ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Lanový park Deštné
  Vložit do výběru
Typ služby: Lanový park

Země: Česká republika
Kraj: Královehradecký kraj
Oblast: Orlické hory

Web: www.lanovyparkdestne.cz
E-mail: info@lanovyparkdestne.cz
Telefon: +420 603 213 266
Mobil: +420 774 150 435
FAX:


Kód služby: CZ-468s
Pošlete odkaz:
Fotografie
Adrenalinový zážitek Orlické hory
Adrenalinový zážitek Královehradecký kraj
Lezení za doprovodu instruktora Královehradecký kraj
Zážitek pro děti Královehradecký kraj

Lanový park Deštné, Deštné v Orlických horách

Lanový park Deštné nabízí adrenalinové aktivity v Orlických horách, funguje však také jako adventure půjčovna, kde si můžete zapůjčit terénní čtyřkolky, horské terénní tříkolky terénní koloběžky, kolečkové brusle, horská kola MTB, elektrokola, lyže, snowboardy, longboardy a další. V lanovém parku je připravena řada okruhů od dětských, přes modrý (rekreační) okruh s šestnácti překážkami až po velmi náročný žlutý okruh s třiceti třemi překážkami (aktivní dovolená v Orlických horách). Všichni lezci jsou upevněni v celotělovém úvazku, jištěni na dvou karabinách a vybaveni helmou. Kromě lezeckých překážek je pro děti připravena trampolína nebo pískoviště se skluzavkou (aktivní vyžití pro děti Orlické hory). Přímo v areálu je také občerstvení (aktivní dovolená Deštné) a sportovní prodejna, která nábízí veškeré outdoorové, horolezecké vybavení, oblečení pro volný čas, cyklistické vybavení, oblečení a náhradní díly aj. Součástí je i vybavený cykloservis. V zimím období nabízí zase lyžařské vybavení renomovaných značek, servis lyží a půjčovnu lyží.

V areálu horské chaty Start je 7 m vysoká umělá lezecká stěna, na které se zájemci mohou naučit lézt - a to hned několika cestami dle obtížnosti, rovněž se také mohou zdokonalit v lezení – a to za doprovodu instruktora, dostanou i odborný výklad. Lezení je vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti od výšky 90 cm. Samozřejmostí je zapůjčení kompletního horolezeckého vybavení. U horské chaty Start si na své přijdou i rybáři (dovolená pro rybáře Orlické hory). Můžete si zde chytit svého pstruha na udici a v případě zájmu vám ho připraví dle místních receptur na grilu (rybaření v Orlických horách).

Pro firemní akce je možné uzavření celého parku a adventure půjčovny (adrenalinové firemní akce Královehradecký kraj). Firemní akci lze uspořádat i mimo provozní dobu (netradiční firemní akce Královehradecký kraj). Jsme schopni naplánovat všechny naše aktivity přímo na míru dle zájmu a tím vám zajistit individuální program. Připravíme raut a občerstvení, včetně grilování. Zajistíme ubytování dle přání typu penzion, hotel. Zajistíme vám odvoz jak minibusem, tak i autobusem.

Prodejna sportovního vybavení Deštné
Sportovní firemní akce Královehradecký kraj

Terénní horské koloběžky, které adventure půjčovna nabízí, umožňují vyzkoušet si adrenalinový sjezd z hřebenů Orlických hor, samozřejmě s průvodcem. Věříme, že na Orlické hory i díky terénním koloběžkám jen tak nezapomenete.
Sokolí hnízdo

Sokolí hnízdo sídlí v malé vesnici Rampuše, jež je součástí obce Liberk v okrese Rychnov nad Kněžnou (rodinná dovolená Rychnov nad Kněžnou a okolí). Již K. Poláček se o této malebné vísce, která se nachází 610 m.n.m. ve svahovém údolí s potůčkem v Podorlické pahorkatině, zmiňoval v románu Bylo nás pět (rodinné pobyty Královéhradecko). Okolí je jako stvoření pro aktivní i odpočinkovou dovolenou (aktivní dovolená Rychnov nad Kněžnou a okolí). V létě nabízí hustou síť cyklostezek a in-line stezek, pěší turistiku, agroturistiku na místních farmách, koupání v některých z přírodních „wellness“ nebo také v komerčně vybudovaných (odpočinková dovolená Královéhradecko). V zimě se můžete oddat radovánkám na sáních, navštívit skiareály Zdobnice, Říčky v Orlických horách, Deštné v Orlických horách – areály vhodné pro děti i nejnáročnější lyžaře (dovolená pro lyžaře a běžkaře Orlické hory). Na běžkaře tu zase čekají upravované běžkařské trasy v Orlických horách (dovolená pro běžkaře Královéhradecký kraj).

 
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 121     rss: novinky akce   výměna odkazů