ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Zámek Dobříš
  Vložit do výběru
Typ služby: Zámky

Země: Česká republika
Kraj: střední Čechy Středočeský kraj
Oblast: Praha a okolí
GPS: 49°46'54.87"N 14°10'45.001"E

Web: www.zamekdobris.cz
E-mail: hotel@zamekdobris.cz
Telefon: +420 318 586 411
Mobil: +420 722 710 488
FAX: +420 318 611 249


Kód služby: CB-015a
Pošlete odkaz:
Fotografie
Zámek Dobříš - francouzský park

Zámek Dobříš, Dobříš

Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou středních Čech a láká ze svého blízkého i vzdáleného okolí všechny milovníky historie, rodiny s dětmi i celé skupiny obdivovatelů. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo - Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne Vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Prostory zámku lze rovněž využít pro pořádání svateb, konferencí, galavečerů či zahradních párty. Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

Pro ty z Vás, kteří nebudou chtít po jednom dni místo opustit, zajišťujeme ubytování v Hotelu Garni****. Hotel nabízí 22 lůžek v deseti pokojích + svatební apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením (vana, sprchový kout, WC), TV, SAT, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet. Ubytovaní hosté mohou zdarma využít hotelové fitness a návštěvu francouzského parku. Příznivci cykloturistiky si u nás mohou rovněž vypůjčit horské kolo. Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

Zámek Dobříš - knihovna
Zámek Dobříš - muzeum motocyklů

Restaurant - pension Rubín
Romantická dovolená Praha a okolí

Na úpatí vrchoviny mezi Pražskou kotlinou a údolím řeky Sázavy se nachází v obci Psáry Restaurant - Penzion RubínProstory penzionu jsou vhodné pro firemní akce, školení, semináře, teambuildingy a společenské akce jako svatby a svatební hostiny, školní srazy či rodinné akce jako rodinné oslavy, jubilea, výročí. Penzion nabízí komfortní ubytování pro obchodníky, jednotlivce, páry, seniory, turisty, větší skupiny či milovníky přírody, sportovce a houbaře (dovolená pro všechny střední Čechy). Penzion je moderním objektem, který nabízí kvalitní ubytování ve Středočeském kraji. Obcí prochází vyznačená cyklostezka, kterou rádi využijí cyklisté (dovolená pro cyklisty střední Čechy) i pěší turisti (dovolená pro pěší turisty Středočeský kraj)

Hotel Garni
Zámek Dobříš - romantická dovolená

Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou středních Čech a láká ze svého blízkého i vzdáleného okolí všechny milovníky historie, rodiny s dětmi i celé skupiny obdivovatelů. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo - Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne Vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Prostory zámku lze rovněž využít pro pořádání svateb, konferencí, galavečerů či zahradních párty ve středních Čechách (svatby, konference, semináře, firemní prezentace, tiskové konference, koncerty vážné hudby, galavečeře, recepce, koktejly a zahradní párty Dobříš). Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

 
 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 258     rss: novinky akce   výměna odkazů