ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Jeseníky
Beskydy

Ubytování Moravskoslezský kraj – hotely Moravskoslezský kraj, penziony Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj se nachází v nejvýchodnější části České republiky a je na západě, východě a částečně i jihu lemován pohořími, Dovolená pro turisty Moravskoslezský kraj. Na západní hranici kraje je to v nejvyšší horou Pradědem Hrubý Jeseník, na jihovýchodě a východě při hranicích se Slovenskem a Polskem jsou to Moravskoslezské Beskydy, jejichž nejvyššími vrcholy jsou Lysá hora a Radhošť. Návštěvníci kraje zde naleznou mnoho přírodních krás - CHKO Jeseníky, CHKO Beskydy, CHKO Poodří i spoustu historických památek, mezi které patří např. zříceniny hradů Hukvaldy, Starý Jičín, Sovinec a Slezskoostravský hrad.   pokračování...

Ubytování v Beskydech
Penzion Rozkvět
 
kraj: Moravskoslezský kraj
oblast: Jeseníky-MSK
web: www.mlynukrocilu.cz
e-mail: farma.krocil@seznam.cz
telefon: +420 554 286 054
mobil: +420 603 547 892
cena za osobu a den od: 250 Kč
code: CZ-508
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Penzion Mlýn U Kročilů se nachází v obci Malá Štáhle v podhůří Jeseníků (aktivní dovolená Malá Štáhle). Penzion je situován na příjemném a klidném místě na samotě (ubytování na samotě v přírodě Jeseníky). Majitel penzionu je soukromým ekologickým zemědělcem a zajišťuje celoroční prohlídky svých stájí nebo projížďky terénním vozem po pastvinách s fundovaným výkladem (ubytování na ekofarmě Jeseníky). V okolí je mnoho značených turistických a cyklistických tras (ubytování pro turisty a cyklisty Jeseníky). V zimě lze lyžovat v Dolní Moravici, která je 4 km od penzionu (ubytování pro lyžaře a běžkaře Moravskoslezský kraj).

kraj: Moravskoslezský kraj
oblast: Beskydy - MSK
web: www.penzionrozkvet.cz
e-mail: ubytovani@penzionrozkvet.cz
mobil: 603977935
cena za osobu a den od: 600 Kč
code: CZ-609
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Penzion Rozkvět se nachází v Trojanovicích, v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd, na úpatí hory Radhošť. Horské prostředí nabízí krásné výhledy do okolí (romantická dovolená Beskydy).

V blízkosti penzionu se nachází lanová dráha, která turisty přepravuje na hřeben Beskyd k Pustevnám (pobyty pro turisty Beskydy a okolí). V létě je možné využít lanovku nebo se na Pustevny dopravit pěšky, v zimě jezdí skibus od penzionu k lanovce a při zpáteční cestě lze dojet na lyžích přímo k penzionu (dovolená pro lyžaře Beskydy a okolí). K nejvíce navštěvovaným lokalitám v Beskydech patří Pustevny a hora Radhošť. Na Pustevnách stojí dřevěné secesní stavby, které slouží jako restaurace a hotel. 

Beskydy - ZK Beskydy - MSK Jeseníky - OLK Jeseníky-MSK pronájem chat a chalup Ubytování Moravskoslezský kraj
Počet objektů: 2
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 174     rss: novinky akce   výměna odkazů