ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Vinařství Hrnčíř
  Vložit do výběru
Typ služby: Vinařství

Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Pálava a okolí
GPS: 48°51'09.7"N 16°35'32.9"E

Web: vinarstvihrncir.cz
E-mail: hrncir.jiri@centrum.cz
Telefon:
Mobil: +420 603 480 706
FAX:


Kód služby: CZ-134s
Pošlete odkaz:
Fotografie
Prodej kvalitních vín Pálava a okolí
Nákup kvalitních vín Dolní Dunajovice a okolí
Integrovaná produkce vína Pálava a okolí

Vinařství Hrnčíř, Dolní Dunajovice

Rodinné vinařství Pálava a okolí

Malé rodinné Vinařství Hrnčíř sídlí v jedné z významných vinařských obcí Dolní Dunajovice na dohled od Pálavských kopců. Tato vinařská obec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti. Vinařství má k dispozici 3 hektary vlastních vinic. Při zpracování hroznů dodržuje zásady integrované produkce jako omezení chemické ochrany, redukce násady hroznů, kvalitní zelené práce, ruční sběr. 

Jedinečné podmínky této oblasti a takto vypěstovaná surovina umožňuje vyrábět špičková moravská vína, jež jsou oceňována na mnoha soutěžích u nás i v zahraničí. Jsou vytvářeny pouze menší partie z odrůd jako Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Pálava, Muškát Moravský, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Chardonnay, Svatovavřinecké, Modrý Portugal, Zweigeltrebe, André, Cabernet Moravia. Celková roční produkce činí cca 15 000 lahví. Filozofií vinařství je produkovat vysoce kvalitní odrůdová vína, u nichž je důležitá kvalita, nikoliv kvantita.

Ve vinařství lze pořádat řízené degustace vín a to ve stylovém vinném sklípku, který je součástí penzionu Klentnice. Penzion nabízí komfortní ubytování v apartmánech s kuchyňkou nebo v jednotlivých pokojích v obci Klentnice. Výhodou je tedy možnost spojení řízené ochutnávky vína s ubytováním v penzionu, který se nachází v blízkosti vinného sklípku v Dolních Dunajovicích.

prodej moravských vín Dolní Dunajovice a okolí, nákup kvalitních odrůdových vín Dolní Dunajovice a okolí, posezení ve vinném sklípku Dolní Dunajovice a okolí, ubytování s ochutnávkou vína Pálava a okolí, pobyt ve vinném sklípku Pálava a okolí, vinařské stezky Pálava a okolí, vinařská turistika Pálava a okolí, pobyt v rodinném vinařství Pálava a okolí, pobyty pro milovníky vína jižní Morava, vinný sklípek s ubytováním jižní Morava, pobyt ve vinařské obci Pálava a okolí, výroba kvalitních vín Pálava a okolí

Získaná ocenění za rok 2020

Posezení ve vinném sklípku Dolní Dunajovice a okolí
Ochutnávka vína z vlastní produkce Pálava a okolí
Prodej odrůdových vín Pálava a okolí

Obec Dolní Dunajovice patří k nejstarším sídlům na Moravě. Nachází se v okrese Břeclav ve slunném Jihomoravském kraji. Přijeďte k nám ochutnat špičková moravská vína té nejvyšší kvality.
Ubytování Pálava
Ubytování Pálava - pronájem apartmánu na Pálavě

Nabízíme Vám příjemné ubytování u Mikulova v obci Klentnice (rodinná dovolená Klentnice a okolí). Rodinný penzion s vinným sklepem leží na úpatí Pálavských vrchů a poskytuje tak skvělý výchozí bod pro poznávání krás jižní Moravy, (dovolená pro rodiny s dětmi na Pálavě). Z penzionu můžete obdivovat výhled na Mušovská jezera, daleko není ani Lednicko-valtický areál či hrad Děvín (dovolená pro všechny věkové kategorie Klentnice a okolí). Ubytování Pálava je vhodné pro turistiku a cykloturistiku (dovolená pro cyklisty Pálava a okolí), rybolov a yachting (dovoelná pro rybáře Klentnice a okolí). Vyhledávanou a specifickou aktivitou je vinařská turistika, díky níž poznáte nejen místní krajinu (dovolená pro milovníky vína na Pálavě), ale také kulturu vinařství a místní folklor (vinařská turistika s ubytováním Pavlov a okolí). Penzion Ubytování Pálava disponuje celkem 14 lůžky (ubytování pro skupiny Klentnice a okolí).

 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 148     rss: novinky akce   výměna odkazů