ABC ubytováníABC ubytování cestování

Ubytování ve Znojmě - Hotel Happy Star ****

 

Na jihu České republiky se nachází úrodná nížina, která se nazývá Dyjsko - Svratecký Úval. Tato nížena je velmi vhodná pro cykloturisty a nenáročné pěší turisty v okolí jihomoravských vinic (Dovolená pro cyklisty Podyjí) - Aktivní dovolená Hnanice. Netknutá příroda spadá do Podyjského národního parku. Národní Park Podyjí se rozkládá podél řeky Dyje protékající 40 km dlouhým, hlubokým meandrovitým údolím mezi Vranovem nad Dyjí a Znojmem. Na jihovýchodním okraji NP se na spojnici Znojmo - Hnanice nalézá unikátní pásmo stepních vřesovištních lad. V okolí se nachází významné kulturní památky Zámek Vranov nad Dyjí, hrady Bítov a Cornštejn.

 

 

 

 

 

Vítejte na Znojemsku v obci Hnanice. Obec se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském, která je známá pro svá kvalitní vína. V této obci se nachází příjemný a moderní Hotel Happy Star **** (Luxusní ubytování pro obchodní partnery jižní Morava). Hotel nabízí ubytování ve dvojlůžkových pokojích nebo v luxusnějším dvojlůžkovém apartmánu (Dovolená pro rodiny s dětmi Podyjí) - Dovolená s dětmi Hnanice. Všechny pokoje jsou vybaveny  klimatizací, sociálním zařízením, fénem, kabelovou TV, telefonem, minibarem, trezorem a bezplatným Wi-fi připojením (Ubytování pro všechny věkové kategorie jižní Morava). Vybavení a služby relaxačního centra (bazén, parní kabina a fitness) jsou pro hotelové hosty zdarma (Relaxační dovolená na jižní Moravě). Ubytování nabízí různé druhy masáží, které Vám budou zajištěni prostřednictvím odborníků a profesionálů (Profesionální masáže na jižní Moravě).

 

 

 

 

 

Hledáte prostory pro firemní akci, semináře, školení, konferenci či chcete pořádat firemní večírek pro své zaměstnance (Večírky a oslavy pro firmy jižní Morava)? Využijte naší nabídky prostor s ubytováním a odpočinkem v nádherné přírodě Jihomoravského kraje (Firemní ubytování Znojmo a okolí). Pro firemní akce máme připraven velký a malý salónek nebo je možnost využít vinárnu. Součástí salónku pro firemní akce je připraven projektor s promítacím plátnem. Velký salónek pojme až 60 osob, malý salónek má kapacitu pro 25 osob. V obou salóncích je k dispozici Wi-fi připojení k internetu. V hotelu Happy Star na Vás čeká příjemné prostředí s možností sportu, odpočinku ve wellness centru, ochutnávka vín a výlety po okolí (Aktivní dovolená na Znojemsku). Rádi pro Vás sestavíme nabídku šitou na míru (Nabídka ubytování na míru). Neváhejte a objednávejte!

 

 

 

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu: Hotel Happy Star

<<< back
© 2004-2020   ABC - ACOMMODATION - TRAVEL, all rights reserved |  on-line: 92     rss: new action   link exchange