ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Zámek Konopiště
  Vložit do výběru
Typ služby: Zámky

Země: Česká republika
Kraj: střední Čechy Středočeský kraj
Oblast: Benešov
GPS: 49°46'46.146"N 14°39'22.402"E

Web: www.zamek-konopiste.cz
E-mail: konopiste@stc.npu.cz
Telefon: +420 274 008 154
Mobil:
FAX: +420 274 008 152


Kód služby: CZ-206
Pošlete odkaz:
Fotografie
Zámek Konopiště - letecký pohled
Zámek Konopiště - možnost několika prohlídkových okruhů
Zámek Konopiště - růžová zahrada
Zámek Konopiště - možnost několika prohlídkových okruhů

Zámek Konopiště, Konopiště

Zámek Konopiště, jeden z nejnavštěvovanějších zámků v Čechách, byl založen jako koncem 13. století jako středověká pevnost a postupem času se na Konopišti vystřídalo mnoho šlechtických rodů, mezi jinými Šternberkové či Lobkowitzové. V roce 1887 koupil panství arcivévoda František Ferdinand d'Este a přebudoval Konopiště na velkolepé sídlo budoucího císaře. Do zámku umístil své rozáhlé sbírky a založil Růžovou zahradu se skleníky. V takovéto podobě se zachoval zámek až do dnešního dne, kdy je přístupný návštěvníkům.

Návštěvníci mohou projít několika prohlídkovými okruhy, prohlédnout si reprezentační a hostinské pokoje, ale i soukromé pokoje Františka Ferdinanda a Muzeum sv. Jiří v bývalé barokní oranžerii. Svatba na Konopišti - i to je jedna ze služeb, kterou poskytujeme našim hostům, z dalších můžeme jmenovat občerstvení, které nabízí kavárna d´Este a bistro na nádvoří zámku a Růžová kavárna v Růžové zahradě, cestu z parkoviště k tzv. kapličkám Vám zpříjemní projížďka v kočáře nebo vláčku.

Zámek Konopiště - pohled přes zámecký rybník
Zámek Konopiště - možnost několika prohlídkových okruhů

Sport & relax S-centrum
S-centrum Benešov - Vaše relaxace ve středních Čechách

Sportovně relaxační centrum situované v klidném prostředí okrajové části Benešova nabízí aktivní odpočinek pro hosty všech věkových kategorií (aktivní odpočinek pro všechny střední Čechy). Poskytuje zázemí pro rodiny s dětmi, stejně jako pobyty pro seniory, nebo manažery, kteří si chtějí odpočinout od náročného pracovního tempa (pobyty pro manažery střední Čechy). Kromě sportovního vyžití pro jednotlivce i skupiny nabízí komplex ubytování ve tříhvězdovém hotelu (ubytování pro jednotlivce i skupiny střední Čechy). Sportovní aktivity může vystřídat odpočinek v sauně, vířivce či soláriu - aktivní dovolená Benešov a okolí. Nabízíme víkendové balíčky, balíčky pouze pro ženy, relaxaci spojenou s golfem, nebo s pobytem v sedle koně, pilotováním letadla, hrou na kytaru, učením se cizím jazykům (balíčky pro všechny věkové kategorie střední Čechy).

 
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 117     rss: novinky akce   výměna odkazů