ABC ubytováníABC ubytování cestování

Přijeďte na jižní Moravu

 Penzion a restaurace U kostela se nachází ve městě Újezd nedaleko Brna (15km). Součástí penzionu je i restaurace s letní zahrádkou. Pro milovníky vína je k dispozici vinný sklep, kde mohou ochutnat produkty místních vinařů. Poloha penzionu je ideální pro Vaši dovolenou, kterou můžete strávit v malebné krajině Moravy. Nabízí se výlety po okolí i do blízkého Brna. Navštívit můžete například : kostel sv. Petra a Pavla, zvonici sv. Cyrila a Metoděje nebo Mohylu míru u Prace. Uchvátí vás krásná krajina a milí lidé.            

Penzion nabízí 1-3 lůžkové pokoje, rustikálního vzhledu, kde se budete cítit jako doma. Cena se pohybuje od 700,- do 1200,- včetně snídaně. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. TV a WIFI je samozřejmostí. Kapacita penzionu je 39 lůžek.

 Nedávno otevřená, nekuřácká restaurace má kapacitu 60 míst, je zde salonek, či letní zahrádka. Restaurace je proto vhodná pro uspořádání různých slavností, školení, svateb, meetingů apod. Pro labužníky je připraveno i pestré denní menu. Což by mohli ocenit také ubytovaní hosté. Za zmínku stojí i delší otevírací doba restaurace a sklípku, která je ideální pro letní dlouhé večery či posezení s  přáteli. Penzion má i vlastní, velké parkoviště, takže zde hosté penzionu a zákazníci restaurace pohodlně zaparkují.

Seznámení s aktivitami jižní Moravy lze stylově zahájit návštěvou vinných sklepů, výletem po vinařské naučné stezce či složením vinařské maturity. Zábavu i odpočinek vám pak nabídnou golfová hřiště, či vyhlídkové plavby. Návštěvníky regionu přitahuje nejen atmosféra, pověstná pohostinnost a srdečnost obyvatel Jižní Moravy, ale i bohatost folklóru spojená s tradicemi a vinařstvím. Vinařství sem přinesli už Římané, dnes je na území regionu soustředěno 96% vinic celé České republiky. Metropolí jižní Moravy je Brno, druhé největší město České republiky, s unikátní památkou – funkcionalistickou vilou Tugendhat, zapsanou na Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Druhou památkou UNESCO na jižní Moravě je Lednicko-valtický areál, nejrozsáhlejší komponovaná krajina na světě.

Ubytování jižní Morava - Újezd u Brna.

Penzion U Kostela

<<< zpět
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 233     rss: novinky akce   výměna odkazů