ABC ubytováníABC ubytování cestování

RESTAURANT A PENZION RUBÍN

Obec Psáry se nachází v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji, leží jihovýchodně od Prahy mezi Jesenicí a Jílovým u Prahy. Zveme do Restaurantu a penzionu Rubín, který je připraven pro Vás uspořádat ty nejlepší firemní akce, jako jsou školení, semináře, teambuildingy nebo rodinné a společenské akce, jako jsou oslavy, jubilea, výročí a svatby (pořádání firemních akcí Středočeský kraj).  Zapomeňte zde na starosti a problémy všedního dne a dopřejte si odpočinek. Na nádherném místě ve středních Čechách na Vás čeká útulný pokoj v moderním penzionu (Ubytování penziony střední Čechy). Ubytování leží uprostřed krásné krajiny, která přímo vybízí k podnikání různých výletů na kole nebo s pomocí Nordic Wolking holí či pouze pěší (ubytování pro pěší turisty střední Čechy). Penzion je dále vybaven denní restaurací s výbornou kuchyní, parkování je zajištěno na bezplatném parkovišti.

Přijeďte do krásného prostředí penzionu, který je vhodný pro obchodníky a manažery, jednotlivce, páry, rodiny s dětmi, seniory, turisty či sportovce (ubytování pro všechny střední Čechy). Aktivní víkendové pobyty si u nás můžete užít ve dvou (aktivní dovolená střední Čechy), ale také v doprovodu Vašich dětí (aktivní dovolená s dětmi Středočeský kraj). Za pořádnými zážitky nemusíte cestovat za hranice, ani vydávat horentní sumy. Stačí si zvolit náš penzion a vydat se do Středočeského kraje na víkend (víkendové ubytování Středočeský kraj). Vedle velké zábavy si trochu protáhnete tělo, pokocháte se malebnou  krajinou středních Čech, nasajete romantiku půvabných zákoutí a starobylých domů a na závěr dne se osvěžíte v některé z útulných hospůdek (romantická dovolená střední Čechy). Aktivní dovolenou si každý může představovat různě, v našem pojetí to je aktivní odpočinek, cestování, ale také relaxace sportem – taková turistická a sportovní dovolená (sportovní dovolená střední Čechy). Z těch mnoha způsobů, jak na dovolené odpočívat aktivně, se právě náš penzion zaměřuje na cykloturistiku a cyklopobyty, cyklistické výpravy, in-line skating, turistiku a treking.

      

Srdečně Vás zveme: Restaurant - pension Rubín

 

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 213     rss: novinky akce   výměna odkazů