ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Happy Star
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Znojemsko
Lokalita: Hnanice
GPS: 48°47'59.037"N 15°59'33.486"E

Web: www.hotelhappystar.cz
E-mail: recepce@hotelhappystar.cz
Telefon: +420 515 210 360
Mobil: +420 775 113 399
FAX: +420 515 210 330

Typ objektu: hotel
Kapacita: 54
Počet ložnic: 27
Kat.: ****

Cena za osobu a den od: 875 Kč
Cena za osobu a týden od: 6125 Kč

Kód objektu: CZ-067  
Pošlete odkaz:

Fotografie

Hotel Happy Star, Hnanice

Luxusní ubytování jižní Morava

Wellness hotel Happy Star má pro Vás připraveno moderní a velmi pohodlné ubytování u Znojma v obci Hnanice v těsné blízkosti NP Podyjí. Poloha hotelu je přímo určená pro výlety po Znojemsku a do Rakouska a to především na kole. Vinařské cyklostezky na Znojemsku Vás zavedou na krásná místa této vinařské oblasti. Po náročném výletě na vás čeká pohádková relaxace na hotelu s krytým bazénem, vířivkou, parní kabinou a fitness, Wellness ubytování Podyjí a okolí. Wellness hotel Happy Star má připraveny také vhodné prostory pro pořádání svateb a firemních akcí na jižní Moravě a okolí. Nově je pro Vás připravena bowlingová dráha a vinný maturitní sklep U Černého kocoura pro 30 osob.

Pro svatby je možné uspořádat obřad pod širým nebem a pro firemní školení jsou připraveny dva salónky ve Hnanicích. Velký salónek je zvukově izolován a klimatizován a je vybaven moderní audiovizuální technikou, kapacita salónku je 60 osob. Malý salónek má kapacitu 25 osob. V obou salóncích je bezdrátové připojení k internetu. Další prostory se dají využít v hotelové vinárně. V létě je pro sportovně založené hosty připraveno sportovní hřiště s tenisovým kurtem, Sportovní pobyty Hnanice. Ubytování ve wellness hotelu na jižní Moravě se nabízí ve 3 apartmánech a 24 pokojích s celkovou kapacitou 54 lůžek a 17 přistýlek. Všechny pokoje jsou nekuřácké a s klimatizací, koupelnou se sprchou, fénem, WC, minibarem, kabelovou TV, telefonem, trezorem a přípojkou k internetu, apartmány jsou v koupelně vybaveny vanou, Dovolená v apartmánech Znojmo a okolí. V ceně ubytování je snídaně formou švédských stolů, internet, vířivka, parní kabiny, fitness a krytý bazén na hotelu, Ubytování se snídaní zdarma Znojmo a okolí. Dovolená na Znojemsku ve Wellness hotelu Happy Star je dokonalou relaxací v jakémkoliv ročním období, Celoroční ubytování Znojmo a okolí. Na hotelu Vám také rádi vystaví dárkový poukaz pro Vaše blízké či pracovní partnery.

Hotel je vhodný pro ubytování manažerů, ubytování malých skupin, ubytování velkých skupin, ubytování jednotlivců v Podyjí. Je to ideální dovolená pro cyklisty, dovolená pro rodiny s dětmi v Podyjí. Ubytování nabízí také rekondiční pobyty, víkendové pobyty, prodloužené víkendové pobyty, wellness pobyty, ozdravné pobyty, pobytové balíčky všeho druhu, odpočinkové procedury a romantické pobyty na jižní Moravě.

BarVinné sklepyRestauraceNekuřáciJízda na koniWC, sprcha na pokojiTV na pokojiSvatbySemináře, školeníZahradní restauraceVhodné pro dětiTenisSaunaOslavy, večírkyPes povolenInternetGolfFitnessCykloturistikaBezbariérový přístupBazén

Ubytování se snídaní zdarma Znojmo a okolí
firemní akce jižní Morava a okolí
Dovolená v apartmánech Znojmo a okolí
Hotel HappyStar - Wellness pobyty Hnanice
Wellness ubytování Podyjí a okolí
svatby jižní Morava
Hotel Happy Star - svatby a svatební hostiny Znojmo a okolí
Celoroční ubytování Znojmo a okolí
romantické pobyty na jižní Moravě
Hotel Happy Star - odpočinková dovolená na Znojemsku

Mohlo by Vás zajímat
Vinařství Dobrovolný
Vinařství Dobrovolný

Vinařství Dobrovolný se nachází v obci Nový Šaldorf, která spadá do Znojemské vinařské podoblasti (vinné sklepy Podyjí). Obec, ve které naleznete víc jak 200 vinných sklepů, leží u historického královského města Znojmo a Národního parku Podyjí (vinařská turistika Znojemsko). Vinařství Dobrovolný disponuje rozsáhlým komplexem sklepních chodeb tesaných v pískovci. Sklep je v rámci celého komplexu Modrých sklepů v Novém Šaldorfu unikátní tím, že je vytesán do pískovce ve slohu gotickém, zatímco většina ostatních sklepů má charakter klenby románské (vinný sklep na Znojemsku). Dnešní funkční podoba sklepa si vyžádala nákladnou rekonstrukci. Rekonstrukcí objektu sklepa sousedícího s již existujícím komplexem byl vybudován penzion (ubytování v penzionu s vinným sklepem Znojemsko) s kapacitou 28 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (penzion s vinařstvím Podyjí) poskytující kvalitní ubytování v Podyjí. Na přání lze zajistit snídani formou švédského stolu (penzion s vinným sklepem Podyjí).

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 242     rss: novinky akce   výměna odkazů