ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Požadavek na zajištění služby
Datum nástupu    počet dospělých   počet dětí   věk dětí

žádám o cenovou nabídku/katalog    zaslání potvrzení poptávky

* jméno   + telefon   + e-mail

Sdělení pro poskytovatele služby přání požadavky, představy:


       *) povinný údaj   +) vyplňte alespoň jeden z údajů
Informace
Název služby: Zoologická zahrada Jihlava
  Vložit do výběru
Typ služby: ZOO

Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Českomoravská vrchovina
GPS: 49°23'46.186"N 15°35'57.381"E

Web: www.zoojihlava.cz
E-mail: jizoo@zoojihlava.cz
Telefon: +420 567 573 730
Mobil:
FAX: +420 567 573 728


Kód služby: CB-037
Pošlete odkaz:
Fotografie
Zoo Jihlava - Lvíčci
Zoo Jihlava - Afrika
Zoo Jihlava - Levhart
Zoo Jihlava - Plameňáček

Zoologická zahrada Jihlava, Jihlava

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

Nejen v nepříznivém počasí lze navštívit Exotarium s expozicemi opic a plazů, Pavilon šelem a Amazonský pavilon. Největším lákadlem pro návštěvníky stále zůstává Africká vesnice Matongo (více na našich www). Vstupní areál se nachází v těsné blízkosti parkoviště, v areálu naleznete rovněž možnost občerstvení, zakoupení upomínkových předmětů v butiku i dětský koutek s kontaktní Zoo pro nejmenší návštěvníky. Zoo nabízí také příjemné posezení v příjemné parkové úpravě.

Zoo Jihlava - Pelikáni
Zoo Jihlava - YIASA

Penzion na Vysočině
Penzion se saunou a bazénem Vysočina

Penzion na Vysočině se nachází na okraji obce Hartmanice na pomezí Pardubického kraje, Jihomoravského kraje a kraje Vysočina (ubytování v penzionu Hartmanice a okolí). Vzhledem ke klidnému prostředí, krásné přírodě a vybavení, je vhodný zejména pro pobyty rodin s dětmi (rodinná dovolená Českomoravská vrchovina). V létě se turisté mohou vydat po blízkých naučných stezkách - obcí prochází zeleně značená turistická cesta, která vede z Bystrého na hrad Svojanov (letní pobyty pro turisty Vysočina). V zimě jsou v okolí k dispozici běžkařské tratě a 2 km od penzionu je upravovaná a osvětlená sjezdovka v Hamrech, v 6 km vzdálené Olešnici je zase nově vybudovaný lyžařský areál (zimní pobyty pro lyžaře a běžkaře Vysočina).

 
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 237     rss: novinky akce   výměna odkazů