ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Lanové centrum PROUD Brno
  Vložit do výběru
Typ služby: Volnočasové aktivity

Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Brno-venkov
GPS: 49°13'41.431"N 16°37'29.584"E

Web: www.lanovecentrum.cz
E-mail: brno@lanovecentrum.cz
Telefon:
Mobil: +420 607 111 477
FAX:


Kód služby: CB-028
Pošlete odkaz:
Fotografie
Lanové centrum PROUD Brno Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum PROUD Brno, Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

V České republice působíme od roku 2000 a jsme držiteli značky Lanové centrum PROUD, naše programy v centrech absolvovalo již více něž sto tisíc návštěvníků. Naší snahou je společně vytvářet kvalitní zázemí a programy pro své klienty a zajišťovat bezpečný chod svých areálů. Všichni naši instruktoři jsou odborně vyškoleni podle metodiky akreditované MŠMT ČR. Navštivte nás v průběhu Vaší dovolené či při toulkách českými kraji. Síť našich center je rozložena rovnoměrně tak, aby to odnikud nebylo daleko.

Lanové centrum PROUD Brno Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Hotel Žabčice
ubytování v hotelu u Brna

Hotel Žabčice, jenž vyrostl jako nové multifunkční centrum na místě bývalého obecního hostince a nahradil tak jeho funkci (ubytování v hotelu u Brna), leží 25 km jižně od města krajského města Brno. Nově postavený hotel je velmi zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a byl otevřen 15. července 2013 (ubytování v jihomoravském kraji). Vzhledem k úrodné poloze regionu zde má tradici přitažlivá folklorní a vinařská turistika (vinařská turistika Brno a okolí). Vinice pracoviště Žabčice náleží do Velkopavlovické vinohradnické oblasti. Celý hotel je bezbariérový (bezbariérové ubytování Brno a okolí).

 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 100     rss: novinky akce   výměna odkazů