ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Restaurant - pension Rubín
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: střední Čechy Středočeský kraj
Oblast: Praha a okolí
Lokalita: Praha
GPS: 49°56'14.3"N 14°30'53.48"E

Web: www.pensionrubin.eu
E-mail: pension-rubin@seznam.cz
Telefon: +420 241 940 886
Mobil: +420 739 847 391
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 22
Počet ložnic: 10
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 500 Kč
Cena za osobu a týden od: 3500 Kč
Cena za osobu a den od: 14 EUR
Cena za osobu a týden od: 100 EUR

Kód objektu: CZ-045  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Romantická dovolená Praha a okolí
Dovolená pro všechny věkové kategorie Praha a okolí
Pension Rubín - Dovolená pro velké skupiny Praha a okolí
Penzion s vlastní restaurací Praha a okolí
Penzion Rubín - ubytování pro rodiny nedaleko Prahy
Pension Rubín - posezení před pensionem
Ubytování pro jednotlivce i skupiny Praha  a okolí
Pension Rubín - dvoulůžkový pokoj
Penzion Rubín - Ubytování s malými dětmi Praha a okolí
Penzion Rubín - ubytování pro rodiny u Sázavy
Rodinné ubytování Praha a okolí

Restaurant - pension Rubín, Praha

Dovolená pro rodiny s dětmi Praha a okolí

Na úpatí vrchoviny mezi Pražskou kotlinou a údolím řeky Sázavy se nachází v obci Psáry Restaurant - Penzion RubínProstory penzionu jsou vhodné pro firemní akce, školení, semináře, teambuildingy a společenské akce jako svatby a svatební hostiny, školní srazy či rodinné akce jako rodinné oslavy, jubilea, výročí. Penzion nabízí komfortní ubytování pro obchodníky, jednotlivce, páry, seniory, turisty, větší skupiny či milovníky přírody, sportovce a houbaře (dovolená pro všechny střední Čechy). Penzion je moderním objektem, který nabízí kvalitní ubytování ve Středočeském kraji. Obcí prochází vyznačená cyklostezka, kterou rádi využijí cyklisté (dovolená pro cyklisty střední Čechy) i pěší turisti (dovolená pro pěší turisty Středočeský kraj)

Ubytování nabízí celoroční ubytování - vhodné pro řemeslníky a cestáře, ale i obchodníky a manažery (celoroční ubytování Středočeský kraj a okolí)  ve dvou třílůžkových a osmi dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Penzion disponuje vlastní restaurací (penzion s restaurací střední Čechy a okolí) s výběrem z 62 druhů jídel v minutkové kuchyni s možností hotových jídel. V restauraci se pak nachází sál s kapacitou až 50 osob. V celém penzionu je možnost wifi připojení (penzion s internetem střední Čechy).

Hosté mohou využít zahrádky s možností grilování a rožnění (grilování a rožnění Psáry). Pro nejmenší děti si penzion připravil dětský koutek plný zábavy a her (penzion s dětským koutem střední Čechy). Milý a ochotný personál Vám pomůže s výběrem výletů na nedaleké památky (aktivní dovolená Psáry), jako jsou například zámky Zbraslav a Štiřín či pivovar Popovice.

Firemní akce Středočeský kraj, školení Středočeský kraj, ubytování pro obchodníky střední Čechy, tambuilding Psáry a okolí, ubytování s restaurací střední Čechy, dovolená pro všechny věkové kategorie Psáry a okolí, moderní ubytování střední Čechy, komfortní ubytování střední Čechy, ubytování s možností celodenního stravování Psáry a okolí.

CykloturistikaSvatbyWC, sprcha na pokojiBarRestauraceTV na pokojiSemináře, školeníInternetZahradní restauraceVhodné pro dětiParkování uzavřenéPes povolenOslavy, večírky

Mohlo by Vás zajímat
Benešov u Prahy Zámek Konopiště
Zámek Konopiště - letecký pohled

Zámek Konopiště, jeden z nejnavštěvovanějších zámků v Čechách, byl založen jako koncem 13. století jako středověká pevnost a postupem času se na Konopišti vystřídalo mnoho šlechtických rodů, mezi jinými Šternberkové či Lobkowitzové. V roce 1887 koupil panství arcivévoda František Ferdinand d'Este a přebudoval Konopiště na velkolepé sídlo budoucího císaře. Do zámku umístil své rozáhlé sbírky a založil Růžovou zahradu se skleníky. V takovéto podobě se zachoval zámek až do dnešního dne, kdy je přístupný návštěvníkům.

Dobříš Zámek Dobříš

Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou středních Čech a láká ze svého blízkého i vzdáleného okolí všechny milovníky historie, rodiny s dětmi i celé skupiny obdivovatelů. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo - Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne Vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Prostory zámku lze rovněž využít pro pořádání svateb, konferencí, galavečerů či zahradních párty. Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

 
Orlík nad Vltavou Lodní doprava Quarter
Lodní doprava Quarter - Orlík nad Vltavou  - přístav

Chcete si atraktivním způsobem zpestřit svou dovolenou či si udělat pěkný jednodenní výlet po krajině středního Povltaví z lodní perspektivy? Naše společnost Quarter nabízí pravidelnou i nepravidelnou lodní přepravu na přehradách Kořensko, Orlík, Kamýk, Slapy a Dalešice. 113 km dlouhý úsek Vám nabídne překrásný pohled na tuto krajinu plnou kopců, strání a lesů. Krásná přírodní scenerie je navíc okořeněna mnohými historickými památkami i technickými zajímavostmi.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 255     rss: novinky akce   výměna odkazů