ABC ubytováníABC ubytování cestování

Vítáme Vás na Moravě

S blížícími se jarními dny určitě v každém z nás vzrůstá chuť vyrazit někam na dovolenou. Pokud hledáte relaxaci a aktivní odpočinek, můžete si za svůj cíl vybrat jižní Moravu, část republiky bohatou na památky, hrady i krajinu. Královské město Znojmo nabízí rozmanité možnostmi vyžití. Hotel Happy Star se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojma (ubytování v hotelu Znojmo a okolí). Ubytování nabízí příjemné, pohodlné a luxusní ubytování na jižní Moravě. Hotel disponuje wellness službami, které Vás potěší (wellness služby Znojmo a okolí) a pomohou Vám odpočinout si od celodenní námahy a stresu (relaxace a odpočinek Znojmo a okolí). K dispozici hostům je například již v ceně ubytování bazén s vířivkou. A navíc je hotel velmi přátelský k dětským návštěvníkům (ubytování dětí do 12ti let je zcela zdarma).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V rámci vysoké kvality wellness služeb našeho hotelu Vám představujeme naše exkluzivní wellness centrum na jihu Moravy. Naše wellness služby zakládáme na prvotřídní kvalitě a čistotě prostor (luxusní wellness centrum jižní Morava). Ubytování společně s našimi službami povznesou Váš pobyt na vyšší úroveň. Hotel Happy Star Vám nabízí velké množství balíčku z kterých si vybere každý. Jsou k dispozici balíčky: Wellness, Speciální romantický balíček pro 2 osoby, Dámská jízda, Sportovně - relaxační, Zážitkový, Adrenalinový, Pro dobrodruhy, Romantický, Hra na degustátory, Putování po sklípcích malovinařů, Zábavná vinařská maturita a mnoho dalších.

 

 

 

 

 

 

 

Pokud jste na dovolené, tak chcete, aby o Vás bylo kompletně postaráno (dovolená na jižní Moravě). Chcete mít maximální komfort a co nejméně starosti s ubytováním, ale i dalšími službami, které na ubytování navazují. Pokud chcete mít jistotu, že budete mít maximální komfort (komfortní ubytování v hotelu jižní Morava), tak je tu pro Vás kvalitní ubytování Znojmo a okolí, protože v našem ubytování naleznete vše potřebné. V okolí ubytování naleznete panenskou přírodu NP Podyjí, a mohá místa, kam se budete moci vydávat za odpočinkem, ale i poznáváním místních krás (ubytování a relaxace Znojmo a okolí).

 

 

 

 

 

 

 

Poznejte naše kulinářské umění, které tvoříme v našem hotelu Happy Star. Zveme Vás na kulinářskou gastronomii, kde si jistě vyberete z naší široké nabídky (kulinářská gastronomie Znojmo a okolí). Při výběru kvalitní hotelové restaurace tak více než jindy platí, že šéfkuchař je základ. Udělat si z náhodného kolemjdoucího stálého hosta stojí úsilí, na stůl mu proto nesmí přijít špatné jídlo z polotovarů a dochucené chemií. „Chceme, aby se lidé naučili chodit na oběd z práce k nám do restaurace,“ nezastírá hotelový manažer. Sází na to, že lidé dají přednost kvalitnímu obědu před nezdravým fast foodem.

 

 

 

 

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu: Hotel Happy Star

 

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 102     rss: novinky akce   výměna odkazů