ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Pálava a okolí
Web: www.penzion-palava.cz
E-mail: martincova.helena@centrum.cz
Telefon: +420 519 515 350
Mobil: +420 722 117 199
Preis für Person und Tag von: 350 Kč
code: CZ-097
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Nabízíme Vám příjemné ubytování u Mikulova v obci Klentnice (rodinná dovolená Klentnice a okolí). Rodinný penzion s vinným sklepem leží na úpatí Pálavských vrchů a poskytuje tak skvělý výchozí bod pro poznávání krás jižní Moravy, (dovolená pro rodiny s dětmi na Pálavě). Z penzionu můžete obdivovat výhled na Mušovská jezera, daleko není ani Lednicko-valtický areál či hrad Děvín (dovolená pro všechny věkové kategorie Klentnice a okolí). Ubytování Pálava je vhodné pro turistiku a cykloturistiku (dovolená pro cyklisty Pálava a okolí), rybolov a yachting (dovoelná pro rybáře Klentnice a okolí). Vyhledávanou a specifickou aktivitou je vinařská turistika, díky níž poznáte nejen místní krajinu (dovolená pro milovníky vína na Pálavě), ale také kulturu vinařství a místní folklor (vinařská turistika s ubytováním Pavlov a okolí). Penzion Ubytování Pálava disponuje celkem 14 lůžky (ubytování pro skupiny Klentnice a okolí).

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Podyjí
Web: www.hotelhappystar.cz
E-mail: recepce@hotelhappystar.cz
Telefon: +420 515 210 360
Mobil: +420 775 113 399
Preis für Person und Tag von: 875 Kč
code: CZ-067
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das Wellness-Hotel Happy Star bietet Ihnen die moderne und sehr komfortable Unterkunft in der Gemeinde Hnanice in der Nähe des Nationalparks Podyjí. Der Standort ist vor allem für die Ausflüge in Österreich günstig. Die Wein Radwege in Znojmo Gebiet werden Sie an schöne Plätze der Weinregion nehmen. Nach einer langen Reise wartet auf Ihnen die Entspannung im Hotel mit der Schwimmhalle, dem Jacuzzi, Dampfbad und Fitness in Südmähren. (Unterkunft mit Wellness in Podyjí) Hotel verfügt über geeignete Räumlichkeiten für Hochzeiten und Firmenveranstaltungen in Südmähren. Die neue Bowlingbahn und der Weinkeller U Černého kocoura (für 30 Personen) ist auch zur Verfügung.

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Pálava a okolí
Web: www.ubytovanipalavapavlov.cz
E-mail: ivetkinclova@seznam.cz
Mobil: +420 602 570 147
Preis für Person und Tag von: 550 Kč
code: CZ-414
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Penzion Na Vyhlídce se nachází ve vinařské obci Pavlov na jižní Moravě. Poloha ubytování na jižní Moravě je ideální pro turisty a cyklisty (aktivní dovolená Pálava a okolí). Tato oblast je protkána sítí cyklostezek a vinařských stezek a penzion disponuje úschovnou kol (ubytování s úschovnou kol Pálava a okolí). V blízkosti se také nachází Mušovská jezera či Lednicko-Valtický areál. (Lednicko-valtický areál ubytování v penzionu) Ubytování je vhodné také pro rodiny s dětmi (rodinná dovolená Pálava a okolí), pro které je zde připravena dětská herna (ubytování s dětským koutkem Pálava a okolí). Rodiče pak mohou posedět se sklenkou dobrého vína pod pergolou s grilem nebo na terase ve dvoře (odpočinková dovolená na jižní Moravě). Z areálu penzionu se pak naskýtá krásný výhled na hrad Děvičky.

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Podyjí
Web: www.penziondaniz.cz
E-mail: info@penziondaniz.cz
Telefon: +420 602 477 464
Mobil: +420 777 245 142
Preis für Person und Tag von: 650 Kč
code: CZ-423
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Nově zrekonstruovaný penzion Daníž se nachází v obci Chvalovice na slunné jižní Moravě nedaleko rakouských hranic, jenž lemují krásy Národního parku Podyjí. V okolí penzionu se nachází Moravská vinná stezka, kde návštěvníky uchvátí rozsáhlé vinice, popřípadě návštěvníci mohou zavítat  do malebných vinných sklípků, které nabízejí degustaci vín (degustace vín Podyjí).Tento penzion je vhodný pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi a svým návštěvníkům nabízí nespočet možných aktivit, jako jsou procházky, bruslení, jízda na kole nebo posezení u vodní nádrže (aktivní dovolená s ubytováním Jihomoravský kraj). Rybáři si mohou za menší poplatek zarybařit (dovolená pro rybáře Podyjí). Rodiny s dětmi mohou navštívit jedno z největších dětských hřišť na jižní Moravě, které se nachází nedaleko penzionu (dovolená pro rodiny s dětmi Podyjí). Cyklisté mohou využít nové osvětlené cyklostezky (dovolená pro cyklisty jižní Morava). Užijte si všechny tyto aktivity v nedotčené moravské přírodě v kteroukoliv roční dobu. 

Region: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Gebiet: Lipno
Web: www.hotel-racek.cz
E-mail: hotelracek@seznam.cz
Telefon: +420 380 744 103
Mobil: +420 775 577 883, +420 775 577 882
Preis für Person und Tag von: 500 Kč
code: CZ-114
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das Hotel Racek bietet die Unterkunft in Černá v Pošumaví an, in einem der am meisten besuchten Erholungsgebiete in Südböhmen. Mit seiner Lage und einer breiten Auswahl von Dienstleistungen ist es für eine Erholung und aktiven Urlaub in Lipno ideal, und zwar sowohl im Sommer, als auch im Winter. Das Hotel wurde teilweise rekonstruiert und befriedigt auch anspruchsvolle Gäste. Im Restaurant genießen Sie traditionelle Gerichte der tschechischen Küche und Spezialitäten, zu denen Sie Bier oder Wein trinken können. Ein Bestandteil des Restaurants ist auch eine Terrasse mit einer wunderschönen Aussicht auf Lipno-See und umgebene Hügel von Böhmerwald. Das Restaurant ist mit seiner Kapazität und Angebot (Terrasse, Beisammensein an Bar, zwei Wartesäle) für Gesellschafts- und Arbeitsaktionen ideal (Firmenpartys in Lipno, Feier und Raute, Hochzeiten, Teambuilding).

Region: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Gebiet: Český Krumlov
E-mail: horfa@razdva.cz
Telefon: 380 737 164
Mobil: 736 671 470
Preis für Person und Tag von: 200 Kč
code: CZ-039
  Insert into selection

Forderung zu senden & Detail zu zeigen

Die Pension Horfa ist in einer kleinen Gemeinde Slavkov in einer malerischen Gegend 13 Km westlich von Krummau situiert (Unterkunft in Pension Český Krumlov area). Sie bietet die Unterkunft ganzjährig für Natur-, Touristik-, Sport- und Pilzsammelliebhaber (aktive Urlaub Südböhmen) . In der Umgebung finden Sie eine ganze Reihe von attraktiven Zielen für Ihre Ausflüge – Stadt Krummau oder Vyšší Brod, die Liebhaber von Sport und Angeln können den Lipno-See besuchen (Angeln Český Krumlov Gebiet). Wir veranstalten die Seminare, Feier oder Gruppenaktionen.

Region: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Gebiet: Lipno
Web: www.lipno-hochficht.cz
E-mail: umedu@nalipne.cz
Telefon: +420 380744243
Mobil: +420 602165335
Preis für Person und Tag von: 390 Kč
code: CZ-041
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Eine Familienpension U Méďů leistet die Unterkunft im Böhmerwald nicht weit vom Lipno-See zwischen den Gemeinden Černá v Pošumaví und Horní Planá und ganzjährlich. Das Milieu ist für einen Familienurlaub und auch für Firmenaktionen und Schulungen ideal. Böhmerwald, Lipno-See und das ganze Gebiet von Lipno ist eine Garantie von einer aktiven und passiven Erholung: Radtrassen und Radtouristik, Baden und Wassersporte (Windsurfing, Kiting, Angeln, Schlittschuhlaufen im Winter), Skifahren in Kramolín und Hochficht (wir sichern den Transport – Skibus und Skipasse), bezeichnete Trassen für Skifahren, Pilzsammeln, Rennrodel, Möglichkeit von Besuch der Städte Krummau, Vyšši Brod, Rožmberk usw.

Region: střední Čechy Středočeský kraj
Gebiet: Praha a okolí
Web: www.pensionrubin.eu
E-mail: pension-rubin@seznam.cz
Telefon: +420 241 940 886
Mobil: +420 739 847 391
Preis für Person und Tag von: 500 Kč
code: CZ-045
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Familienpension und Restaurant Rubín befindet sich in der Nähe vom Wald im ruhigen Milieu ca. 10 Km von der Grenze der Stadt Prag (sehr gute Verbindung auf die Unterbahntrasse C). In der Saison finden Sie radtouristische Trassen, sie können im nähen Schwimmbad oder im Fluss Sázava. Die anliegenden Wälder bieten die Möglichkeit von angenehmen Spaziergängen und Angeln. Im Winter nützen Sie ausgezeichnete Skilauftrassen aus. Sie können auch eine historische Stadt Jílové mit dem berufenen Museum von Gewinnung und Bearbeitung von Gold.

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Lednicko-valtický areál
Web: www.ubytovani.agropz.cz
E-mail: ubytovani@agropz.cz
Telefon: +420 606 738 121
Mobil: +420 724 935 626
Preis für Person und Tag von: 250 Kč
code: CZ-413
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Penzion Anděl a penzion Sluníčko se nachází v největší vinařské obci Velké Bílovice (ubytování Lednicko-valtický areál), které také nabízí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku (ubytování pro cyklisty Velké Bílovice a okolí). V blízkosti Velkých Bílovic se také nachází mnoho atraktivních turistických cílů, zejména pak Lednicko-valtický areál, který se nachází na seznamu kulturních památek UNESCO.  Sportovně zaměření návštěvníci mohou navštívit bobovou dráhu či lanové centrum, nacházející se nedaleko Velkých Bílovic (ubytování se sportovním vyžitím Lednicko-valtický areál). Pokud si návštěvníci chtějí prohlédnout rovinatou vinařskou krajinu, mohou vystoupat na Pálavské vrchy, které se nachází pouhých pár kilometrů od Velkých Bílovic (ubytování nedaleko Pálavských vrchů). Návštěvníci rovněž mohou využít výlety po vinařských stezkách (vinařská turistika Lednicko-valtický areál). V neposlední řadě je možné navštívit Slovanské hradiště v Mikulčicích, Baťův kanál, nespočet rozhleden (ubytování s možností výletů Lednicko-valtický areál) a Novomlýnské nádrže, které nabízí surfování (surfování Jihomoravský kraj), jachting (jachting Jihomoravský kraj), popřípadě plavby lodí.   

Penzion Anděl nabízí tři dvoulůžkové pokoje (ubytování ve dvoulůžkových pokojích Velké Bílovice a okolí) a jeden čtyřlůžkový pokoj (ubytování ve čtyřlůžkových pokojích Velké Bílovice a okolí). Penzion disponuje plně vybavenou kuchyní, koupelnou, WC a společenskou místností. Hosté mohou využít venkovní posezení s grilem (ubytování s grilem jižní Morava). Penzion rovněž disponuje vlastní terasou a úschovnou kol (ubytování s úschovnou kol Velké Bílovice a okolí).

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Lednicko-valtický areál
Web: www.nakovarnetvrdonice.cz
E-mail: romcapolachova@seznam.cz
Telefon: +420 774 363 088
Mobil: +420 608 527 473
Preis für Person und Tag von: 400 Kč
code: CZ-489
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Unterkunft na Kovárně befindet sich am Rand der Gemeinde Tvrdonice, in der Nähe vom Areal Lednice-Valtice (Unterkunft in der Nähe vom Areal Lednice-Valtice). Das Objekt ist 8 Km von der Autobahn Richtung Brünn-Bratislava, Exit Břeclav-Hodonín, entfernt. Tvrdonice ist ein Folklorezentrum Podluží (Familienurlaub Podluží). Ein reiches Folkloreleben erhält schon seit Jahren eine Volkstradition (Gruppenunterkunft Podluží). In der Gemeinde wird jedes Jahr die Feier Podluží im Lied und Tanz veranstaltet. Die Gemeinde wird von Feldern, Weinbergen und Auenwald umgeben (Unterkunft für Touristen Podluží). Es ist ein idealer Platz für aktiven und Erholungsurlaub in dem südsten Teil von Mähren (Unterkunft für Touristen im Areal Lednice-Valtice). Die Radtouristen können z.B. die Radtrasse Nr. 43 oder Radtrasse Podluží ausnutzen (Unterkunft für Touristen Podluží). Das Areal Lednice-Valtice gehört zu der Liste von UNESCO und ist von der Gemeinde 25 Km entfernt.

Ašsko Benešov Beskydy - ZK Brno-venkov České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český Krumlov Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Jeseníky-MSK Jizerské hory Karlovy Vary a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Krušné hory Krušné hory Kutnohorsko Lednicko-valtický areál Lipno Mušovská jezera NP České Švýcarsko Orlické hory Orlické hory Pálava a okolí Písecko Podblanicko Poděbrady a okolí Podyjí Praha a okolí Slovácko Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 68
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2018   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 109     rss: new action   link exchange