ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
  Vložit do výběru
Typ služby: ZOO

Země: Česká republika
Kraj: Královehradecký kraj
Oblast: Krkonoše - KHK
GPS: 50°26'5.292"N 15°47'54.192"E

E-mail: info@abc-ubytovani.cz
Telefon: +420 499 329 515
Mobil:
FAX: +420 499 320 564


Kód služby: CB-129a
Pošlete odkaz:
Fotografie
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové, Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

Hotel Safari je přímo v zoologické zahradě. Navíc s vyhřívaným venkovním bazénem, restaurací, salónkem (až pro 70 osob) a bowlingem (4 dráhy). Ubytování je zde celoročně vhodné jak pro tatínky s rodinami, tak pro manažery firem se zaměstnanci. Zkrátka pro Ty, co si rádi u nás odpočinou a nechají vymýšlení programů na těch druhých - tedy na nás! Pochváleni jistě budete nejen za parkování zdarma, ale i volný vstup do zoo po celou dobu pobytu. V okolí navíc: lyžařský vlek (6 km), golf a jízda na koni (8 km).

Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Moravská bouda, Novopacká bouda
Ubytování pro lyžaře ve Špindlerově Mlýně

Horský hotel Moravská bouda se nachází ve Špindlerově Mlýně, v lokalitě známé jako Sedmidolí (Ubytování pro lyžaře ve Špindlerově Mlýně) - aktivní dovolená Sedmidolí. Díky své poloze a nadmořské výšce (1 220 m n.m.) tvoří jedinečnou základnu pro letní turistiku (Dovolená pro pěší turisty Špindlerův Mlýn), jízdy na horských kolech (Ubytování pro cyklisty s úschovnou kol Špindlerův Mlýn) nebo jen procházky po okolí - aktivní dovolená Špindlerův Mlýn. Tento hotel u sjezdovky nabízí nejen celoroční ubytování v Krkonoších, ale i prostory pro firemní akce, školení, semináře, přednášky, rekvalifikační kurzy, dětské tábory a školy v přírodě v Krkonoších (Firemní akce Špindlerův Mlýn). Chcete-li poznat tuto nádhernou horskou oblast, využijte hotel Moravská bouda jako startovní stanici (Ubytování pro rodiny s malými dětmi Špindlerův Mlýn a okolí).

Dvořákova Bouda
Ubytování v Krkonoších

Ubytování v Krkonoších, blízko turisticky známého střediska Špindlerův Mlýn, v lokalitě Sedmidolí nabízí horská Dvořákova Bouda ležící v nadmořské výšce 1.235 m n.m. (dovolená na horách Krkonoše). Tato chata s celoročním provozem (celoroční ubytování Špindlerův Mlýn a okolí) poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi Krkonoše). Poloha chaty je přímo určená pro výlety ve Špindlerově Mlýně a jeho okolí (výlety s ubytováním Krkonoše), ať pěšky či na kole (dovolená pro cyklisty Špindlerův Mlýn a okolí). Lokalita nabízí svým návštěvníkům bohaté rekreační vyžití v letním i zimním období (skupinové pobyty v Krkonoších).

 
 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 74     rss: novinky akce   výměna odkazů