ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Sporthotel Barborka
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Hluboká nad Vltavou
Lokalita: Hluboká nad Vltavou
GPS: 49°3'2.103"N 14°27'18.454"E

Web: www.sporthotelbarborka.cz
E-mail: info@sporthotelbarborka.cz
Telefon: +420 387 965 411
Mobil: +420 602 137 142
FAX: +420 387 965 498

Typ objektu: hotel
Kapacita: 72
Počet ložnic: 29
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 459 Kč
Cena za osobu a týden od: 3465 Kč
Cena za osobu a den od: 18 EUR
Cena za osobu a týden od: 124 EUR

Kód objektu: CZ-006  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Sporthotel Barborka - dovolená pro všechny Hluboká
Sporthotel Barborka - dovolená pro všechny Hluboká
Sporthotel Barborka - relaxace  a uvolnění Hluboká
Sporthotel Barborka - ubytování s bazeném Hluboká
Sporthotel Barborka - dovolená pro všechny Hluboká
Sporthotel Barborka - dovolená pro všechny Hluboká

Sporthotel Barborka, Hluboká nad Vltavou

Sportovní ubytování blízko zámku v Hluboké nad Vltavou

Toto rekreační zařízení na Hluboké je ze tří stran obklopeno lesem a nabízí ubytování ve všech kategoriích (dovolená Hluboká nad Vltavou): v bungalovech - 5 lůžkové chatky s vlastním soc. zařízením a malou kuchyňkou, celková kapacita 30 lůžek, v kempu - část areálu lze využít pro vlastní stany nebo karavany, ale i v hotelu (tj. hotely Hluboká), kde se nachází hotelové pokoje (jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje) o celkové kapacitě 72 lůžek. Pokoje v hotelu jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, televizorem a připojením na internet. Objekt je vhodný jak pro různé firemní akce, semináře na Hluboké, tak pro školení v Hluboké nad Vltavou. Součástí hotelu je venkovní bazén (ubytování s bazénem Hluboká nad Vltavou), sauna (hotel se saunou na Hluboké), velké ohniště, zastřešená terasa, dětské hřiště (dovolená s dětmi Hluboká). Možnost sportovního vyžití - potápění, čtyřkolky, kajaky a parkování v uzamčeném areálu (ubytování pro všechny Hluboká nad Vltavou).

Sport Hotel Barborka nabízí ubytování nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou jak v rekonstruované budově hotelu, tak v pětilůžkových chatkách. Pokud hledáte místo pro postavení stanu, či zaparkování karavanu, tak využijte možnost táboření v našem kempu v krásné přírodě...

V objektu lze zajistit celodenní stravování nebo polopenzi. Bazén s filtrovanou vodou má rozměry 25 x 12,5 m (ubytování s bazénem jižní Čechy a okolí). Nedaleko se nachází rybník Bezdrev s možností vodních sportů včetně windsurfingu (aktivní dovolená Hluboká nad Vltavou). V rekreačním zařízení si můžete zahrát stolní tenis, ruské kuželky, petanque či různé míčové sporty, občerstvení je možno obstarat v bufetu (dovolená pro rodiny s dětmi Hluboká nad Vltavou). Zajistíme večírky s hudbou, svatební hostiny na Hluboké, oslavy narozenin či promoce Hluboká nad Vltavou.

BazénZahradní restauraceWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiTV na pokojiSvatbySemináře, školeníRestauraceNekuřáciInternetBarSaunaPes povolenParkování uzavřenéOslavy, večírkyCykloturistika

Sporthotel Barborka v Hluboké nad Vltavou v krásné přírodě jižních Čechách nabízí wellness pobyty. Hotel provozuje dvě wellness centra - venkovní a vnitřní.
Mohlo by Vás zajímat
Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 159     rss: novinky akce   výměna odkazů