ABC ubytováníABC ubytování cestování

Dovolená s dětmi na jihu Čech

Nově postavená rodinná vila v jižních Čechách na konci obce Lipanovice je situována na kopci s výhledem do krajiny. Přivítá Vás vřelá atmosféra a příjmené prostředí.

CHKO Blanský les nabízí svým návštěvníkům ideální podmínky pro turistiku a cyklistiku na jihu Čech. Můžete navštívit města České Budějovice, Český Krumlov, zámek nebo ZOO v Hluboké nad Vltavou, která jsou odsud vzdálena jen několik desítek minut jízdy. Krásný rozhled na Českobudějovicko a Šumavu se Vám naskytne z rozhledny na vrcholu Kletě (1084 m n.m.) kam můžete vystoupat pěšky či se nechat vyvézt lanovkou.

 

Objekt je velmi pěkně a útulně zařízen, ložnice jsou vybaveny TV/SAT a videem (pokoje jsou v rozložení 2+2, 3+1, 4+4). Dále je Vám k dispozici společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, jídelním stolem, krbovými kamny a vchodem přímo na terasu. Zde si vychutnáte odpočinek v klidném a ničím nerušeném prostředí.

Statek na okraji CHKO Blanský les je díky oplocené zahradě, pískovišti po ruce a malé zoo hospodářských zvířat vhodný pro dovolené s dětmi (dovolená s dětmi na jihu Čech), díky umístění může sloužit jako základna pro výlety pěší, kolem či autem, díky velkokapacitní zastřešené terase s třemi grily a kvalitnímu výčepnímu zařízení jsme ideální pro všechny druhy oslav (společenské akce na jihu Čech).

Podrobnosti na: Ubytování Na Statku

<<< zpět
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 199     rss: novinky akce   výměna odkazů