilování (grilování v penzionu u Českých Budějovic).

Na děti pak v okolí penzionu čeká indiánské týpí s možností přespání, venkovní ohniště, dětské hřiště s trampolínou, houpačkami velkým pískovištěm s klouzačkou a dětským domečkem ve stylu penzionu (kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi u Českých Budějovic).

 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 227     rss: novinky akce   výměna odkazů