ABC ubytováníABC ubytování cestování

Ubytování v penzionu Na Fürhaple

Rodinný penzion Na Fürhaple se nachází v obci Šakvice u Novomlýnského jezera s krásným výhledem na CHKO Pálava. Poloha hotelu je určená pro výlety do nedaleké turistické oblasti Pálava a Lednicko-valtického areálu. K návštěvě lákají i vinné sklepy a sklípky, které si při pobytu na jižní Moravě nemůžete nechat ujít.

 

Vinařské cyklostezky Vás zavedou do proslule známého města Velké Pavlovice, které leží pouhých 8 km od penzionu. K dispozici je uzamykatelná úschovna kol. V teplých dnech můžete využít venkovní bazén a dopřát si tak příjemný odpočinek s pohledem na Novomlýnské jezero. Penzion na Fürhaple je díky svým velkým prostorám vhodný i pro pořádání svateb či firemních a soukromých akcí na jižní Moravě. Restaurace je zaměřena výhradně na českou kuchyni z čerstvých surovin.

Ubytování v penzionu na jižní Moravě se nabízí ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, lednicí a wifi připojením zdarma.

V celém penzionu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení (ubytování s připojením k internetu Pálava). Cyklisté mohou uskladnit svá kola v uzamykatelní úschovně kol (penzion s uzamykatelnou úschovnou kol Šakvice a okolí). V teplých dnech hosté jistě ocení venkovní bazén. Pro děti je připravena trampolína.

Zavítejte ochutnat atmosféru otevřených sklepů do Šakvic. Na tradiční sklep tu však jen těžko narazíte, těm našim se totiž říká ďůrky a tak i celá akce dostala netradiční název, který je z ďůrky do ďůrky. Ďůrky jsou velmi malé, proto pozor na hlavu . Již sama velikost sklepů napovídá o komorní atmosféře akce. Všichni příchozí mají možnost podívat se přímo do sklípků, popovídat s místními malovinaři a nasát nezapomenutelnou atmosféru Šakvických otevřených sklepů. Počet otevřených ďůrek je vždy přes deset. V Šakvicích není žádná sklepní ulička a sklípky jsou rozmístěny po celé obci. Řada z Vás bude proto jistě příjemně překvapena krásným prostředím obce, které si budete moci prohlédnout při přesunu ze sklepa do sklepa.

Dovolená na jižní Moravě láká k celoročnímu pobytu pro Vás a Vaší rodinu. 

Rodinný penzion Na Fürhaple

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 238     rss: novinky akce   výměna odkazů