ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Region: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Gebiet: Františkovy Lázně a okolí
Web: https://penzion-zirovice.webnode.cz/
E-mail: penzion.zirovice@seznam.cz
Telefon: +420 736 769 579
Preis für Person und Tag von: 420 Kč
code: CZ-745
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Penzion Žirovice Františkovy Lázně je překrásným rodinným penzionem v obci Žirovice v okolí Františkových Lázních (kvalitní ubytování ve Františkových Lázních). Penzion nabízí bezplatné parkoviště v areálu (penzion s parkovištěm Františkovy Lázně a okolí), dostupnost z vlakového (cca 2 km) i autobusového nádraží (cca 30 m) je také dobrá. Dále pak i bezbariérový přístup (ubytování pro vozíčkáře Františkovy Lázně a okolí). Možnost ubytování je ve dvojlůžkových pokojích s terasou, a nebo čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou luxusně vybavené, mají své sociální zařízení, sprchový kout i lednici s bezplatným Wi-Fi připojením a satelitní TV (ubytování s bezplatným wifi připojením Františkovy Lázně a okolí). Také můžete využít společenskou místnost s plně vybavenou kuchyní.

Na zahradě je krytý bazén a posezení pod zahradní pergolou s grilem. Dále pak můžete využít privátní wellness a příjemné masáže (wellness služby ubytování Františkovy Lázně)Vhodné místo i pro pořádání rodinných akcí, oslav a večírků.

Jeho okolí vybízí k rodinným výletům, pěší turistice, rybolovu i cykloturistice (Dovolená pro cyklisty Františkovy Lázně). Penzion Žirovice je ideálním místem pro rodiny s dětmi, seniory, skupiny i pro páry.

Dvojlůžkový pokoj s terasou 1 osoba  420,-Kč. 

Dvojlůžkový pokoj s terasou 2 osoby  890,-Kč.

Čtyřlůžkový pokoj 4 osoby  1500,-Kč.

Apartmán (max. 6 osob)   cena za 2 osoby  1050,-Kč.

Za každou další osobu 350,-Kč

Ubytovací poplatek je 15,-Kč.za osobu na den.

Parkování v celém areálu je zdarma.

Region: Ústecký kraj - Ústecko
Gebiet: NP České Švýcarsko
Web: www.penzion-zvonecek.cz
E-mail: penzion.zvonecek@seznam.cz
Telefon: 603 119 692
Mobil: 732 278 467
Preis für Person und Tag von: 600 Kč
code: CZ-740
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Penzion Zvoneček se nachází v Ústeckém kraji v nádherné rekreační oblasti České Švýcarsko v obci Vysoká Lípa (kvalitní levné ubytování Ústecký kraj). Obec je součástí Jetřichovic v okrese Děčín ležící při potoku Jetřichovická Bělá, vznikla koncem 14. století v souvislosti s hradem Falkenštejnem, postaveným na ochranu České silnice, která spojovala Čechy se Saskem a Lužicí a její část vedoucí ke státní hranici je dnes oblíbenou turistickou trasou (aktivní dovolená Ústecký kraj). Penzion Zvoneček nabízí ubytování v apartmánech, které mají svou ložnici i obývací část s kuchyňkou a koupelnou. Dále k vybavenosti pokojů patří dostupný internet, TV a satelit. Ubytování v tomto penzionu je vždy se snídaní a není možnost polopenze (kvalitní levné ubytování Ústecký kraj). Také má své vlastní parkoviště v areálu s kamerovým systémem (ubytování pro turisty NP České Švýcarsko).

Penzion Zvoneček je vhodným místem pro cyklisty, páry, rodiny s dětmi, firemní akce, svatby, narozeninové oslavy, ale také i pro Vaše čtyřnohé mazlíčky. V těsném sousedství Penzionu Zvoneček je dětské hřiště (vybíjená, malá kopaná, stolní tenis, společenské hry apod.(dovolená v přírodě pro rodiny s dětmi Ústecko). Rodiny s dětmi mohou navštívit aquapark v Děčíně, nebo lázeňské a relaxační centrum Toscana v Bad Schandau.

Region: Zlínský kraj - Zlínsko
Gebiet: Bílé Karpaty
Web: www.hkonicek.cz
E-mail: hotel@hkonicek.cz
Telefon: +420 572 551 011
Mobil: +420 725 247 055
Preis für Person und Tag von: 1170 Kč
code: CZ-707
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen
Hotel a restaurace Koníček, který má za sebou kus historie, se nachází v Uherském Hradišti, a to ve východní části zvané Mařatice (kvalitní levné ubytování Zlínský kraj). Tento stylový hotel láká nejen svým interiérem, ale i výbornou moravskou a světovou kuchyní (hotel s restaurací Uherské Hradiště). Také je velice dobře situovaný, jelikož se nachází blízko centra Uherského Hradiště i v oblasti vinohradů (prodloužené pobyty Zlínský kraj)
 
Historie tohoto hotelu sahá až do roku 1872, kdy bratři Ján a Tomáš Hrčkovi společně s Eduardem Neugebauerem koupili bývalou sýpku a zřídili v ní výrobu přepychových vozů a kočárů. Uherské Hradiště, kde se Hotel a restaurace Koníček nachází, je městem s bohatou historií (kvalitní levné ubytování Uherské Hradiště). Na jeho území byla v roce 1990 vyhlášena městská památková zóna. V roce 2011 město, ležící na dolním toku řeky Moravy v nadmořské výšce od 180 m n. m. do 320 m n. m., získalo prestižní titul „Historické město“.
 
Hotel a restaurace Koníček nabízí svým zákazníkům komfortní ubytování ve dvojlůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, lednicí, TV a telefonem s možností připojením k internetu (ubytování s připojením k internetu Uherské Hradiště). Recepce je otevřena non-stop. Restaurace i hotel, včetně pokojů, jsou klimatizovány (ubytování pro skupiny Uherské Hradiště). Některé pokoje mají dokonce horkou lázeň i lehátka. Za příplatek si také můžete objednat masáže, které Vám pobyt jistě ještě zpříjemní (romantické pobyty Uherské Hradiště).
Hotel dále nabízí možnost pořádání konferencí, firemních večírků (firemní akce školení Zlínský kraj), rodinných oslav a svateb, a to v salóncích pro 40 a 70 osob (svatební hostiny Uherské Hradiště). Parkování u hotelu je samozřejmě zdarma (ubytování s možností parkování Uherské Hradiště). Výhodou také je, že na dovolenou či pobyt můžete vzít do tohoto stylového hotelu i svého čtyřnohého mazlíčka (pobyty pro rodiny s dětmi Uherské Hradiště).
 
Region: Zlínský kraj - Zlínsko
Gebiet: Bílé Karpaty
Web: penzionstella-luhacovice-cz.webnode.cz/
E-mail: penzion.stella@luhacovice.cz
Telefon: +420 577 132 339
Mobil: +420 605 550 574
Preis für Person und Tag von: 670 Kč
code: CZ-709
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen
Penzion Stella nabízí krásné ubytování v samotném srdci Luhačovic
(kvalitní levné ubytování Luhačovice). Město Luhačovice se nachází v okrese Zlín ve Zlínském kraji, 16 km jihovýchodně od Zlína na říčce Šťávnice
(kvalitní levné ubytování Zlínský kraj). Město má 1 099 domů a žije zde 5 045 obyvatel. V Luhačovicích jsou čtvrté největší lázně v České republice a největší na Moravě. Léčí se zde především lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, trávením a obezitou.
 
Penzion Stella je klidným, rodinným penzionem, který se nachází jen 500 m od centra města (penzion s restaurací Luhačovice). Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích, nebo v rodinných studiích se dvěma ložnicemi s možností přistýlky nebo postýlky. K dispozici máte 13 dvojlůžkových pokojů (z toho jsou 4 pokoje bezbariérové), 1 třílůžkový pokoj, 1 rodinné studio pro 3 osoby, ale i 3 rodinná studia pro 4 osoby (z toho je 1 bezbariérové). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC). Na všech pokojích jsou televize se satelitním připojením, lednice i posezení. Pokoje jsou prostorné i s vlastní předsíní a většina má také vlastní balkón. Máte i možnost se ubytovat v podkrovních pokojích. V přízemí jsou k dispozici pokoje bezbariérové (bezbariérové ubytování Luhačovice). Bezplatné Wi-Fi připojení je v penzionu také, ale pouze v hale (ubytování s bezplatným wifi připojením Luhačovice). Každý den probíhá na pokojích úklid. V Penzionu Stella se nachází i malý bar s restaurací, kde pro Vás připraví lahodné pokrmy z naší české domácí kuchyně (ubytování s restaurací Luhačovice). Parkovat lze přímo u penzionu, který má i podzemní garáž, kde si můžete uschovat i jízdní kola
(ubytování pro cyklisty Luhačovice). Svého čtyřnohého mazlíčka nemusíte nechávat doma, ale můžete ho vzít i sebou, jelikož Penzion Stella umožňuje pobyt s domácím mazlíčkem po domluvě
(pobyty s domácím mazlíčkem Luhačovice). Nachází se zde i společenská místnost, kde si můžete zahrát stolní tenis, nebo šipky. Koho nebaví aktivní sporty, tak si může zapůjčit třeba knihu v knihovně, která je také k dispozici. Penzion Stella nabízí k pronájmu konferenční místnosti
(firemní akce školení Luhačovice). K zapůjčení jsou horská kola, vysoušeč vlasů nebo i žehlička. 
Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Podluží
Web: www.cicinatvrdonice.cz/
E-mail: recepce@cicinatvrdonice.cz
Mobil: +420 770 175 871
Preis für Person und Tag von: 750 Kč
code: CZ-755
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen
Penzion Čičina je tradičním i útulným penzionem s hezkým prostředím, který se nachází v rekreační oblasti zvané Podluží u hranic Rakouska a Slovenska v obci Tvrdonice s vinařskou tradicí (ubytování s vinným sklepem jižní Morava). Má dokonce svou vlastní restauraci s kapacitou 90 míst a vinný sklep s kapacitou 45 osob, kde si pochutnáte na skvělých moravských pokrmech a vynikajících vínech dle vlastního výběru (romantické ubytování  Lednicko-Valtický areál). Poskytují nejen kvalitní ubytování, ale i řízené degustace vín (degustace vinné sklepy Podluží). K ubytování je možné si objednat buď polopenzi, nebo plnou penzi.
 
Tvrdonice jsou folklórním centrem Podluží, výrazné podoblasti národopisné oblasti Slovácko. Obec leží na hraně vysoké říční terasy ve výšce 176 m nad mořem, nad současnou nivou řek Kyjovky a Moravy (dovolená s dětmi Jihomoravský kraj). Je zde zachován bohatý folklorní život se vším všudy. Vyvrcholením folklorního dění v regionu jsou národopisné slavnosti Podluží (řízená degustace  Lednicko-Valtický areál). Konají se vždy první červnový víkend a rok co rok přilákají tisíce návštěvníků a milovníků podlužáckého folkloru 
(ubytování s restaurací Podluží).
Penzion právě najdete v překrásném areálu přírodního amfiteátru, kde se tyto slavnosti konají 
(skupinové pobyty ve sklípku Lednicko-Valtický areál). Jedná se o vyhledávané místo pro milovníky hudby, tance, kvalitních pokrmů, tradičních lidových řemesel, a taktéž pro milovníky vín (vinný sklípek s ubytováním na Jižní Moravě).
Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Brno-město
Web: www.eliot.cz
E-mail: alena.eliot@seznam.cz
Telefon: +420 546 217 333
Preis für Person und Tag von: 200 Kč
code: CZ-118
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Pension Eliot hat für Sie Unterkunft in Brünn, im Bezirk von Brünn - Stadt 10 Km vom Zentrum von dieser mährischen Metropole. Die Pension befindet sich in der Nähe von dem Brünner Stausee in einer wunderschönen Natur und ist ein idealer Platz für Unterkunft mit Kindern in Brünn, Gruppenaufenthalte und vor allem bietet Unterkunft bei Pferden an (Urlaub bei Pferden Brno). Ein Bestandteil der Pension ist auch der Reitklub Eliot. Nach Besprechung können wir auch Ihren Hund unterbringen. Für Hunde kann man bei uns Ausstellungen veranstalten, für die wir Ausstattung und Koben vorbereiten.

Ein Bestandteil des Schlösschens ist auch ein stillvoller Wartesaal mit Kamin (Restaurant mit Wartesaal Brno), wo man Schulungen, Seminars, Teambuildings, Schultreffen, Hochzeite und andere Feiern veranstalten kann. In unserem Restaurant ist möglich Frühstück zu haben (Unterkunft mit Frühstück Brno).

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.hotel-svratka.cz
E-mail: info@hotel-svratka.cz
Telefon: +420 566 662 611
Mobil: +420 724 131 739
Preis für Person und Tag von: 760 Kč
code: CZ-068
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Dank seiner Lage über der Gemeinde Svratka im Herzen von Vysočina, die zu den ökologisch reinsten Gebieten in der ganzen Tschechischen Republik gehört, bietet Ihnen das Hotel Svratka die Unterkunft auf einem sonnigen Abhang im Naturschutzgebiet Žďárské Vrchy. Das Hotel mit Bassin, wo man aus traditionellem Schwimmen auch Schwimmtraining für Kinder besorgen kann. Für ganze Erholung bieten wir Sauerstoffbade, Inhalationen und Massagen. Ihre Körperkondition können Sie in unserer Turnhalle mit Fitness instand halten. Einen universellen Spielplatz können Sie für Tennis, Fußballtennis oder Fußball benutzen. Die Umgebung des Hotels lockt zu Ausflügen mit Fahrrad oder zur Fußtouristik. Im Winter gibt es hier Skilift in der Nähe vom Hotel und für Liebhaber von Skilaufen gibt es hier Kilometer von modifizierten Skilauftrassen. Für Veranstaltungen von Firmenaktionen bieten wir einen Kongresssaal, Cafeteria, Terrasse und Esszimmer an. Die Räume kann man verbinden, man kann sie also für große Raute, Grillen, Hochzeiten, Familienfeier und weitere Gesellschaftsaktionen ausnutzen. Für alle Aktionen besorgen wir Musik, Tanzparkett und Unterhaltung – Künstler, Spiele, Sport, Adrenalinsport, Aussichtsflüge mit Helikopter, Vierräder, usw.

Region: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Gebiet: Tábor
Web: www.hotel-slavia.net
E-mail: info@hotel-slavia.net
Telefon: +420 381 201 840
Mobil: +420 723 512 022
Preis für Person und Tag von: 650 Kč
code: CZ-094
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das Hotel Slavia bietet eine angenehme Unterkunft im Zentrum von der historischen Stadt Tábor an. Die Unterkunft ist in neu rekonstruierten Ein- bis Vierbettzimmern gesichert (eigenes Badzimmer und WC, TV und Internetanschluss). Ein Bestandteil des Hotels ist ein Aussichtsrestaurant Pohoda mit barrierelosem Zugang, das außer ausgezeichneter Küche auch eine wunderbare Aussicht auf Tábor anbietet. Die Kapazität des Restaurants sind 70 Plätze und Sie genießen hier Gerichte der internationalen Schnellküche. Das Restaurant können wir nach der Besprechung für private Gesellschaft vorbereiten - Firmen- und Privatpartys in Tábor, Maturantentreffen, Hochzeiten, …

Region: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Gebiet: Lipno
Web: www.penzion-umedu.cz
E-mail: umedu@nalipne.cz
Telefon: +420 380744243
Mobil: +420 602165335
Preis für Person und Tag von: 390 Kč
code: CZ-041
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Eine Familienpension U Méďů leistet die Unterkunft im Böhmerwald nicht weit vom Lipno-See zwischen den Gemeinden Černá v Pošumaví und Horní Planá und ganzjährlich. Das Milieu ist für einen Familienurlaub und auch für Firmenaktionen und Schulungen ideal. Böhmerwald, Lipno-See und das ganze Gebiet von Lipno ist eine Garantie von einer aktiven und passiven Erholung: Radtrassen und Radtouristik, Baden und Wassersporte (Windsurfing, Kiting, Angeln, Schlittschuhlaufen im Winter), Skifahren in Kramolín und Hochficht (wir sichern den Transport – Skibus und Skipasse), bezeichnete Trassen für Skifahren, Pilzsammeln, Rennrodel, Möglichkeit von Besuch der Städte Krummau, Vyšši Brod, Rožmberk usw.

Region: Plzeňský kraj - Plzeňsko
Gebiet: Klatovy a okolí
Web: www.pensionkalista.cz/
E-mail: vera.bourova@seznam.cz
Telefon: 376399176
Mobil: 739088336
Preis für Person und Tag von: 340 Kč
code: CZ-720
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Pension Kalista befindet sich in Radinovy in der Nähe der Königsstadt Klatovy in der Region Pilsen. Aufgrund der ruhigen Umgebung, schönen Natur und Einrichtungen ist es besonders für Familien mit Kindern geeignet (Pension für Familienaufenthalte Klatovy und Umgebung). Die Pension bietet auch Unterkunft für Radfahrer, Touristen und romantische Paare in sehr schönen und stilvollen Appartements in drei nahe beieinander liegenden Häusern (Unterkunft für Radfahrer Klatovy und Umgebung). Die Pension liegt in einer malerischen Landschaft, die zum Entspannen und Aktivtourismus einlädt. Die Apartments sind für 2-7 Personen und verfügen alle über ein Wohnzimmer mit TV, eine Küche mit Herd, Kühlschrank und Wasserkocher (Unterkunft in Apartments Klatovy). Diese Unterkunft bietet das ganze Jahr über klassische Unterkünfte.
Die Gäste werden die Anwesenheit von 2 Schwimmbädern und Tischtennis (Urlaub in einer Pension mit Schwimmbad Klatovy und Umgebung) zu schätzen wissen. Für angenehme Momente werden Sitzgelegenheiten im Freien im Garten serviert, der auch einen Kamin und Grill (Grill Klatovy und Umgebung) hat. Kostenfreie Privatparkplätze stehen im Garten neben der Unterkunft zur Verfügung (Klatovy und ein eigener Parkplatz). Sitzgelegenheiten im Freien bieten eine ideale Umgebung für die Organisation verschiedener Familienfeiern, Jubiläen, kleinerer Firmenveranstaltungen und wichtiger Lebensereignisse (Feiern, Jubiläen, Firmenveranstaltungen in der Pension in Klatovy). Im Bereich der Pension gibt es auch einen Spielplatz, auf dem die Kinder sich beim Sitzen vergnügen können (Unterkunft für Familien mit Kindern in Klatovy und Umgebung).
In der Nähe der Pension gibt es viele Kultur- und Naturdenkmäler sowie Sportmöglichkeiten, die sicherlich Radfahrer, Touristen und Pilzsammler zu schätzen wissen. Nachfolgend finden Sie einige Tipps, wie Sie Ihren Urlaub zu Fuß oder mit dem Fahrrad angenehmer gestalten können:
Klatovy
In der historischen Stadt Klatovy, 8 Kilometer entfernt, finden Sie den Schwarzen Turm, der als Aussichtsturm dient, eine der ältesten Apotheken in Europa oder eine Jesuitenkirche und Katakomben (Unterkunft für Touristen in Klatovy und Umgebung).

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Blanský les Brno-město Brno-venkov České Budějovice Českomoravská vrchovina Český Krumlov Dvůr Králové nad Labem Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Jizerské hory Karlovy Vary a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno Liptov Louny Malá Fatra Moravská brána Moravský kras a okolí NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Podblanicko Poděbrady a okolí Podluží Podyjí Praha a okolí Slovácko Tábor Terchová a okolie Vysoké Tatry Západné Tatry Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 83
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2019   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 150     rss: new action   link exchange