ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Požadavek na zajištění služby
Datum nástupu    počet dospělých   počet dětí   věk dětí

žádám o cenovou nabídku/katalog    zaslání potvrzení poptávky

* jméno   + telefon   + e-mail

Sdělení pro poskytovatele služby přání požadavky, představy:


       *) povinný údaj   +) vyplňte alespoň jeden z údajů
Informace
Název služby: Hospoda Na Sýpce
  Vložit do výběru
Typ služby: Restaurace

Země: Česká republika
Kraj: Královehradecký kraj
Oblast: Dvůr Králové nad Labem
GPS: 50°23'55.4"N 15°53'28.5"E

Web: www.hospodanasypce.cz
E-mail: hospodanasypce@seznam.cz
Telefon: +420 603 257 405
Mobil: +420 777 190 396
FAX:


Kód služby: CZ-505
Pošlete odkaz:
Fotografie

Hospoda Na Sýpce, Kuks

Turistická restaurace Kuks

Hospoda Na Sýpce se nachází v obci Kuks, v těsném sousedství vlastního areálu Hospitalu. Je to typická sezónní turistická restaurace s otevírací dobou přizpůsobenou návštěvním hodinám Hospitalu (restaurace pro turisty Kuks a okolí). Objekt restaurace, stejně jako celý areál, prošel celkovou rekonstrukcí a má i svoji „restaurační historii“.  Pod jménem „Zámecká vinárna“  zde byla v 80. a 90. letech provozována velice oblíbená restaurace, která byla vyhledávaným místem nejen turistů. Po rekonstrukci pod patronací vlastníka objektu, Národního památkového ústavu, byla hospoda nově vybavena.

Kapacita vlastní restaurace je 70 míst. Interiér je vybaven vkusným jednoduchým nábytkem v souladu s historickým charakterem objektu. Za příznivého počasí je v provozu velká letní zahrada s možností zastřešení markýzami o celkové kapacitě 85 míst. V případě potřeby uspořádání soukromé akce je k dispozici místnost v prvním patře objektu s kapacitou 40 míst (společenské akce v restauraci Kuks). U restaurace je možno využít parkoviště pro osobní auta.

Stravování je zaměřeno na turisty i širokou veřejnost z okolí. Jednoduchý jídelní lístek s nabídkou české hotovkové klasiky je sestaven tak, abychom Vás obsloužili co nejdříve a poskytli Vám dostatek času na prohlídku Hospitalu, ale i ostatních atraktivit obce Kuks (restaurace pro cyklisty Kuks). 

Samozřejmě jsme však schopni uspokojit i požadavky náročnější klientely (firemní akce Kuks a okolí). Zajišťujeme catering firemních akcí a v případě dohody s vedením Hospitalu je možné zajistit drobné občerstvení i mimo objekt vlastní hospody (cateringové služby Kuks a okolí). Lze se domluvit také na stravování zájezdů.

Hospoda Na Sýpce je vhodná pro: svatbysvatební hostinyoslavy životních jubileítřídní srazyoslavy promocífiremní akcepřednášky v Královéhradeckém kraji. Restaurace je také vhodná pro rodiny s dětmi Východní Čechy, rodinná restaurace, Královéhradecký kraj.

© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 310     rss: novinky akce   výměna odkazů