ABC ubytováníABC ubytování cestování

Dovolená v malebné přírodě krumlovských lesů

PENZION HORFA

V malebné přírodě Krumlovských lesů v obci Slavkov se nachází Penzion Horfa, Ubytování v okolí Českého Krumlova. Ubytování poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi u Českého Krumlova), tak i skvělé zázemí pro semináře, oslavy či jiné skupinové akce (oslavy Český Krumlov a okolí). Poloha penzionu je přímo určená pro výlety po Krumlovsku a to na kole (dovolená pro cyklisty Český Krumlov a okolí) nebo pro pěší turistiku (pěší turistika Krumlovsko) - aktivní dovolená Slavkov. Slavkov nabízí během celého roku ubytování pro milovníky přírody, sportovce a houbaře. V okolí najdete řadu atraktivních cílů pro Vaše výlety - města Český Krumlov či Vyšší Brod, milovníci vodních sportů a rybaření se mohou vydat k přehradní nádrži Lipno (rybaření Českokrumlovsko).

Slavkov je malá obec ležící v malebné krajině 13 km západně od Českého Krumlova. Osada byla založena v roce 1305. Z původní tvrze, která zde tehdy stála, se zachovala do současnosti pouze věž. Kromě toho stojí ve vesnici kostel sv. Bartoloměje z roku 1313, přestavěný v letech 1800 - 1801. V roce 1993 byl kostel znovu opraven a slouží bohoslužbám. V okolí Slavkova leží přírodní rezervace "Slavkovský Chlumek", kde se vyskytuje vzácná flóra.

Ubytování je zajištěno v šesti 4 lůžkových pokojích a třinácti 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 50 lůžek. Penzion nabízí možnost celodenního stravování v restauraci (penzion s restaurací Český Krumlov a okolí) a místní vinárně (penzion s vinárnou Českokrumlovsko). Milý personál zajistí našim hostům výuku jízdy na koních a relaxační vyjížďky (relaxační vyjížďky na koních Českokrumlovsko). Penzion disponuje tenisovým kurtem, který je pro všechny hosty k dispozici (tenisový kurt Český Krumlov a okolí). Po domluvě s personálem je k dispozici vlastní revír určený pro lov vysoké zvěře (lov zvěře Český Krumlov a okolí) a divokých prasat (myslivost Českokrumlovsko). K pobytu nabízíme ve všech ročních obdobích možnost odstřelu zvěře ve vlastním revíru.

Penzion Horfa má k dispozici vlastní restauraci (pouhých 100 m od penzionu), která je vhodná pro: teambuildingy firem, společenské akce, oslavy životních jubileí, firemní akce a večírky, školní srazy, svatby, ubytování rodiny s dětmi, dovolená pro menší i větší skupiny, dovolená pro jednotlivce na Českokrumlovsku.

Penzion Horfa

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 80     rss: novinky akce   výměna odkazů