ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Požadavek na zajištění služby
Datum nástupu    počet dospělých   počet dětí   věk dětí

žádám o cenovou nabídku/katalog    zaslání potvrzení poptávky

* jméno   + telefon   + e-mail

Sdělení pro poskytovatele služby přání požadavky, představy:


       *) povinný údaj   +) vyplňte alespoň jeden z údajů
Informace
Název služby: Lanový park Deštné
  Vložit do výběru
Typ služby: Lanový park

Země: Česká republika
Kraj: Královehradecký kraj
Oblast: Orlické hory

Web: www.lanovyparkdestne.cz
E-mail: info@lanovyparkdestne.cz
Telefon: +420 603 213 266
Mobil: +420 774 150 435
FAX:


Kód služby: CZ-468s
Pošlete odkaz:
Fotografie
Adrenalinový zážitek Orlické hory
Adrenalinový zážitek Královehradecký kraj
Lezení za doprovodu instruktora Královehradecký kraj
Zážitek pro děti Královehradecký kraj

Lanový park Deštné, Deštné v Orlických horách

Lanový park Deštné nabízí adrenalinové aktivity v Orlických horách, funguje však také jako adventure půjčovna, kde si můžete zapůjčit terénní čtyřkolky, horské terénní tříkolky terénní koloběžky, kolečkové brusle, horská kola MTB, elektrokola, lyže, snowboardy, longboardy a další. V lanovém parku je připravena řada okruhů od dětských, přes modrý (rekreační) okruh s šestnácti překážkami až po velmi náročný žlutý okruh s třiceti třemi překážkami (aktivní dovolená v Orlických horách). Všichni lezci jsou upevněni v celotělovém úvazku, jištěni na dvou karabinách a vybaveni helmou. Kromě lezeckých překážek je pro děti připravena trampolína nebo pískoviště se skluzavkou (aktivní vyžití pro děti Orlické hory). Přímo v areálu je také občerstvení (aktivní dovolená Deštné) a sportovní prodejna, která nábízí veškeré outdoorové, horolezecké vybavení, oblečení pro volný čas, cyklistické vybavení, oblečení a náhradní díly aj. Součástí je i vybavený cykloservis. V zimím období nabízí zase lyžařské vybavení renomovaných značek, servis lyží a půjčovnu lyží.

V areálu horské chaty Start je 7 m vysoká umělá lezecká stěna, na které se zájemci mohou naučit lézt - a to hned několika cestami dle obtížnosti, rovněž se také mohou zdokonalit v lezení – a to za doprovodu instruktora, dostanou i odborný výklad. Lezení je vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti od výšky 90 cm. Samozřejmostí je zapůjčení kompletního horolezeckého vybavení. U horské chaty Start si na své přijdou i rybáři (dovolená pro rybáře Orlické hory). Můžete si zde chytit svého pstruha na udici a v případě zájmu vám ho připraví dle místních receptur na grilu (rybaření v Orlických horách).

Pro firemní akce je možné uzavření celého parku a adventure půjčovny (adrenalinové firemní akce Královehradecký kraj). Firemní akci lze uspořádat i mimo provozní dobu (netradiční firemní akce Královehradecký kraj). Jsme schopni naplánovat všechny naše aktivity přímo na míru dle zájmu a tím vám zajistit individuální program. Připravíme raut a občerstvení, včetně grilování. Zajistíme ubytování dle přání typu penzion, hotel. Zajistíme vám odvoz jak minibusem, tak i autobusem.

Prodejna sportovního vybavení Deštné
Sportovní firemní akce Královehradecký kraj

© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 273     rss: novinky akce   výměna odkazů