ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Restaurace a penzion U Kostela
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Brno-venkov
Lokalita: Újezd u Brna
GPS: 49°06'16.7"N 16°45'20.9"E

Web: www.restauraceukostela.com
E-mail: restaurace@restauraceukostela.com
Telefon:
Mobil: +420 737 647 628
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 39
Počet ložnic: 0
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 400 Kč

Kód objektu: CZ-481  
Pošlete odkaz:

Fotografie

Restaurace a penzion U Kostela, Újezd u Brna

penziony Brno-venkov, penziony Újezd u Brna, ubytování Brno-venkov, ubytování Újezd u Brna, dovolená Brno-venkov

Restaurace a penzion U Kostela se nachází v centru městečka Újezd u Brna, 16 km jihovýchodně od Brna (ubytování pro manažery Brno-venkov). Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti (dovolená za vínem Brno a okolí). Oblastí prochází Brněnská vinařská stezka a několik cyklotras (vinařské cyklostezky u Brna). V okolí stojí za návštěvu barokní zámek se zámeckou zahradou ve Slavkově u Brna a Mohyla míru, první mírový památník v Evropě, který je historicky spojen s Bitvou u Slavkova (dovolená pro turisty Újezd u Brna).

Hledáte-li příjemné místo v našem malém městečku, kde si můžete s přáteli dopřát skleničku, zavítejte do našeho Sklepa U Kostela. Využít můžete také náš salónek. Dle Vašich přání uspořádáme jakoukoliv oslavu či společenskou akci.

Penzion nabízí komfortní ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích (ubytování pro jednotlivce Brno-venkov). Pokoje jsou zařízeny rustikálním nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou (penzion pro manažery Újezd u Brna a okolí). K dispozici je soukromé parkoviště a Wi-Fi připojení dostupné v penzionu i v restauraci (penzion se soukromým parkovištěm u Brna). Kapacita penzionu je 39 lůžek (skupinové ubytování Brno-venkov).

Stravování je možné ve stylové restauraci, která je bezbariérová (penzion s bezbariérovou restaurací u Brna). Kapacita restaurace je 60 míst (ubytování s možností stravování Brno-venkov). V restauraci je k dispozici i nekuřácký salonek, jehož kapacita je 40 míst (nekuřácké prostory pro akce u Brna). V letním období je pro hosty připravena venkovní zahrádka, která pojme až 30 osob (ubytování se stravou Újezd u Brna). V restauraci je možné uspořádat různé firemní i společenské akcesvatba, svatební hostina, smuteční hostina, křtiny, školní srazy, firemní jednání, firemní školení, semináře, kurzy a další. Parkovat lze ihned vedle restaurace (penzion s restaurací Brno-venkov). Penzion i restaurace jsou nekuřácké.

Součástí areálu je také Sklep U Kostela, kde se můžete pobavit s přáteli u sklenky vína (ubytování se sklípkem u Brna). Sklípek je nekuřácký (posezení ve sklípku Újezd u Brna).

Penzion nabízí kvalitní levné ubytování u Brna, vhodné pro obchodní zástupce a manažery.

CykloturistikaSvatbyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiRestauraceInternetBezbariérový přístupZahradní restauraceBarPes povolen

Věříme, že díky našim zkušenostem a ochotnému personálu jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější hosty.
Navštivte nás a my uděláme vše pro to, abyste se k nám rádi vraceli!
Mohlo by Vás zajímat
Sokolnice DOMA PÁRTY
Catering na jižní Moravě

Služba DOMA PÁRTY nabízí domácí grilování a catering pro všechny typy společenských akcí. Pokud hledáte catering na oslavy, svatby, jubilea, spolčenské či firemní akce, pak Vám tato služba zajistí jedinečný gastronomický zážitek. Klienti si mohou vybrat z 6 okruhů, ze kterých se následně vybírá menu pro grilování. Jednotlivé okruhy lze libovolně kombinovat. První okruh tvoří ryby a maso, které je základem úspěšného grilování. Druhým okruhem jsou dipy, kdy si návštěvníci mohou vybrat z více než 100 druhů. Mezi další okruhy se poté řadí saláty, přílohy, víno, Prosecco a vegetariáni. 

Valtice Vinařství Lednice ANNOVINO a.s.
Vinařství Valtické Podzemí - vinné sklepy ve Valticích

V prostorách 700 let starého labyrintu Valtického podzemí nabízí Vinařství Lednice ANNOVINO jedinečnou možnost zážitkového poznávání vína v podzemních chodbách zrekonstruovaných vinných sklepů (vinné sklepy jižní Morava a okolí). Nabízí Vám individuální i skupinové programy, prezentace pro firmy i program šitý na míru - svatby, rodinné oslavy, promoce a životní jubilea Valtice. Čekají Vás zde nejlepší vína Vinařství Lednice ANNOVINO a moravské pokrmy za doprovodu tradiční folklórní muziky (rauty ve vinných sklepeních Valtice). Valtické podzemí je unikátní historický sklepní labyrint, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

 
Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

 
Vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA

V krásném prostředí Chřibské pahorkatiny vzniká projekt vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA. Toto vinařství má dlouholetou rodinnou tradici a rádo by se svými produkty představilo a propojilo tak ve svém penzionu bohatou škálu vinařských služeb s krásnou přírodou a kulturními a vinařskými tradicemi (pobyt v rodinném vinařství Slovácko). To vše je doprovázeno ochutnávkou vlastních, s láskou připravovaných vín (ochutnávka vín z rodinného vinařství jižní Morava). Celé vinařské území je zasazeno na úpatí horského pásma Chřiby, s nejvyšším bodem Brdo ve výšce 587 m.n.m. Horské pásmo odděluje dvě vinařské podoblasti, Slovácko a Hanou (vinařská turistika Slovácko).

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 118     rss: novinky akce   výměna odkazů