ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Horfa
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Český Krumlov
Lokalita: Slavkov
GPS: 48°45'54.8"N 14°14'32.91"E

E-mail: horfa@razdva.cz
Telefon: 380 737 164
Mobil: 736 671 470
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 50
Počet ložnic: 19
Kat.: *

Cena za osobu a den od: 200 Kč
Cena za osobu a týden od: 1400 Kč
Cena za osobu a den od: 7 EUR
Cena za osobu a týden od: 50 EUR

Kód objektu: CZ-039  
Pošlete odkaz:

Fotografie
dovolená pro rodiny s dětmi u Českého Krumlova
oslavy Český Krumlov a okolí
dovolená pro cyklisty Český Krumlov a okolí
pěší turistika Krumlovsko
rybaření Českokrumlovsko
penzion s restaurací Český Krumlov a okolí
penzion s vinárnou Českokrumlovsko
relaxační vyjížďky na koních Českokrumlovsko
tenisový kurt Český Krumlov a okolí
Penzion Horfa - penzion s restaurací Českokrumlovsko
Penzion Horfa - ubytování s restaurací Českokrumlovsko
Penzion Horfa - Ubytování pro seniory Českokrumlovsko
Penzion Horfa - Dovolená pro rodiny s dětmi Českokrumlovsko

Penzion Horfa, Slavkov

Rodinná dovolená s bazénem u Českého Krumlova

V malebné přírodě Krumlovských lesů v obci Slavkov se nachází Penzion Horfa, Ubytování v okolí Českého Krumlova. Ubytování poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi u Českého Krumlova), tak i skvělé zázemí pro semináře, oslavy či jiné skupinové akce (oslavy Český Krumlov a okolí). Poloha penzionu je přímo určená pro výlety po Krumlovsku a to na kole (dovolená pro cyklisty Český Krumlov a okolí) nebo pro pěší turistiku (pěší turistika Krumlovsko) - aktivní dovolená Slavkov. Slavkov nabízí během celého roku ubytování pro milovníky přírody, sportovce a houbaře. V okolí najdete řadu atraktivních cílů pro Vaše výlety - města Český Krumlov či Vyšší Brod, milovníci vodních sportů a rybaření se mohou vydat k přehradní nádrži Lipno (rybaření Českokrumlovsko).

Ubytování je zajištěno v šesti 4 lůžkových pokojích a třinácti 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion nabízí možnost celodenního stravování v restauraci (penzion s restaurací Český Krumlov a okolí) a místní vinárně (penzion s vinárnou Českokrumlovsko). Milý personál zajistí našim hostům výuku jízdy na koních a relaxační vyjížďky (relaxační vyjížďky na koních Českokrumlovsko). Penzion disponuje tenisovým kurtem, který je pro všechny hosty k dispozici (tenisový kurt Český Krumlov a okolí). Po domluvě s personálem je k dispozici vlastní revír určený pro lov vysoké zvěře (lov zvěře Český Krumlov a okolí) a divokých prasat (myslivost Českokrumlovsko).

Penzion Horfa má k dispozici vlastní restauraci (pouhých 100 m od penzionu), která je vhodná pro: teambuildingy firem, společenské akce, oslavy životních jubileí, firemní akce a večírky, školní srazy, svatby, ubytování rodiny s dětmi, dovolená pro menší i větší skupiny, dovolená pro jednotlivce na Českokrumlovsku.

WC, sprcha na pokojiTV na pokojiRybařeníPes povolenBěžecké lyžováníCykloturistika

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2023   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 162     rss: novinky akce   výměna odkazů