ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Na Fürhaple
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Pálava a okolí
Lokalita: Šakvice
GPS: 48°53'41.3"N 16°43'07.3"E

Web: www.nafurhaple.cz
E-mail: nafurhaple@seznam.cz
Telefon:
Mobil: +420 727 874 263
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 24
Počet ložnic: 6
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 400 Kč
Cena za osobu a týden od: 2800 Kč
Cena za osobu a den od: 16 EUR
Cena za osobu a týden od: 112 EUR

Kód objektu: CZ-480  
Pošlete odkaz:

Fotografie
dovolená pro rodiny s dětmi Šakvice a okolí
penzion s restaurací Šakvice a okolí
vinařská dovolená na Pálavě
dovolená pro turisty Šakvic a okolí
ubytování pro rybáře Nové Mlýny a okolí
ubytování v penzionu Nové Mlýny a okolí
penzion s bazénem Pálava a okolí
ubytování se stravou Pálava a okolí
penzion s uzamykatelnou úschovnou kol Šakvice a okolí
rodinná dovolená Šakvice a okolí
dovolená na kolech Nové Mlýny a okolí
ubytování s připojením k internetu Pálava
skupinové ubytování Šakvice a okolí

Penzion Na Fürhaple, Šakvice

penziony Šakvice, ubytování Šakvice, dovolená Šakvice, pobyty Šakvice a okolí

Rodinný penzion Na Fürhaple se nachází ve vinařské obci Šakvice na jižní Moravě (rodinná dovolená Šakvice a okolí). Obec Šakvice se rozkládá u Novomlýnské nádrže na Pálavě a je skvělým výchozím bodem pro poznávání malebných koutů jižní Moravy (dovolená pro turisty Šakvic a okolí). V blízkosti se nachází např. historická a vinařská města Hustopeče, Mikulov, Velké Bílovice, Znojmo (vinařská dovolená na Pálavě). Novomlýnská přehrada je dnes rekreačním místem a je vhodná ke koupání, rybaření i pro vodní sporty (ubytování pro rybáře Nové Mlýny a okolí). Pravidelná lodní doprava vozí rekreanty mezi obcí Dolní Věstonice, světově proslulou svými archeologickými vykopávkami z doby lovců mamutů, a obcí Šakvice (ubytování v penzionu Nové Mlýny a okolí). Z penzionu se naskýtá krásný výhled na Pálavu i Novomlýnské jezero (dovolená pro cyklisty Šakvice a okolí).

Přijeďte objevovat krásy jižní Moravy. Ubytování v krásném penzionu, přímo v srdci vinařského kraje, v obci Šakvice. Budeme se na Vás těšit.

Penzion Na Fürhaple nabízí pohodlné ubytování ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, lednicí a klimatizací (skupinové ubytování Šakvice a okolí). K dispozici je celkem 6 pokojů a 24 lůžek (dovolená na kolech Nové Mlýny a okolí). Součástí penzionu je i stylová restaurace, ve které hosté mohou ochutnat výtečnou domácí českou a moravskou kuchyni připravenou výhradně z čerstvých surovin (penzion s restaurací Šakvice a okolí). Kapacita restaurace je 60 míst. Za příznivého počasí mohou hosté využít venkovní posezení s obsluhou (ubytování se stravou Pálava a okolí). V restauraci lze uspořádat firemní i společenské akce jako firemní večírky, školení, semináře nebo svatby, svatební hostiny, oslavy, narozeniny, grilování, rauty a srazy (akce na klíč Pálava).

V celém penzionu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení (ubytování s připojením k internetu Pálava). Cyklisté mohou uskladnit svá kola v uzamykatelní úschovně kol (penzion s uzamykatelnou úschovnou kol Šakvice a okolí). V teplých dnech hosté jistě ocení venkovní bazén (penzion s bazénem Pálava a okolí). Pro děti je připravena trampolína (dovolená pro rodiny s dětmi Šakvice a okolí).

Ubytování v Penzionu Na Fürhaple v Šakvicích je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny, páry i jednotlivce, cyklisty, milovníky vodních sportů, sportovce, turisty i seniory.

CykloturistikaSvatbyWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBazénOslavy, večírky

Mohlo by Vás zajímat
Dolní Dunajovice Vinařství Hrnčíř
Prodej kvalitních vín Pálava a okolí

Malé rodinné Vinařství Hrnčíř sídlí v jedné z významných vinařských obcí Dolní Dunajovice na dohled od Pálavských kopců. Tato vinařská obec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti. Vinařství má k dispozici 3 hektary vlastních vinic. Při zpracování hroznů dodržuje zásady integrované produkce jako omezení chemické ochrany, redukce násady hroznů, kvalitní zelené práce, ruční sběr. 

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 208     rss: novinky akce   výměna odkazů