ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Ubytování U Procházků
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Lipno
Lokalita: Horní Planá
GPS: 48°44'45.46"N 14°5'22.34"E

Web: www.lipno-hochficht-uprochazku.cz
E-mail: uprochazku@nalipne.cz
Telefon: +420 380744169
Mobil: +420 728261177
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 20
Počet ložnic: 4 apartmány
Kat.: **

Cena za osobu a den od: 550 Kč
Cena za osobu a týden od: 3850 Kč
Cena za osobu a den od: 22 EUR
Cena za osobu a týden od: 154 EUR

Kód objektu: CZ-038  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Ubytování v soukromí na Lipně
Ubytování pro spřátelené rodiny Horní Planá a okolí
Ubytování s vybavenou kuchyní na Lipně
Ubytování v apartmánu na Lipně
kvalitní levné ubytování v soukromí Lipno a okolí
ubytování pro turisty Horní Planá a okolí
rodinná dovolená na Lipně
ubytování s vlastním stravováním Lipno a okolí

Ubytování U Procházků, Horní Planá

Rodinné ubytování na Lipně Horní Planá

Sháníte-li "ubytování v soukromí na Lipně", bude Vám určitě vyhovovat rodinný penzion v obci Hůrka na břehu Lipna. Vhodný je jak pro strávení aktivní dovolené, tak pro ty, kteří hledají kvalitní ubytování s dětmi na Lipně. Vaše vozidla zaparkujete přímo u penzionu, kde se mj. nachází vše potřebné pro Váš odpočinek: bazén (penzion s bazénem na Lipně), minigolf, stolní tenis (pálky, míčky k zapůjčení zdarma), ohniště s grilem, houpačky pro děti (dovolená s dětmi u Lipna), šlapadla a loďka pro rybáře (ubytování pro rybáře Horní Planá a okolí).

K dispozici jsou 4 samostatné apartmány s celkovou kapacitou až pro 20 osob (ubytování v apartmánu na Lipně). Každý apartmán je vybaven vlastní koupelnou, kuchyňkou s vařičem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí i ledničkou, TV a internetem (rodinná dovolená na Lipně). Samozřejmostí je čisté povlečení lůžek i ručník pro každého ubytovaného (kvalitní levné ubytování v soukromí Lipno a okolí). Pokud si s sebou plánujete vzít Vašeho zvířecího miláčka, kontaktujte personál penzionu, který se s Vámi jistě rád domluví (ubytování se psy u Lipna). Stravování je možné v okolních restauracích (ubytování s vlastním stravováním Lipno a okolí). Okolí je plné známých měst a přírodních památek: Český Krumlov (28 km) - státní zámek, zámecká zahrada, otáčivé hlediště, Muzeum voskových figurín, Muzeum útrpného práva, Tuhové doly - prohlídka Rožmberk (45 km) - státní zámek, Medvědí stezka - Schwarzenberský plavební kanál, Viklany, Medvědí kámen, Plešné jezero - Památník Adalberta Stiftera (ubytování pro turisty Horní Planá a okolí).

BazénInternetTenisTV na pokojiWC, sprcha na pokojiBěžecké lyžováníVhodné pro dětiParkování uzavřenéPes povolenCykloturistika

ubytování se psy u Lipna
ubytování v apartmánu na Lipně
penzion s bazénem na Lipně
dovolená s dětmi u Lipna
ubytování pro rybáře Horní Planá a okolí

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2023   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 206     rss: novinky akce   výměna odkazů