ABC ubytováníABC ubytování cestování
Požadavek na zajištění ubytování
Datum nástupu   počet nocí   počet pokojů   Stravování

počet dospělých   počet dětí   věk dětí   pes   požaduji dětskou postýlku

žádám o cenovou nabídku   rezervaci pobytu   zaslání potvrzení poptávky

* jméno   + telefon   + e-mail

Sdělení pro poskytovatele ubytování přání požadavky, představy:


       *) povinný údaj   +) vyplňte alespoň jeden z údajů
Informace
Horský hotel Orešnica
  Vložit do výběru
Země: Slovensko
Kraj: Žilinský
Oblast: Západné Tatry
Lokalita: Račková dolina

E-mail: info@abc-hotel.cz
Telefon: +420 739 517 872
Mobil:
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 50
Počet ložnic: 18
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 300 Kč
Cena za osobu a týden od: 2100 Kč
Cena za osobu a den od: 9 EUR
Cena za osobu a týden od: 63 EUR

Kód objektu: CZ-401  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Horský hotel Orešnica Račková dolina
Horský hotel Orešnica Račková dolina
Horský hotel Orešnica Račková dolina

Horský hotel Orešnica, Račková dolina

Západní Tatry, ústí Račkové doliny, 910 m.n.m., to je poloha Horského hotelu Orešnica. V roce 2003 hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Vznikl tak rozsáhlý oplocený hotelový areál, disponující ubytováním ve 3 luxusně zařízených apartmánech, 13 dvoulůžkových pokojích, které jsou v případě potřeby schopny poskytnout kapacitu pro 50 hostů. Hotel vybavený stylovou restaurací s loveckými trofejemi, denní bar, sauna, vířivka, tenisový kurt, jezírko se pstruhy. Separovanější ubytování v samostatně stojících chatkách "Alpina", vybavených sociálním zařízením, společenskou místností, TV se SAT, rádiobudíkem. Kapacita chatek je 35 hostů. Parkování vozidel v uzavřeném prostoru hotelového areálu.

Zřejmě zázrakem nepostižený větrnou smrští, která se v uplynulých letech prohnala Tatrami, stojí hotelový areál Orešnica v překrásné, panensky nedotčené přírodě Západních Tater. Pokud hledáte krásu, klid, relaxaci, dokonalost ubytování, jste na správném místě. Úžasný a pohodový personál, kvalitní kuchyně, vynikající ubytování. Nadmíru možností využití volného času. Dáváte přednost aktivnímu odpočinku při tenise, jízdě na vypůjčeném kole po okolní přírodě, nebo si raději v klidu ulovíte svého prvního pstruha z jezírka? Asistovat Vám budou koně stojící opodál v ohradě, nebo všudypřítomná koza Cilka. Úlovek pstruha, samozřejmě upraveného na grilu, Vám rádi podají mistři kuchaři. Den prožitý v tomto nádherném prostředí můžete završit biliardem, do kterého Vám budou soustavně kecat papoušci, případně odpočinkem v sauně, relaxační masáží, nebo pobytem ve vířivce. Co víc si můžeme přát na prožití nádherných chvil se svými blízkými?!

Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 286     rss: novinky akce   výměna odkazů