ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
  Vložit do výběru
Typ služby: ZOO

Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Hluboká nad Vltavou
GPS: 49°2'29.379"N 14°25'21.966"E

Web: www.zoo-ohrada.cz
E-mail: info@zoo-ohrada.cz
Telefon: +420 387 002 211
Mobil:
FAX: +420 387 965 445


Kód služby: CB-018
Pošlete odkaz:
Fotografie
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Kormorán velký
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Rys ostrovid

Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

Zoo Ohrada byla založena ze soukromé iniciativy Dr. Adolfa Schwarzenberga a jeho manželky v parku u loveckého zámku Ohrada. Zámek již nebyl nějaký čas svými majiteli využíván pro své původní účely, proto zde bylo zřízeno veřejnosti přístupné muzeum s přírodovědnými sbírkami.Samotná zoo pak byla pro veřejnost otevřena v roce 1939. Vzhledem k výhodné poloze areálu je zoo hojně navštěvována jak místními obyvateli, tak i turisty, kteří si v rámci svých výletů po jihočeském regionu nemohou nechat návštěvu ujít.

Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Zmije obecná
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Ledňák obrovský

Sporthotel Barborka
Sporthotel Barborka - dovolená pro všechny Hluboká

Toto rekreační zařízení na Hluboké je ze tří stran obklopeno lesem a nabízí ubytování ve všech kategoriích (dovolená Hluboká nad Vltavou): v bungalovech - 5 lůžkové chatky s vlastním soc. zařízením a malou kuchyňkou, celková kapacita 30 lůžek, v kempu - část areálu lze využít pro vlastní stany nebo karavany, ale i v hotelu (tj. hotely Hluboká), kde se nachází hotelové pokoje (jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje) o celkové kapacitě 72 lůžek. Pokoje v hotelu jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, televizorem a připojením na internet. Objekt je vhodný jak pro různé firemní akce, semináře na Hluboké, tak pro školení v Hluboké nad Vltavou. Součástí hotelu je venkovní bazén (ubytování s bazénem Hluboká nad Vltavou), sauna (hotel se saunou na Hluboké), velké ohniště, zastřešená terasa, dětské hřiště (dovolená s dětmi Hluboká). Možnost sportovního vyžití - potápění, čtyřkolky, kajaky a parkování v uzamčeném areálu (ubytování pro všechny Hluboká nad Vltavou).

 
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 220     rss: novinky akce   výměna odkazů