ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Vinařství Maláník - Osička
  Vložit do výběru
Typ služby: Vinařství

Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Podluží
GPS: 48°49'37.9"N 17°02'54.1"E

Web: http://www.vinarstvimalanik.cz/
E-mail: info@vinarstvimalanik.cz
Telefon:
Mobil: +420 723 330 082
FAX:


Kód služby: CZ-605s
Pošlete odkaz:
Fotografie

Vinařství Maláník - Osička, Mikulčice

Rodinné vinařství Podluží a okolí

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. - Mikulčice je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice.
Vinařství obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy.
Vinařství je založeno na filosofii, která se ubírá směrem kvalitního a moderního zpracování hroznů, z nichž získává jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem, která získávají řadu ocenění.

Vinice se rozkládají jihozápadně od obce Mikulčice. Leží na náhorní plošině obrácené mírně k jihu až jihovýchodu. Tato plošina je tvořena podložím s jílovitou vrstvou v hloubce 1m a hlinitopísčitou půdou předurčenou pro pěstování nejkvalitnějších odrůd, jako jsou Ryzlink rýnský, Chardonnay, Aurelius, Rulandské modré a další. Jílovitá vrstva zadržuje vodu a lehčí půda nad ní dává možnost hroznům dobře dozrát a získat plné aromatické tóny.
Součástí vinařství je i ubytování. Ubytování nabízí čtyři moderně zařízené pokoje, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový). Hostům je k dispozici nově vybavená kuchyňka a společenská místnost. V letním období je možné posezení na venkovní terase.
Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Parkování je zajištěno před objektem vinařství. Je možné zajistit i snídaně a degustace vín v prostorách vinařství.
Majitelé Vám rádi sdělí tipy na výlety do okolí a zapůjčí mapy. Okolí nabízí: Národní kulturní památník Valy Mikulčice a CHKO Skařiny, Baťův kanál Hodonín, ZOO Hodonín, Lednicko – valtický areál, Soutok Moravy a Dyje, CHKO Pálava nebo Skanzen Strážnice.
 

Prodej moravských vín Mikulčice a okolí, nákup kvalitních odrůdových vín Mikulčice a okolí, posezení, ubytování s ochutnávkou vína Podluží a okolí, ubytování v penzionu Podluží a okolí, vinařské stezky Podluží a okolí, vinařská turistika Podluží a okolí, pobyt v rodinném vinařství Podluží a okolí, pobyty pro milovníky vína jižní Morava, pobyt ve vinařské obci Mikulčice a okolí, výroba kvalitních vín Podluží a okolí.

Penzion ve vinařství Maláník - Osička
Dovolená pro rodiny s dětmi Podluží

V obci Mikulčice v jedné ze 4 sklepních uliček Těšické búdy Vás přivítá Penzion ve vinařství Maláník – Osička (pobyty s degustací vín Podluží a okolí).

Obec Mikulčice se nachází v samém centru slováckého regionu Podluží a obepíná ji krásné prostředí vinic, sadů a lužních lesů. Místo je ideální k poznávání krás jižní Moravy, místních zvyků, vinařských tradic a kulturních památek (ubytování pro turisty Podluží a okolí). Oblast je vhodná pro cykloturistiku a turistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí (dovolená pro cyklisty Podluží a okolí).

 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 237     rss: novinky akce   výměna odkazů