ABC ubytováníABC ubytování cestování

Penzion Na vyhlídce Pavlov

Dovolte, abychom vás přivítali v novém apartmánovém penzionu Na Vyhlídce v obci Pavlov (penziony Pavlov, Apartmány Pavlov a okolí).

Penzion disponuje 12 samostatnými apartmány, které jsou stylově zařízeny. V každém apartmánu je vlastní vinotéka (vinotéka Pavlov) k volné konzumaci vína.

        

Rozdělení apartmánů:

  • 2x apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi, 2x2 lůžka
  • 2x apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi, 1x2 lůžka a 1x3 lůžka
  • 4x dvoulůžkový apartmán
  • 3x třílůžkový apartmán
  • 1x čtyřlůžkový apartmán

Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, koupelnou a WC.

Kuchyňky je vybavena rychlovarnou konvicí, lednicí, mikrovlnnou teroubou, sporákem.

Ceny ubytování:

- dvoulůžkové apartmány 950,- Kč

- třílůžkové apartmány 1200,- Kč

- čtyřlůžkové apartmány 1600,- Kč

- pětilůžkové apartmány 1900,- Kč

        

K penzionu přináleží vinný sklep (vinný sklep s ubytováním Pavlov a okolí), přímo pod penzionem s krbovými kamny. Zde můžete strávit Váš čas nad sklenkou výborného moravského vína. Pokud Vám víno zachutná je možnost nákupu pálavského vína (prodej vína Pavlov)  domů. Pokud jste vášniví cyklisté (cykloturistika Pavlov), penzion nabízí i vlastní úschovnu kol (penzion s úschovnou kol Pavlov). Ve dvoře našeho penzionu se nachází krytá pergola, kde můžete posedět se svými kamarády a třeba něco dobrého i ugrilovat (možnost grilování na penzionu Pavlov a okolí). Pokud přijedete svým autem můžete ho bezpečně zaparkovat na uzamykatelném dvoře penzionu. Z penzionu je krásný výhled na hrad Děvičky, který láká mnoho turistů, kteří míří na jižní Moravu (nový apartmánový penzion Pavlov). V těsné blízkosti penzionu se nachází restaurace, bowling, dětské centrum a mnoho dalšího (aktivní dovolená Pavlov). Apartmánový penzion je určen nejen pro pobyty rodin s dětmi, ale i pro skupinové pobyty, víkendové pobyty, pobyty pro seniory.

Pokud máte rádi přírodu, sport, památky, aktivní pohyb nebo posezení u dobrého vína, pak si vyberte ubytování v našem penzionu Na vyhlídce v Pavlově.

Vinařské uličky na Moravě zejména v Pavlově jsou vyhlášené svojí architekturou. V obci Pavlov máte možnost zažít bohatý folklorní a kulturní život. Je zde možnost navšívit velké množství akcí, slavností a degustací (oslavy, degustace, folklor Pavlov)

V nedaleké vodní nádrži Nové Mlýny je možnost užít si dosytosti vodních sportů. Od koupání až po windsurfing nebo kite. Pro přiznivce plachtění je možnost navštívit yacht klub přímo pod obcí Pavlov (yacht klub Pavlov, winsurfing Nové Mlýny, kite).

Neváhejte a včas si zarezervujte pobyt u nás. Budeme se na vás těšit!

Penzion Na Vyhlídce

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 78     rss: novinky akce   výměna odkazů