ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Garni
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: střední Čechy Středočeský kraj
Oblast: Praha a okolí
Lokalita: Dobříš
GPS: 49°46'55.717"N 14°10'43.264"E

Web: www.zamekdobris.cz
E-mail: info@zamekdobris.cz
Telefon: +420 318 586 411
Mobil: +420 722 710 488
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 22
Počet ložnic: 11
Kat.: ****

Cena za osobu a den od: 1350 Kč

Kód objektu: CZ-015  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Zámek Dobříš - romantická dovolená
Zámek Dobříš - kvalitní ubytováni ve středních Čechach
Zámek Dobříš - svatby ve středních Čechách
Zámek Dobříš - fitcentrum střední Čechy

Hotel Garni, Dobříš

Ubytování na zámku ve středních Čechách

Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou středních Čech a láká ze svého blízkého i vzdáleného okolí všechny milovníky historie, rodiny s dětmi i celé skupiny obdivovatelů. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo - Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne Vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Prostory zámku lze rovněž využít pro pořádání svateb, konferencí, galavečerů či zahradních párty ve středních Čechách (svatby, konference, semináře, firemní prezentace, tiskové konference, koncerty vážné hudby, galavečeře, recepce, koktejly a zahradní párty Dobříš). Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

Pro ty z Vás, kteří nebudou chtít po jednom dni místo opustit, zajišťujeme ubytování v Hotelu Garni**** (ubytování v hotelu Dobříš). Hotel nabízí 22 lůžek v deseti pokojích a svatební apartmá (svatební apartmá Dobříš). Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením (vana, sprchový kout, WC), TV, SAT, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet (ubytování u zámku střední Čechy). Ubytovaní hosté mohou zdarma využít hotelové fitness a návštěvu francouzského parku (hotel s fitness Praha a okolí). Příznivci cykloturistiky si u nás mohou rovněž vypůjčit horské kolo (hotel s půjčovnou kol Praha a okolí). Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15% (skupinové slevy na ubytování u Prahy).

CykloturistikaNekuřáciZahradní restauraceOslavy, večírkyWC, sprcha na pokojiTV na pokojiSvatbyRestauraceParkování uzavřenéSemináře, školeníInternetFitness

Zámek Dobříš - ubytování střední Čechy
Zámek Dobříš - luxusní ubytování střední Čechy

Svatba na zámku Dobíš - Svatba na klíč - dle Vašich představ navrhneme a zajistíme kompletní svatbu, včetně zajištění termínu, prostor, cateringu, květinové výzdoby atd. Případně můžete využít služeb svatebních agentur s námi spolupracujících.
Mohlo by Vás zajímat
Dobříš Zámek Dobříš

Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou středních Čech a láká ze svého blízkého i vzdáleného okolí všechny milovníky historie, rodiny s dětmi i celé skupiny obdivovatelů. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo - Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne Vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Prostory zámku lze rovněž využít pro pořádání svateb, konferencí, galavečerů či zahradních párty. Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

Benešov u Prahy Zámek Konopiště
Zámek Konopiště - letecký pohled

Zámek Konopiště, jeden z nejnavštěvovanějších zámků v Čechách, byl založen jako koncem 13. století jako středověká pevnost a postupem času se na Konopišti vystřídalo mnoho šlechtických rodů, mezi jinými Šternberkové či Lobkowitzové. V roce 1887 koupil panství arcivévoda František Ferdinand d'Este a přebudoval Konopiště na velkolepé sídlo budoucího císaře. Do zámku umístil své rozáhlé sbírky a založil Růžovou zahradu se skleníky. V takovéto podobě se zachoval zámek až do dnešního dne, kdy je přístupný návštěvníkům.

 
Orlík nad Vltavou Lodní doprava Quarter
Lodní doprava Quarter - Orlík nad Vltavou  - přístav

Chcete si atraktivním způsobem zpestřit svou dovolenou či si udělat pěkný jednodenní výlet po krajině středního Povltaví z lodní perspektivy? Naše společnost Quarter nabízí pravidelnou i nepravidelnou lodní přepravu na přehradách Kořensko, Orlík, Kamýk, Slapy a Dalešice. 113 km dlouhý úsek Vám nabídne překrásný pohled na tuto krajinu plnou kopců, strání a lesů. Krásná přírodní scenerie je navíc okořeněna mnohými historickými památkami i technickými zajímavostmi.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 76     rss: novinky akce   výměna odkazů