ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Vonka Racing Team
  Vložit do výběru
Typ služby: Volnočasové aktivity

Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Brno-venkov
GPS: 49°7'59.44"N 16°36'30.967"E

Web: www.vonka.cz
E-mail: vonka@vonka.cz
Telefon: +420 547 216 514
Mobil: +420 777 626 083
FAX: +420 547 216 514


Kód služby: CB-001
Pošlete odkaz:
Fotografie
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy
Vonka Racing Team - Vzhůru Farinovou zatáčkou
Vonka Racing Team - jízdy zručnosti a pravidelnosti

Vonka Racing Team, Modřice

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

Vonka Racing to jsou zážitkové programy nejen pro firmy. Pro motoristické fanoušky máme každoročně připravenu jízdu pravidelnosti, která je součástí automobilových závodů do vrchu Vzhůru Farinovou zatáčkou. Všichni fandové se po registraci mohou svézt po trati svými vozy jako profesionální závodníci, pro zajištění bezpečnosti nevyhrává nejrychlejší, ale ten kdo zajede ve dvou jízdách minimální rozdíl mezi časy první a druhé jízdy. Pro vítěze jsou pak připraveny poháry a výhry. Vonka Racing je tady pro všechny fanoušky motorsportu, jednotlivce, skupiny i firmy. Vonka Racing to je také Váš dodavatel špičkových japonských pneumatik Yokohama více na web. stránkách v sekci Porsche servis.

Vonka Racing Team - škola smyku v zimě pro každého
Vonka Racing Team - škola smyku pro každého

Hotel Žabčice
ubytování v hotelu u Brna

Hotel Žabčice, jenž vyrostl jako nové multifunkční centrum na místě bývalého obecního hostince a nahradil tak jeho funkci (ubytování v hotelu u Brna), leží 25 km jižně od města krajského města Brno. Nově postavený hotel je velmi zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a byl otevřen 15. července 2013 (ubytování v jihomoravském kraji). Vzhledem k úrodné poloze regionu zde má tradici přitažlivá folklorní a vinařská turistika (vinařská turistika Brno a okolí). Vinice pracoviště Žabčice náleží do Velkopavlovické vinohradnické oblasti. Celý hotel je bezbariérový (bezbariérové ubytování Brno a okolí).

 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 74     rss: novinky akce   výměna odkazů