ABC ubytováníABC ubytování cestování

Vítáme Vás na Moravě

 

Happy Star není jen název. Je to pocit, který si odnáší každý host (ubytování v hotelu Znojmo a okolí). Ubytujte se v luxusním apartmánu, využijte privátní wellness po 22. hodině, sdílejte své emoce v salóncích, vinárně, baru nebo ve vinném sklípku, svěřte své starosti do uší zkušeného personálu (wellness služby Znojmo a okolí). Užijte si každou noc svého života a buďte Happy Star. Rozverný hotel Happy Star s výhledem do divočiny národního parku nebo do naší upravené rajské zahrady – útulný, rodinný, příjemný – nikoli černobílošedý – kde se lidé cítí lépe nežli doma (relaxace a odpočinek Znojmo a okolí). U nás nejste jen číslo v knize hostů – uděláme vše a kousek navíc pro to, abyste se cítili jako HAPPY STAR (luxusní ubytování na jižní Moravě).

Mokrý bazén, suché ručníky a wellness k dispozici 367 dní v roce: vnitřní bazén je, venkovní bazén není, vířivka víří, parní kabina funguje a stěrače stírají, finská sauna hřeje, infrasauna potí, bylinná lázeň uvolňuje, hydromasážní vana klokotá, masáže odsýpají, ve fitness borci sípají a solárko svítí). Neodkládejte na zítra, co můžete už dnes udělat v hotelu Happy Star. Využijte wifi v sauně, ve vířivce i na baru. Pracujte zlehka, zrána i ze sklípku. Sdílejte své emoce v salóncích, vinárně i v solárku. Svěřte svá přání do uší zkušeného personálu. Zvyšte svou produktivitu práce a buďte Happy Star. Nemožné ihned – firemní akce do tří minut. Sály vybaveny konferenční technikou: dataprojektor září, plátno jezdí, flipchart stojí, ozvučení zvučí, internet fičí. A masér Vás zmákne, aniž se šéf domákne.

Speciální balíček plný romantiky pro dva – se soukromým bazénem po desáté večerní – s vychlazenými bublinkami v horké bublající vířivce – je tím nejpoptávanějším balíčkem na dvě noci a tři dny. Zažijte, co jste zřejmě/asi/snad/pravděpodobně dosud nezažili.

Nabízíme realizaci akcí na klíč – ve vinných sklípcích nebo v saloncích s kapacitou 30 a 100 osob normálních (nebo 35 a 109 ultraštíhlých) – firemních večírků, mini&maxi konferencí, rodinných oslav i svateb. K dispozici také sportovní vyžití: tenis, beach volejbal, bowling, půjčovna kol, dvě golfová odpaliště, pétanque, ruské kuželky, billiard, šipky, stolní fotbal a dětské hřiště s lanovkou.

Restaurace vzdálená 8 777 metrů od Znojma – regionální a mezinárodní gastronomie – bo-bo-bo-bowling – zásobený bááár, vinárna s možností uspořádání (nez)řízené degustace – 2 salonky – hluboký vinný sklep, letní teráska, venkovní gril.
V blízkosti hotelu naleznete historické město Znojmo se svým podzemím, národní park Podyjí s možností (cyklo)turistiky, vinařská obec Retz (1 km do Rakouska), vinné sklípky, Vranovská přehrada, nákupní centrum Freeport a když dojdou síly: naše cukrárna AD ASTRA na hranicích s Rakouskem.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu: Hotel Happy Star

 

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 55     rss: novinky akce   výměna odkazů