ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování v Praze - hotely, penziony, apartmány

Hlavní město Praha - Stověžatá Praha, město historie, hudby, literatury a architektury. Osmnáct let po pádu železné opony je Praha jedním z nejpopulárnějších míst, které jezdí obdivovat turisté z celého světa – všichni chtějí poznat její jedinečnou atmosféru a krásu. Historické pamaátky naleznete napříč celou Prahou, počínaje katedrálou Svatého Víta, dlážděnými uličkami Malé Strany, přes Karlův most, Židovské Město či Staré Město. Nevynecháme ani ty nejkrásnější pohledy na Prahu z Pražského hradu, Vyšehradu, Vítkova a Letné.Najdete zde informace týkající se ubytování v hotelech, penzionech a apartmánech.

    pokračování...

kraj: Praha
oblast: Praha
web: www.lanovecentrum.cz
e-mail: praha@lanovecentrum.cz
telefon: +420 266 311 275
mobil: +420 605 215 39
code: CB-024
  Vložit do výběru

Poslat požadavek & Zobrazit detail

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Vysočany
Praha
Počet objektů: 1
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 204     rss: novinky akce   výměna odkazů