ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Penzion Selský dvůr
Pavlov
Tvrdonice
Lanžhot
Pavlov
Tvrdonice
jižní Morava
Milotice
Penzion Eliot
Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Pálava a okolí
Web: www.nafurhaple.cz
E-mail: nafurhaple@seznam.cz
Mobil: +420 727 874 263
Preis für Person und Tag von: 400 Kč
code: CZ-480
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Familienpension Na Fürhaple befindet sich in der Weingemeinde Šakvice in Südmähren (Familienurlaub Šakvice und Umgebung). Die Gemeinde Šakvice erstreckt sich bei dem See von Nové Mlýny in Pálava und ist ein perfekter Ausgangspunkt für Kennen Lernen von malerischen Gebieten Südmährens (Urlaub für Touristen Šakvice und Umgebung). In der Nähe finden Sie z.B. historische Weinstädte Hustopeče, Mikulov, Velké Bílovice, Znojmo (Weinurlaub in Pálava). Der See von Nové Mlýny ist heutzutage ein Erholungsort und ist für Baden, Angeln und Wassersporte geeignet (Unterkunft für Angler Nové Mlýny und Umgebung). Regelmäßige Schiffverkehr transportiert die Urlauber zwischen der Gemeinde Dolní Věstonice, weltberühmt durch archeologische Ausgrabungen aus den Zeiten von Mammutenjägern, und der Gemeinde Šakvice (Unterkunft in Pension Nové Mlýny und Umgebung). Aus der Pension gibt es eine wunderschöne Aussicht auf Pálava und See von Nové Mlýny (Urlaub für Radtouristen Šakvice und Umgebung).

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Lednicko-valtický areál
Web: vinarstvi-spevak.cz
E-mail: janaspevakova@seznam.cz
Mobil: 608 608 228
Preis für Person und Tag von: 450 Kč
code: CZ-604
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Familienweingut Spěvák mit dem Gasthaus befindet sich in der malerischen Region um Velké Bílovice (Urlaub für Touristen Velké Bílovice). Die Gäste werden in neu gebauten Räumen direkt über dem Weingut in wunderschönen Doppel-, Dreibett- und Vierbettzimmern untergebracht (komfortable Unterkunft in Lednice - Valtice). Jedes Zimmer verfügt über ein Badezimmer mit Dusche, WC, Handtüchern und Hausschuhen. Hochwertigen Schlaf bieten antiallergische Decken. Das ganze Objekt ist mit einem WiFi-Signal mit kostenlosem Internetzugang (Unterkunft mit Wi-Fi-Verbindung Velké Bílovice und Umgebung) abgedeckt. 

Es gibt auch einen Aufenthaltsraum mit TV, WLAN-Verbindung und Küche mit Geschirrspüler, Kaffeemaschine, Kühlschrank, Induktionsplatte, Mikrowelle, Wasserkocher und Geschirr (Unterkunft für die Lednice - Valtice Bereich). Ein Teil des Wohnbereichs ist eine überdachte Terrasse mit einem Sitzbereich und Aussicht auf die Umgebung (romantischer Urlaub Velké Bílovice und Umgebung). Für die Gäste unserer Unterkunft gibt es auch einen Raum für die Aufbewahrung von Fahrrädern (Urlaub für Radfahrer Velké Bílovice und Umgebung).
 

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Podluží
Web: www.vinarstvimalanik.cz
E-mail: info@vinarstvimalanik.cz
Mobil: +420 723 330 082
Preis für Person und Tag von: 400 Kč
code: CZ-605
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

V obci Mikulčice v jedné ze 4 sklepních uliček Těšické búdy Vás přivítá Penzion ve vinařství Maláník – Osička (pobyty s degustací vín Podluží a okolí).

Obec Mikulčice se nachází v samém centru slováckého regionu Podluží a obepíná ji krásné prostředí vinic, sadů a lužních lesů. Místo je ideální k poznávání krás jižní Moravy, místních zvyků, vinařských tradic a kulturních památek (ubytování pro turisty Podluží a okolí). Oblast je vhodná pro cykloturistiku a turistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí (dovolená pro cyklisty Podluží a okolí).

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Podluží
Web: www.cicinatvrdonice.cz/
E-mail: recepce@cicinatvrdonice.cz
Mobil: +420 770 175 871
Preis für Person und Tag von: 750 Kč
code: CZ-755
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen
Penzion Čičina je tradičním i útulným penzionem s hezkým prostředím, který se nachází v rekreační oblasti zvané Podluží u hranic Rakouska a Slovenska v obci Tvrdonice s vinařskou tradicí (ubytování s vinným sklepem jižní Morava). Má dokonce svou vlastní restauraci s kapacitou 90 míst a vinný sklep s kapacitou 45 osob, kde si pochutnáte na skvělých moravských pokrmech a vynikajících vínech dle vlastního výběru (romantické ubytování  Lednicko-Valtický areál). Poskytují nejen kvalitní ubytování, ale i řízené degustace vín (degustace vinné sklepy Podluží). K ubytování je možné si objednat buď polopenzi, nebo plnou penzi.
 
Tvrdonice jsou folklórním centrem Podluží, výrazné podoblasti národopisné oblasti Slovácko. Obec leží na hraně vysoké říční terasy ve výšce 176 m nad mořem, nad současnou nivou řek Kyjovky a Moravy (dovolená s dětmi Jihomoravský kraj). Je zde zachován bohatý folklorní život se vším všudy. Vyvrcholením folklorního dění v regionu jsou národopisné slavnosti Podluží (řízená degustace  Lednicko-Valtický areál). Konají se vždy první červnový víkend a rok co rok přilákají tisíce návštěvníků a milovníků podlužáckého folkloru 
(ubytování s restaurací Podluží).
Penzion právě najdete v překrásném areálu přírodního amfiteátru, kde se tyto slavnosti konají 
(skupinové pobyty ve sklípku Lednicko-Valtický areál). Jedná se o vyhledávané místo pro milovníky hudby, tance, kvalitních pokrmů, tradičních lidových řemesel, a taktéž pro milovníky vín (vinný sklípek s ubytováním na Jižní Moravě).
Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Český Krumlov Český ráj Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Jizerské hory Karlovy Vary a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno Louny NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Podblanicko Poděbrady a okolí Podluží Podyjí Praha a okolí Slovácko Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 14
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2019   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 144     rss: new action   link exchange