ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Sporthotel Barborka
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Hluboká nad Vltavou
Lokalita: Hluboká nad Vltavou
GPS: 49°3'2.103"N 14°27'18.454"E

Web: www.sporthotelbarborka.cz
E-mail: info@sporthotelbarborka.cz
Telefon: +420 387 965 411
Mobil: +420 602 137 142
FAX: +420 387 965 498

Typ objektu: hotel
Kapacita: 72
Počet ložnic: 29
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 459 Kč
Cena za osobu a týden od: 3465 Kč
Cena za osobu a den od: 18 EUR
Cena za osobu a týden od: 124 EUR

Kód objektu: CZ-006  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Sporthotel Barborka - dovolená pro všechny Hluboká
Sporthotel Barborka - dovolená pro všechny Hluboká
Sporthotel Barborka - relaxace  a uvolnění Hluboká
Sporthotel Barborka - ubytování s bazeném Hluboká
Sporthotel Barborka - dovolená pro všechny Hluboká
Sporthotel Barborka - dovolená pro všechny Hluboká

Sporthotel Barborka, Hluboká nad Vltavou

Sportovní ubytování blízko zámku v Hluboké nad Vltavou

Toto rekreační zařízení na Hluboké je ze tří stran obklopeno lesem a nabízí ubytování ve všech kategoriích (dovolená Hluboká nad Vltavou): v bungalovech - 5 lůžkové chatky s vlastním soc. zařízením a malou kuchyňkou, celková kapacita 30 lůžek, v kempu - část areálu lze využít pro vlastní stany nebo karavany, ale i v hotelu (tj. hotely Hluboká), kde se nachází hotelové pokoje (jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje) o celkové kapacitě 72 lůžek. Pokoje v hotelu jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, televizorem a připojením na internet. Objekt je vhodný jak pro různé firemní akce, semináře na Hluboké, tak pro školení v Hluboké nad Vltavou. Součástí hotelu je venkovní bazén (ubytování s bazénem Hluboká nad Vltavou), sauna (hotel se saunou na Hluboké), velké ohniště, zastřešená terasa, dětské hřiště (dovolená s dětmi Hluboká). Možnost sportovního vyžití - potápění, čtyřkolky, kajaky a parkování v uzamčeném areálu (ubytování pro všechny Hluboká nad Vltavou).

V objektu lze zajistit celodenní stravování nebo polopenzi. Bazén s filtrovanou vodou má rozměry 25 x 12,5 m (ubytování s bazénem jižní Čechy a okolí). Nedaleko se nachází rybník Bezdrev s možností vodních sportů včetně windsurfingu (aktivní dovolená Hluboká nad Vltavou). V rekreačním zařízení si můžete zahrát stolní tenis, ruské kuželky, petanque či různé míčové sporty, občerstvení je možno obstarat v bufetu (dovolená pro rodiny s dětmi Hluboká nad Vltavou). Zajistíme večírky s hudbou, svatební hostiny na Hluboké, oslavy narozenin či promoce Hluboká nad Vltavou.

BazénZahradní restauraceWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiTV na pokojiSvatbySemináře, školeníRestauraceNekuřáciInternetBarSaunaPes povolenParkování uzavřenéOslavy, večírkyCykloturistika

Mohlo by Vás zajímat
Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 181     rss: novinky akce   výměna odkazů