ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Ubytování Na Statku
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Blanský les
Lokalita: Lipanovice
GPS: 48°58'51.32"N 14°14'40.69"E

Web: www.statek-linda.cz
E-mail: avexeva@seznam.cz
Telefon: +420 381 968 479
Mobil: +420 608 178 057
FAX:

Typ objektu: apartmány
Kapacita: 16
Počet ložnic: 3
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 300 Kč
Cena za osobu a týden od: 2100 Kč
Cena za osobu a den od: 11 EUR
Cena za osobu a týden od: 73 EUR

Kód objektu: CZ-053s  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Ubytování na statku v jižních Čechách
Ubytování pro rodiny s dětmi Blanský les
Kvalitní levné ubytování s bazénem Blanský les
Rodinná dovolená s bazénem Blanský les
Ubytování v přírodě pro rodiny s dětmi jižní Čechy
Ubytování s grilováním Blanský les

Ubytování Na Statku, Lipanovice

Ubytování s bazénem pro rodiny s dětmi Blanský les

Nově postavená rodinná vila v jižních Čechách na konci obce Lipanovice je situována na kopci s výhledem do krajiny, Ubytování Blanský les a okolí. Přivítá Vás vřelá atmosféra a příjmené prostředí. CHKO Blanský les nabízí svým návštěvníkům ideální podmínky pro turistiku a cyklistiku na jihu Čech, Ubytování pro cyklisty Blanský les. Můžete navštívit města České Budějovice, Český Krumlov, zámek nebo ZOO v Hluboké nad Vltavou, která jsou odsud vzdálena jen několik desítek minut jízdy, Ubytování pro turisty Blanský les. Krásný rozhled na Českobudějovicko a Šumavu se Vám naskytne z rozhledny na vrcholu Kletě (1084 m n.m.), kam můžete vystoupat pěšky či se nechat vyvézt lanovkou, Ubytování s možností výletů Blanský les.

Ubytování na statku v Lipanovicích je ideální volbou pro strávení klidné rodinné dovolené v malebné přírodě Blanského lesa. Součástí statku je velkokapacitní zastřešená terasa se třemi grily, bazén, pískoviště. Okolí nabízí množství tipů na výlety.

Objekt je velmi pěkně a útulně zařízen, ložnice jsou vybaveny TV/SAT a videem (pokoje jsou v rozložení 2+2, 3+1, 4+4). Dále je Vám k dispozici společenská místnost s plně vybavenou kuchyní, jídelním stolem, krbovými kamny, vchodem přímo na terasu a internetovým připojením pomocí wi-fi, Dovolená pro rodiny s dětmi Blanský les. Zde si vychutnáte odpočinek v klidném a ničím nerušeném prostředí, Dovolená v soukromí Blanský les. V horkých letních dnech se můžete osvěžit ve venkovním bazénu, Ubytování na statku s bazénem Blanský les. Statek na okraji CHKO Blanský les je díky malebné přírodě, oplocené zahradě, bazénu a pískovišti vhodný pro dovolenou s dětmi, Dovolená s dětmi na jihu Čech, Dovolená pro rodiny s dětmi Blanský les, díky umístění může sloužit jako základna pro výlety pěší, kolem či autem, díky velkokapacitní zastřešené terase s třemi grily a kvalitnímu výčepnímu zařízení jsme ideální pro všechny druhy oslav společenské akce Blanský les. Na Lipanovickém statku ve venkovních prostorách naleznete posezení s grilováním a výčepním zařízením. Velký gril kde si za úplatu můžete orožnit selata nebo hodně kuřat, Ubytování s možností grilování Blanský les.

Běžecké lyžováníWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiTV na pokojiPes povolenParkování uzavřenéCykloturistika

Užijte si romantické ubytováni v srdci jižních Čech. Poslední volné termíny. K dispozici bazén! Ideální místo pro rodiny s dětmi!
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 141     rss: novinky akce   výměna odkazů