ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Hřeben Krkonoš
Region: Liberecký kraj - Liberecko
Gebiet: Jizerské hory
Web: www.hotelpetra.cz
E-mail: rezervace@hotelpetra.cz
Mobil: +420 731 526 164
code: CZ-016
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das Hotel Petra ist ein modernes Hotel, das eine Qualitätsunterkunft unter Ještěd anbietet. Das Hotel leistet eine schöne Ausstattung sowohl für Familienaufenthalte in Liberec, als auch ein wunderbares Umfeld für Gesellschaft- und Firmenaktionen, Schulungen, Hochzeiten in Liberec. Aus den Fenstern des Hotels können unsere Gäste eine Aussicht auf Liberec und eine wunderschöne Aussicht auf Ještěd bewundern. Die Lage des Hotels lockt im Winter zum Besuch von einem nahen Skiareal, im Sommer zur Radtouristik – Ihr aktiver Urlaub in Liberec. In unserem Hotel können Sie auch ein perfekt ausgestattetes Fitness und Tenniscourt besuchen - Sportaufenthalte in Liberec.

Region: Liberecký kraj - Liberecko
Gebiet: Krkonoše - LBK
Web: www.kinchata.eu
E-mail: pavelkindl@seznam.cz
Mobil: 603 814 604, 731 336 202
Preis für Person und Tag von: 150 Kč
code: CZ-056
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Wir willkommen Sie in der Gemeinde Vítkovice im Riesengebirge, wo sich die Pension im Privatleben befindet (Unterkunft im Privatleben Riesengebirge). Das stillvolle Doppelhaus liegt in einer Öde beim Wald mit der Aussicht auf Zlaté Návrší, Dvoračky und Kotel (Berghütte beim Wald Riesengebirge). Die Unterkunft ist am Platz von dem ursprünglichen Wald ausgebaut, das am Anfang vom Jahrhundert ausbrannte. Auf diesem Platz entstand ein neues Objekt, das im Still von Hütten im Riesengebirge ausgebaut ist, dessen Teil zum Vermieten ist. Das Haus ist ein idealer Platz für Touristik (Fußtouristik mit Unterkunft Riesengebirge) und Radtouristik ist (Radtouristik mit Unterkunft Riesengebirge) – aktiver Urlaub Vítkovice im Riesengebirge. Im Winter gibt es in Vítkovice ein Skiareal mit 4 Skiliften und andere Skizentren in der Nähe. Das Skiareal und Zentren bieten Skifahren für Kinder, Angänger und erfahrene Skifahrer im Riesengebirge an (Urlaub für Skifahrer Riesengebirge und Umgebung). Skiläufer nutzen gerne modifizierte Skilauftrassen aus (Unterkunft für Skiläufer Riesengebirge und Umgebung).

Region: Liberecký kraj - Liberecko
Gebiet: Krkonoše - LBK
Web: www.hotelhelena.cz/
E-mail: helena@rokytni­ce.com, info@barborka-penzion.cz
Telefon: +420 481 523 304
Mobil: +420 604 246 873
code: CZ-500
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das Hotel HELENA befindet sich in Rokytnice nad Jizerou im westlichen Riesengebirge (Familienurlaub Rokytnice nad Jizerou und Umgebung). Dieses Skiareal bietet ein tourististisches Ausleben in jeder Jahreszeit an (Unterkunft für Skifahrer Rokytnice nad Jizerou und Umgebung). Das Hotel liegt in Horní Rokytnice nad Jizerou gerade gegenüber dem Skilift Sachrovka, der sich in der engen Nähe vom Skiareal Modrá Hvězda befindet (Urlaub für Skifahrer im Riesengebirge). In das größte Skiareal Horní Domky kommen Sie mit dem Skibus (Aufenthalte für Skifahrer und Skiläufer Rokytnice nad Jizerou und Umgebung). Im Sommer gibt es hier viele touristischen Trassen für Spaziergänge und Radtouristik (Pension für Radtouristen Rokytnice nad Jizerou und Umgebung).

Region: Liberecký kraj - Liberecko
Gebiet: Krkonoše - LBK
Web: www.pensionfamilia.cz
E-mail: pensionfamilia@seznam.cz
Telefon: +420 777 288 473
Preis für Person und Tag von: 350 Kč
code: CZ-702
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Pension Familia genießt eine ideale Lage dank ihrer Lage im Zentrum von Harrachov und dennoch in ruhiger Lage (preiswerte Qualitätsunterkunft im Riesengebirge und der Umgebung). In Harrachov von der Familia Pension aus gibt es eine 200m lange Seilbahn, die ganzjährig in Čertova hora (Unterkunft mit der Seilbahn Harrachov) betrieben wird. In unmittelbarer Nähe der Familia befindet sich die Verbindung zu Langlaufloipen, Kinderliften und Sprungschanzen (Urlaub für Langläufer Harrachov und Umgebung). Das ganze Jahr über besteht die Möglichkeit, markierte Wanderwege für Spaziergänge, Ausflüge oder Radtouren (Aufenthalte für Radfahrer Harrachov).

Die Familienpension Familia bietet eine komfortable Unterkunft in Harrachov in Zwei- oder Fünfbettzimmern mit eigener Dusche, WC, TV und SAT (komfortable Unterkunft in Harrachov und Umgebung). Die Pension bietet 2 Tagungsräume, 2 ausgestattete Küchen und einen Skiraum (Aufenthalt mit eigener Küche

Region: Liberecký kraj - Liberecko
Gebiet: Český ráj
Web: www.umarusky.cz
E-mail: umarusky@atlas.cz
Mobil: +420 603 461 551
Preis für Person und Tag von: 400 Kč
code: CZ-760
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen
Penzion U Marušky se nachází 6 km od Turnova směrem na Jičín, poblíž Hruboskalského skalního města, zámku Hrubá Skála (2 km), hradu Valdštejn a lázní Sedmihorky v nádherné rekreační oblasti nazývané Český ráj (kvalitní levné ubytování Liberecký kraj). Penzion U Marušky je na dohled od dominanty Českého ráje, hradu Trosky, tudíž vhodným místem pro pěší turisty, seniory, cyklisty, rodiny s dětmi, firemní pracovníky, krátkodobé i dlouhodobé pobyty, jednotlivce i skupiny (ubytování pro rodiny s dětmi Turnov a okolí). Je skvěle situován, díky tomu je velice dobrá pěší dostupnost k mnoha památkám i přírodním krásám Českého ráje.
 
Výjimečnost těchto turisticky neobyčejně atraktivních oblastí tkví také v tom, že se jedná o pískovcová města různého stáří (ubytování pro seniory Turnov a okolí). V tomto romantickém kraji ležícím na středním toku Jizery se snoubí rozmanitost přírodních krás s bohatými historickými památkami -  hrady, zámky, lidovou architekturu (pobyt pro jednotlivce Liberecký kraj).
 

Penzion U Marušky nabízí ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích, 2 vícepokojových apartmánech-bytech. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, TV a  Wi-fi připojením, které je na pokojích zdarma (ubytování s připojením k internetu Český ráj). Na patře je k dispozici společenská kuchyňka, lednice, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a základní nádobí, které je možné i na požádání doplnit (ubytování s možností parkování Turnov a okolí). Parkování i pro BUS, dodávky je přímo pod okny Penzionu U Marušky. Úschovna kol je možná po dohodě (ubytování pro cyklisty Český ráj). K večernímu posezení bude od května pro rodiny s dětmi a menší skupiny k dispozici společenská místnost v přízemí s kapacitou 25 osob (pobyt pro skupiny Turnov a okolí). Ve spolupráci se sousedním, 100 m vzdáleným penzionem je možné ubytovací kapacitu navýšit až na 60 osob.

Vaše domácí mazlíčky nemusíte nechávat doma (ubytování s domácím mazlíčkem Turnov a okolí). K ubytování je možnost bohaté snídaně, která je podávána ve formě rautu a švédských stolů (ubytování s restaurací Český ráj).

Restaurace je jinak uzavřena! Pro zájezdy, školy v přírodě, skupiny 20 osob a více, firemní školení, akce teambuilding  je možné domluvit plnou penzi nebo polopenzi, včetně balíčků na cestu. 

 

 

Region: Liberecký kraj - Liberecko
Gebiet: Český ráj
Web: www.navysince.cz
E-mail: umarusky@atlas.cz
Mobil: +420 603 962 743
Preis für Person und Tag von: 400 Kč
code: CZ-760a
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Hotýlek Na Výšince nabízí velice klidné, hezké ubytování v okrajové části města Turnova s vynikající pěší dostupností do Hruboskalského skalního města, hradu Valdštejn a zámku Hrubý Rohozec v překrásné rekreační oblasti Český ráj (kvalitní ubytování Liberecký kraj). Všude je od Hotýlku Na Výšince blízko – za turistikou, sportem i kulturou a na víc personál Vám velmi rád poradí kam se vydat, co zažít a co vidět (romantické pobyty Turnov). Příroda, pamětihodnosti, koupání, centrum, vše 1 km od Hotýlku Na Výšince. Hotýlek je vhodný pro individuální i skupinovou turistiku, krátkodobé i dlouhodobé, firemní pobyty, pro rodiny s dětmi, seniory, cyklisty a páry (aktivní dovolená Český ráj). Český ráj se vyznačuje mimořádnou členitostí krajiny s charakteristickými skalními městy, rostlinnými a živočišnými společenstvy.Tato rekreační oblast byla hlavním motivem pro vyhlášení první chráněné krajinné oblasti v tehdejší republice (kvalitní levná dovolená Turnov). 

Hotýlek Na Výšince má kapacitu 30 lůžek, pokoje jsou 2-5 lůžkové. Na každém pokoji je sprcha, WC, Wi-Fi v celém hotelu zdarma (ubytování s Wi-Fi připojením Turnov). V patře je k dispozici malá kuchyňka, která neslouží ke klasickému vaření, ale k přípravě malého občerstvení. Kuchyňka je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí (pobyt pro cyklisty Liberecký kraj). Máte možnost parkovat přímo pod okny hotýlku (ubytování s parkovištěm Turnov). Vaše kola a motocykly je možné uschovat v uzamykatelné garáži (oslavy večírky Liberecký kraj). Restaurace je zaměřena především, na českou kuchyni (hotová jídla, minutky). Výběr jídel z jídelního lístku, po dohodě pro zájezdy je možné domluvit polopenzi i plnou penzi (víkendové pobyty Český ráj). Je vhodným místem pro pořádání oslav, školení, hostin, firemních večírků, po dohodě je možné uvařit cokoliv z české kuchyně (ubytování s restaurací Český ráj). V Hotýlku Na výšince máte k dispozici restauraci s kulečníkem, malý salonek pro 10 osob, velký samostatný salonek s krbem pro 40 osob se vchodem na zahradu, kde se v letních měsících otevírá zahradní restaurace s dětským hřištěm (prodloužené pobyty Český ráj). Pískoviště, houpačky, skluzavka, dětská odrážedla jistě potěší Vaše ratolesti (dovolená pro rodiny s dětmi Liberecký kraj). Ani své domácí mazlíčky nemusíte nechávat doma, v Hotýlku na Výšince budou vítáni (pobyt s domácím mazlíčkem Turnov).

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Český Krumlov Český ráj Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Jizerské hory Karlovy Vary a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno Louny NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Podblanicko Poděbrady a okolí Podluží Podyjí Praha a okolí Slovácko Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 6
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2019   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 134     rss: new action   link exchange