ABC ubytováníABC ubytování cestování
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
Informace
Název služby: Strašidelný zámek DraXmoor
  Vložit do výběru
Typ služby: Volnočasové aktivity

Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Žďárské vrchy
GPS: 49°28'29.013"N 16°12'31.091"E

Web: www.sikland.cz
E-mail: info@draxmoor.cz
Telefon: +420 566 567 400
Mobil: +420 602 319 990
FAX: +420 566 567 400


Kód služby: CB-057b
Pošlete odkaz:
Fotografie
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor, Dolní Rožínka

Výlety s ubytováním pro rodiny s dětmi Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

Na úvod vás do strašidelné atmosféry naladí 3D film v 3D kině, který Vás seznámí s místní čarodějnicí. Pak se vydáte do temných zákoutí zámku (Dovolená s dětmi Vysočina). Navštívíte pravou upírskou hostinu, mluvící a hýbající se čarodějnice, oživlý hřbitov a mnoho dalších příšer a oblud, které se na Vás pohrnou snad ze všech stran. Najdete zde i takové unikátní atrakce jako je bezbariérový výtah se strašidelnými efekty, který končí v samotném pekle (Zábava pro děti na Vysočině). Na konci na Vás čeká středověko-pohádkové tržiště s perníkovou chaloupkou, skákacím hradem, kouzelnickým náměstím a suvenýry a k občerstvení stylová krčma s kouzelnou obsluhou, čarodějnými lektvary a dětským koutkem. Na vybrané dny připravujeme i noční světelnou show s půlnoční prohlídkou zámku pro dospělé (Dovolená s ubytováním pro rodiny s dětmi Vysočina).

Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Zábavní areál pro malé i velké. Budova historické sýpky ze 17. stol je proměněná na stylový strašidelný zámek. Prohlídka začíná ve 3D kině a trasy Vás provedou po 3 rozsáhlých patrech.
Hotelová ubytovna ŽĎAS
Ubytování pro manažery Źďár nad Sázavou, Vysočina

Hledáte kvalitní a přitom levné ubytování na Vysočině? Hotelová Ubytovna Žďas ve Žďáru nad Sázavou zajistí pohodlní a levné ubytování pro všechny věkové kategorie. Hotelová ubytovna Žďas poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi, ubytování pro cyklisty, ubytování pro skupiny, ubytování pro jednotlivce i ubytování pro obchodní cestující na Vysočině, ale také kvalitní rekreační vyžití a dokonalé zázemí pro Vaše výlety po Žďársku (Dovolená pro pěší turisty Vysočina). Pro cyklisty je připravena úschovna kol, kde se lze v klidu připravit na další cyklostezky na Vysočině a v okolí Žďáru nad Sázavou (Dovolená pro cyklisty s úschovnou kol Žďárské Vrchy). V okolí hotelové ubytovny se nacházejí upravované běžecké tratě, značené cyklostezky a cyklotrasy (Ubytování pro běžkaře a lyžaře Žďárské Vrchy).

Western Šiklův mlýn
Western Šiklův mlýn - Rodinná dovolená na Vysočině

Největší přírodní zábavní areál v ČR – Westernové městečko Šiklův mlýn – vítá ve svém areálu všechny milovníky zábavy, krásné přírody a aktivní dovolené s pestrou a originální nabídkou služeb (Aktivní dovolená se zábavou Vysočina). Šiklův mlýn je jeden ze zábavních areálů komplexu Šikland. Abyste u nás mohli pobýt delší čas a využít tak co největšího množství lákadel, připravili jsme pro Vás ubytování různého typu všech cenových relací, přes komfortní hotely, sruby, chatky až po kemp, který je ideální volbou pro ubytování s dětmi na Vysočině (Komfortní hotel pro rodiny s dětmi Vysočina). Hotel Colorado Grand*** v mexickém stylu nabízí pohodlí a styl, Depandance Colorado Grand je optimálním řešením pro větší skupiny či školy v přírodě a luxusně vybavený Kemp „Crazy river“ v sobě snoubí přírodu a příjemné zázemí (Ubytování pro školy v přírodě na Vysočině). Na hotelu je možné se ubytovat pouze v letních měsících červenec-srpen (Letní ubytování Vysočina).

 
Penzion Zubr
Ubytování s bazénem Vysočina a okolí

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion Zubr se nachází v samém srdci Českomoravské vrchoviny (pobyt v rodinném penzionu na Vysočině), v malebné obci Ujčov, 2 km od obce Nedvědice (rodinný penzion Nedvědice) a 9 km od Bystřice nad Pernštejnem (ubytování pro rodiny Bystřice nad Pernštejnem). Penzion leží v údolí na břehu řeky Svratky (ubytování pro rybáře na Vysočině), v blízkosti hradu Pernštejn a Vírské přehrady (ubytování vhodné pro turisty Vysočina). Penzion je ideálním místem jak pro letní, tak zimní rekreaci. V letních měsících jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku (ubytování pro cyklisty na Vysočině), pěší turistiku, koupání, houbaření (ubytování pro houbaře na Vysočině), rybaření, tenis a další sportovní aktivity (aktivní dovolená Žďár nad Sázavou).  V zimní sezóně je zde možnost lyžování (pouhých 8 km od penzionu se nachází nově vybudovaný SKI areál Hodonín u Kunštátu), v okolí je mnoho upravovaných běžeckých tras (ubytování pro lyžaře a běžkaře Vysočina).

Penzion Borovnice
Ubytování v penzionu Borovnice

Penzion Borovnice se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny (penzion v klidném prostředí Českomoravské vrchoviny), v obci Borovnice u řeky Svratky, nedaleko Jimramova (ubytování v penzionu Borovnice). Penzion leží mezi městy Polička a Nové Město na Moravě a nabízí velmi příjemné a klidné ubytování v nově zrekonstruovaných, celkem pěti 2-6 lůžkových pokojích (ubytování v klidném prostředí u Nového Města na Moravě). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, satelitní televizi a Wi-Fi připojení. Maximální kapacita penzionu je 20 lůžek. Penzion disponuje vlastní restaurací, která je vyhlášená výbornou kuchyní a pořádáním častých gastronomických akcí (penzion s vlastní restaurací Borovnice). Penzion dále nabízí oddělený salonek s kapacitou maximálně 40 osob, který je vhodný zejména pro pořádání firemních školení, teambuldingů a nejrůznějších společenských akcí (firemní akce, teambuildingy Jimramov a okolí). V letních měsících penzion nabízí příjemné posezení na venkovní zahrádce, či na uzavřeném dvoře s častým grilováním.

 
Hotel Vír
Kvalitní ubytování hotel Vír

Hotel Vír se nachází v srci přírodního parku Svratecké horniny (kvalitní ubytování park Svratecká hornina), v klidné obci Vír (hotel Vírská přehrada a okolí), na břehu řeky Svratky, 9 km od Bystřice nad Pernštejnem a 20 km od Nového Města na Moravě (ubytování v hotelu Nové Město na Moravě a okolí). Ve vzdálenosti jednoho kilometru od hotelu se nachází Vírská přehrada, jedna z největších přehrad v České Republice, která je 66 metrů vysoká. Okolí dále nabízí ideální podmínky pro pěší i cykloturistiku (pobyt pro cyklisty Vír, Bystřice nad Pernštejnem) (ubytování pro turisty Vír a okolí). V hotelu je možnost uzamykatelné úschovy kol (hotel s možností úschovy kol Bystřice nad Pernštejnem). Destinace je vhodná pro klidnou rodinnou dovolenou (kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi Vír a okolí), romantický pobyt (romantický pobyt na Vysočině, Vír), či aktivní odpočinek (aktivní dovolená Nové Město na Moravě a okolí). Okolí nabízí mnoho turisticky zajímavých cílů, jako je například královský hrad Svojanov, pohádkový hrad Pernštejn, rozhledna Horní les, nebo Karasín a mnoho dalšího. Pro rodiny s dětmi jistě stojí za návštěvu lanové centrum v Bystřici nad Pernštejnem (pobyt pro turisty přírodní park Svratecká hornina). V zimní sezóně je zde možnost lyžování (SKI areál Dalečín, SKI areál Olešnice), v okolí je mnoho upravovaných běžeckých tras (ubytování pro lyžaře a běžkaře Nové Město na Moravě a okolí).

 
© 2004-2015   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena | Počet přístupů:  on-line: 25     rss: novinky akce   výměna odkazů