ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Vinařství Dobrovolný
  Vložit do výběru
Typ služby: Vinařství

Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Znojemsko
GPS: 48°49'33.7"N 16°03'15.7"E

Web: www.vinarstvi-dobrovolny.cz/vinarstvi
E-mail: vinarstvi.dobrovolny@seznam.cz
Telefon: +420 733 383 226
Mobil: +420 603 889 022
FAX:


Kód služby: CZ-444s
Pošlete odkaz:
Fotografie
Vinařství Dobrovolný
 Vinařství Dobrovolný - vinný sklípek na Znojemsku
Vinařství Dobrovolný - penzion s vlastním vinařstvím Podyjí
Vinařství Dobrovolný - nákup vín Podyjí, Znojemsko

Vinařství Dobrovolný, Nový Šaldorf

Vinný sklep s ubytováním, Podyjí

Vinařství Dobrovolný se nachází v obci Nový Šaldorf, která spadá do Znojemské vinařské podoblasti (vinné sklepy Podyjí). Obec, ve které naleznete víc jak 200 vinných sklepů, leží u historického královského města Znojmo a Národního parku Podyjí (vinařská turistika Znojemsko). Vinařství Dobrovolný disponuje rozsáhlým komplexem sklepních chodeb tesaných v pískovci. Sklep je v rámci celého komplexu Modrých sklepů v Novém Šaldorfu unikátní tím, že je vytesán do pískovce ve slohu gotickém, zatímco většina ostatních sklepů má charakter klenby románské (vinný sklep na Znojemsku). Dnešní funkční podoba sklepa si vyžádala nákladnou rekonstrukci. Rekonstrukcí objektu sklepa sousedícího s již existujícím komplexem byl vybudován penzion (ubytování v penzionu s vinným sklepem Znojemsko) s kapacitou 28 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (penzion s vinařstvím Podyjí) poskytující kvalitní ubytování v Podyjí. Na přání lze zajistit snídani formou švédského stolu (penzion s vinným sklepem Podyjí).

Podzemní prostory sklepa slouží ke zrání a archivaci vín, konají se zde také exkurze a přímé ochutnávky. Jejich předpolí se využívá k technologickému zpracování hroznů. Nadzemní podlaží nabízí pohodlné posezení. Vinařství Dobrovolný nyní využívá čtyři sklepy (vinný sklep s ubytováním Podyjí). Tři jsou navzájem propojené a nacházejí se pod penzionem a prostorami k posezení. Čtvrtý je využíván jako archivní sklep (archivace vín Podyjí). Prostory sklepního komplexu nabízejí pět místností k posezení (posezení ve vinném sklípku Podyjí). Dvě menší jsou vhodné pro skupiny 15-ti a 20-ti hostů, větší místnosti disponují 40 a 50 místy, nový sál v přízemí penzionu pojme 120 návštěvníků. Celková kapacita tedy činí až 245 míst (pobyty ve vinném sklípku Podyjí).

V nabídce je prohlídka sklepa spojená s ochutnávkou tichých vín i archivních vzorků, zajištění občerstvení v podobě nealkoholických nápojů a jídla jako obložené mísy a teplá jídla na objednávku. Pro zvláštní příležitosti lze připravit studený i teplý raut. Dále je v nabídce reprodukovaná hudba dle požadavku zákazníka nebo živá hudba (harmonikář, malá hudební skupina nebo cimbálová muzika), popř. vlastní hudební produkce, pokud ji má skupina návštěvníků ve svých řadách. Prostory jsou tedy vhodné pro různé společenské i firemní akce nebo svatby a svatební hostiny, catering a řízené degustace v Podyjí (firemní akce ve vinném sklípku Podyjí).

Vinařství Dobrovolný je zakládajícím členem spolku VOC Znojmo.

Vinařství Dobrovolný - vinný sklep u Znojma
Vinařství Dobrovolný - prohlídky vinného sklepa Znojemsko

Hotel Happy Star

Wellness hotel Happy Star má pro Vás připraveno moderní a velmi pohodlné ubytování u Znojma v obci Hnanice v těsné blízkosti NP Podyjí. Poloha hotelu je přímo určená pro výlety po Znojemsku a do Rakouska a to především na kole. Vinařské cyklostezky na Znojemsku Vás zavedou na krásná místa této vinařské oblasti. Po náročném výletě na vás čeká pohádková relaxace na hotelu s krytým bazénem, vířivkou, parní kabinou a fitness, Wellness ubytování Podyjí a okolí. Wellness hotel Happy Star má připraveny také vhodné prostory pro pořádání svateb a firemních akcí na jižní Moravě a okolí. Nově je pro Vás připravena bowlingová dráha a vinný maturitní sklep U Černého kocoura pro 30 osob.

Osada Havranů
Osada havranů Hnanice-dovolená pro rodiny s dětmi Podyjí

Osada Havranů se nachází na okraji vinařské vesnice Hnanice na jižní Moravě, v těsné blízkosti Národního parku Podyjí (ubytování v penzionu s vinným sklepem Podyjí). Poloha areálu tedy vybízí k poznávání krás tohoto parku či blízkých obcí Šatov, Popice, Konice, Retz nebo města Znojmo. Okolí je vhodné pro příznivce pěší turistiky, cyklistiky i Nordic walking (ubytování cykloturistika Popice a okolí). Ubytování v penzionu je vhodné i pro rodiny s dětmi. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a Wifi (ubytování pro turisty i cyklisty Podyjí). Ubytovací kapacita penzionu je 24 pevných lůžek (rodinná dovolená Hnanice a okolí). Penzion také disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm a úschovou kol. V areálu mohou hosté využít víceúčelové hřiště, můžete si zahrát i stolní tenis či billiard (ubytování pro tenisty Konice a okolí). K dispozici jsou také 2 chatkové apartmány se 7 lůžky, WiFi připojením a kolárnou zdarma (ubytování v chatkách Šatov a okolí).

 
Penzion a vinařství Dobrovolný
Vinařství a penzion Dobrovolný - levné ubytování Podyjí

Vinařství Dobrovolný se nachází v obci Nový Šaldorf, která spadá do Znojemské vinařské podoblasti (vinné sklepy Znojemsko). Obec, ve které naleznete víc jak 200 vinných sklepů, leží u historického královského města Znojmo a Národního parku Podyjí (vinařská turistika Znojemsko). Vinařství Dobrovolný disponuje rozsáhlým komplexem sklepních chodeb tesaných v pískovci. Sklep je v rámci celého komplexu Modrých sklepů v Novém Šaldorfu unikátní tím, že je vytesán do pískovce ve slohu gotickém, zatímco většina ostatních sklepů má charakter klenby románské (vinný sklep na Znojemsku). Dnešní funkční podoba sklepa si vyžádala nákladnou rekonstrukci. Rekonstrukcí objektu sklepa sousedícího s již existujícím komplexem byl vybudován penzion (ubytování v penzionu s vinným sklepem Znojemsko) s kapacitou 28 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (penzion s vinařstvím Znojemsko) poskytující kvalitní ubytování na Znojemsku. Na přání lze zajistit snídani formou švédského stolu (penzion s vinným sklepem Znojmo).

 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 109     rss: novinky akce   výměna odkazů