ABC ubytováníABC ubytování cestování

Vítáme Vás na Moravě

HOTEL HAPPY STAR****

Happy Star – to není jen název. Je to pocit, který si v zavazadlech, v mysli, v srdci odnáší každý náš host, když už při odjezdu plánuje svůj příští příjezd (luxusní ubytování na jižní Moravě). Ubytujte se v luxusním apartmánu, využijte privátní wellness po 21. hodině, sdílejte své emoce v salóncích, v sauně nebo v solárku (ubytování v hotelu Znojmo a okolí). Navštivte útulnou restauraci, ochutnejte zásobený bar nebo si hrajte v (ne)vinném sklípku. Svěřte svá přání, touhy i starosti do uší zkušeného personálu (wellness služby Znojmo a okolí). Nechte svou mysl i svaly odpočinout od každodenního shonu a dopřejte jim zasloužený relax častěji než jen v úterý a v listopadu. Užijte si každou noc svého života a buďte Happy Star (relaxace a odpočinek Znojmo a okolí).

Mokrý bazén, suché ručníky a wellness k dispozici 367 dní v roce: vnitřní bazén je, venkovní bazén není, vířivka víří, parní kabina funguje a stěrače stírají, finská sauna hřeje, infrasauna potí, bylinná lázeň uvolňuje, hydromasážní vana klokotá, masáže odsýpají, ve fitness borci sípají a solárko svítí (prodloužené víkendové pobyty). Neodkládejte na zítra, co můžete už dnes udělat v hotelu Happy Star. Využijte wifi v sauně, ve vířivce i na baru. Pracujte zlehka, zrána i ze sklípku. Sdílejte své emoce v salóncích, vinárně i v solárku. Svěřte svá přání do uší zkušeného personálu. Zvyšte svou produktivitu práce a buďte Happy Star. Nemožné ihned – firemní akce do tří minut. Sály vybaveny konferenční technikou: dataprojektor září, plátno jezdí, flipchart stojí, ozvučení zvučí, internet fičí. A masér Vás zmákne, aniž se šéf domákne (ubytování manažerů).

Speciální balíček plný romantiky pro dva – se soukromým bazénem po desáté večerní – s vychlazenými bublinkami v horké bublající vířivce – je tím nejpoptávanějším balíčkem na dvě noci a tři dny. Zažijte, co jste zřejmě/asi/snad/pravděpodobně dosud nezažili (romantické pobyty na jižní Moravě).

Nabízíme realizaci akcí na klíč – ve vinných sklípcích nebo v saloncích s kapacitou 30 a 100 osob normálních (nebo 35 a 109 ultraštíhlých) – firemních večírků, mini&maxi konferencí, rodinných oslav i svateb. K dispozici také sportovní vyžití: tenis, beach volejbal, bowling, půjčovna kol, dvě golfová odpaliště, pétanque, ruské kuželky, billiard, šipky, stolní fotbal a dětské hřiště s lanovkou.

Hotel nabízí ubytování v 54 pokojích pro 108 osob (dalších 27 osob lze ubytovat na válendách a dalších až 22 na přistýlkách), check-in od 15:00 hod., check-out do 10:00 hod., v ceně ubytování také krytý bazén s vířivkou. Vyzkoušejte naše nové luxusní apartmány s balkony (ubytování se snídaní).

Pro návštěvníky a jejich poškádlení chuťových pohárků je u v hotelu k dispozici:
hotelová restaurace s barem - pro romantickou večeři, zážitkovou gastronomii (grilování čuníka, honosný raut)
Od pondělí do neděle je otevřeno od 07:00 do 21:00, v pátek a v sobotu do 22:00 (vaříme do 20:00, v pátek a v sobotu do 21:00). Rezervace jsou možné na tel. čísle 515 210 300. V nabídce jsou samozřejmě i dětské pokrmy, na přání hotel zabezpečí i catering na požadované místo.
Dále je k dispozici:
Přilehlé letní terasy a altánek s cvrččí hudbou s výhledem na Měsíc - na přání harmonikář, houslista nebo padající hvězda.
Vinárna, (ne)vinný sklep, venkovní gril (nabídku položek na gril rádi zašleme na vyžádání) s altánkem a zahradou.
Salonky s kapacitou 30 a 100 osob normálních (nebo 35 a 109 ultraštíhlých).
Při velkém zájmu i parkoviště.
 
TIP pro skupiny a firmy: rádi pro Vás zabezpečíme seminář o zdravém stravování aneb Co je zdravé, může být i dobré.


Hotel Vám taktéž pomůže najít pobyt na míru přímo pro Vás (pobytové balíčky všeho druhu). Můžete si vybrat sportovně relaxační balíček, balíček zážitků, balíček pro dobrodruhy, speciální balíček, dámskou jízdu nebo wellness balíček (ubytování velkých skupin).

Těšíme se na Vaši návštěvu: Hotel Happy Star

 

<<< zpět
© 2004-2023   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 328     rss: novinky akce   výměna odkazů