ABC ubytováníABC ubytování cestování

Lipno je vodní dílo vybudované na řece Vltavě v letech 1952 - 1959.  S rozlohou 48,7 km2 jde o největší přehradní nádrž a vůbec o největší vodní plochu na území České republiky (Ubytování apartmány na Lipně). Nejširší je nádrž u Černé v Pošumaví, kde se rozlévá až na 5 km. Na pravobřežní straně zasahuje až k státním hranicím s Rakouskem (Dovolená na Lipně). Tímto Vás zveme do města Horní Planá, které se nachází na severním břehu vodní nádrže Lipno (Dovolená s dětmi Horní Planá). V tomto městě se nachází Ubytování U Procházků (Ubytování v soukromí Lipno a okolí). Ubytování nabízí pobyt ve čtyřech apartmánech s kapacitou až pro 20 osob (Dovolená pro větší skupiny Lipno a okolí). Každý apartmán je vybaven vlastní koupelnou, kuchyňkou s vařičem, mikrovlnkou, varnou konvicí a ledničkou. Apartmány disponují TV a možností připojení k internetu (Dovolená pro rodiny s dětmi Lipno).

 

 

 

 

 

Dovolte nám představit naše ubytování (Levné apartmány na Lipně) nadstandardní úrovně za rozumnou cenu (Ubytování pro děti Lipno a okolí). Naleznete u nás vhodné zázemí pro příjemnou dovolenou a bezstarostný klid, ať už odpočíváte na pláži nebo se vydáváte na výlety s přáteli, či rodinou včetně dětí (Ubytování pro skupiny přátel Lipno). Věříme, že na vás udělá dojem nejen poloha apartmánů, ale i okolí. Příroda nabízí odpočinek a příležitost k mnoha nezapomenutelným zážitkům v každém ročním období (Celoroční ubytování na Lipně). Dovolená u Procházků na Lipně, nabízí pro příznivce letních sportů (turistiky, cyklistiky, In-line bruslí) spousty variant kam se vypravit, ať už kolem přehrady Lipno, nebo do přírody Šumava. V zimě nabízí výbornou dostupnost lyžařských areálů v Čechách i Rakousku, díky zamrzlé přehradě rozsáhlou plochu pro bruslení.

 

 

 

 

 

Ubytování U Procházků jse zaměřuje na ubytování pro rodiny s dětmi na Lipně, a proto v Čechách nenajdete tak kvalitně a bohatě vybavenou turistickou destinaci pro báječně prožité prázdniny a dovolenou s dětmi než zde u lipenského jezera. Kromě překrásných přírodních podmínek, kdy zde v jednom místě využíváte možností jezera i hor a nedotčenou zalesněnou přírodu levého břehu jezera, zde v posledních letech přibylo velké množství doplňkových nadstandardních služeb pro každé počasí, které lipenský region od ostatních hodně odlišují. Okolí Lipna patří ke kvalitním sítím cyklotras a naučných cyklistických stezek, které mají ideální podmínky pro cykloturistiku (Dovolená pro cyklisty Lipno a okolí). Pro cyklisty je v ubytování k dispozici kolárna, kterou je možné po celou dobu pobytu bez omezení využívat (Úschovna kol pro cyklisty Lipno a okolí). Kvalitně značené cyklotrasy Vám umožní obdivovat nejrůznější zákoutí této nádherné krajiny. Zvláště zajímavé jsou naučné stezky, které Vás pomocí informačních zastávek s odpočívadly seznámí s historií i přírodou na Lipně.

Srdečně Vás zveme: Ubytování U Procházků

<<< back
© 2004-2023   ABC - ACOMMODATION - TRAVEL, all rights reserved |  on-line: 213     rss: new action   link exchange