ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Svratka
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Žďárské vrchy
Lokalita: Svratka
GPS: 49°42'48.19"N 16°3'8.38"E

Web: www.hotel-svratka.cz
E-mail: info@hotel-svratka.cz
Telefon: +420 566 662 611
Mobil: +420 724 131 739
FAX: +420 566 662 418

Typ objektu: hotel
Kapacita: 93 + 60
Počet ložnic: 27 + 20
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 760 Kč
Cena za osobu a týden od: 5320 Kč
Cena za osobu a den od: 29 EUR
Cena za osobu a týden od: 203 EUR

Kód objektu: CZ-068  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Komfortní ubytování pro firmy Svratka
Ozdravné pobyty na Vysočině
dovolená v hotelu s bazénem Vysočina a okolí
ubytování pro pěší turisty Vysočina a okolí
pobyty pro lyžaře u sjezdovky na Vysočině
ubytování pro běžkaře na Vysočině
rodinná dovolená Žďárské vrchy
bezbariérové ubytování v hotelu Vysočina
ubytování v hotelu na Vysočině
hotel s připojením k internetu Vysočina
dovolená pro všechny věkové kategorie Vysočina
aktivní dovolená Žďárské vrchy
Bezbariérové ubytování v hotelu Vysočina
výuka plavání pro děti Žďárské vrchy
ubytování v komfortních apartmánech na Vysočině
levné ubytování Žďárské vrchy
rodinné pobyty Žďárské vrchy
pobyty pro seniory Vysočina
aktivní dovolená Vysočina
 ubytování u sjezdovky Svratka

Hotel Svratka, Svratka

Ozdravné pobyty a pobyty pro seniory Vysočina

Představujeme Vám Hotel Svratka, komfortní ubytování pro firmy a manažery na Vysočině. Díky své poloze nad obcí Svratka v srdci Vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistějších oblastí celé České republiky, proto je ideálním místem pro ozdravné pobyty, rodinné pobyty a pobyty pro seniory na Vysočině. Hotel s bazénem, kde kromě tradičního plavání lze zajistit i výuku plavání pro děti (dovolená v hotelu s bazénem Vysočina a okolí). Pro celkovou relaxaci nabízíme perličkové koupele, inhalace a masáže (profesionální masáže na Vysočině, lázeňské pobyty na Vysočině). Okolí hotelu přímo vybízí k výletům na kole či pěší turistice (ubytování pro pěší turisty Vysočina a okolí) - aktivní dovolená Žďárské vrchy. V zimě nabízíme ubytování u sjezdovky Svratka (pobyty pro lyžaře u sjezdovky na Vysočině) a pro milovníky běžeckého lyžování jsou k dispozici kilometry strojově upravených běžeckých tras (ubytování pro běžkaře na Vysočině).

Hotel Svratka je ideální pro pořádání konferencí či kongresů. Kongresový sál v hotelu Svratka je klimatizovaný, vybavený dataprojektorem, zpětným projektorem, flipchartem, ozvučovací technikou s přenosným mikrofonem, laserovým ukazovátkem a zatemněním.

Ubytování je zajištěno v 27 hotelových pokojích s celkovou kapacitou 93 lůžek (rodinná dovolená Žďárské vrchy). Pokoje jsou vybaveny tak, aby splňovaly Vaše požadavky, včetně pokoje pro invalidy, který je přizpůsobený potřebám vozíčkářů (bezbariérové ubytování v hotelu Vysočina). Samozřejmostí je sociální zařízení na všech pokojích (WC + sprchový kout). Do základního vybavení dále patří telefon s přímým voláním a televizor (ubytování v hotelu na Vysočině). V celém hotelu je volné Wi-Fi připojení k internetu (hotel s připojením k internetu Vysočina). Hosté s dětmi mohou využít levné ubytování v chatkách, které jsou umístěny v hotelovém areálu, nedaleko od golfového hřiště, přírodního koupaliště a venkovního fitness hřiště (golfové pobyty s ubytováním Vysočina, golf pro začátečníky Vysočina). Chatky jsou vybaveny sociálním zařízením (WC + sprcha) a každá má prostorný balkón (ubytování pro rodiny v bungalovu Vysočina a okolí). Kapacita chatek je 20 pokojů s 60 lůžky (ubytování chaty Vysočina). Dále zde naleznete také víceúčelové hřiště, kde si můžete zahrát tenis, nohejbal i malou kopanou (hotel s víceúčelovým hřištěm Vysočina).

Pro pořádání firemních akcí nabízíme kongresový sál, kavárnu, terasu a jídelnu místnosti jsou vzájemně propojitelné, lze je tedy využít i pro velké rauty, grilování, opékání, svatby, rodinné oslavy, abiturientská setkání, firemní jubilea, oslavy životních jubileí, oslavy promocí, firemní akce, semináře, přednášky, školení, bankety, školní srazy a svatební hostiny na Vysočině. Pro Vaše firemní i společenské akce zajistíme hudbu, umělce, připravíme taneční parket či adrenalinové sporty, vyhlídkové lety vrtulníkem, nebo projížďku na čtyřkolkách a pod. (dovolená pro všechny věkové kategorie Vysočina).

Ubytování s bazénem Žďárské vrchy, relaxační ubytování Žďárské vrchy, aktivní dovolená Žďárské vrchy, hotel s golfovým trenažérem Žďárské vrchy, pořádaní firemních a společenských akcí Žďárské vrchy, ozdravné pobyty na Vysočině, výuka plavání pro děti Žďárské vrchy, ubytování v komfortních apartmánech na Vysočině, levné ubytování Žďárské vrchy.

BazénBarTV na pokojiTenisSvatbySemináře, školeníNekuřáciJízda na koniSaunaRestauraceWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiBezbariérový přístupZahradní restauraceOslavy, večírkyPes povolenLyžařský vlekInternetGolfFitnessCykloturistikaBěžecké lyžování

Ubytování s restaurací Vysočina
pořádaní firemních a společenských akcí Žďárské vrchy
pobyty s ubytováním Vysočina
Ubytování pro firmy Vysočina
golfové pobyty s ubytováním Vysočina
golf pro začátečníky Vysočina
rodinné oslavy Vysočina
Hotel s víceúčelovým hřištěm Vysočina
hotel s golfovým trenažérem Žďárské vrchy
Hotel s minigolfem Vysočina
ozdravné pobyty Žďárské vrchy
abiturientská setkání Vysočina
firemní jubilea Žďárské vrchy
Ubytování s bazénem Vysočina
Ubytování s bazénem Žďárské vrchy
relaxační ubytování Žďárské vrchy
profesionální masáže na Vysočině, lázeňské pobyty Vysočina
ozdravné pobyty na Vysočině
Ubytování se saunou Svratka
svatby Žďárské vrchy
Rodinná dovolená Žďárské vrchy
Aktivní dovolená na Vysočině
Ubytování pro rodiny s dětmi Svratka
Rodinné pobyty na Vysočině
Pobyty pro lyžaře u sjezdovky na Vysočině
ubytování pro rodiny v bungalovu Vysočina a okolí
ubytování chaty Vysočina
kongresový sál Vysočina
grilování, opékání Vysočina
oslavy životních jubileí Vysočina
oslavy promocí Vysočina
firemní akce, semináře Žďárské vrchy
přednášky, školení, bankety, školní srazy Žďárské vrchy
svatební hostiny na Vysočině

Po aktivně stráveném dni najdou naši hosté v hotelu příjemná místa k odpočinku, relaxaci a wellness. Pro naše hosty máme připraveno několik druhů masáží.
Mohlo by Vás zajímat
Žďár nad Sázavou Zámek Žďár nad Sázavou
Zámek Žďár nad Sázavou

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Jihlava Zoologická zahrada Jihlava
Zoo Jihlava - Lvíčci

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dolní Rožínka 5 Strašidelný zámek DraXmoor
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 246     rss: novinky akce   výměna odkazů