ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Tvrdonice
VInařství Osička
Hnanice
Moravská Nová Ves
Milotice
Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Pálava a okolí
Web: http://www.abc-hotel.cz/cz/
E-mail: info@abc-hotel.cz
Telefon: +420 385 510 191
Preis für Person und Tag von: 350 Kč
code: CZ-097
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Nabízíme Vám příjemné ubytování u Mikulova v obci Klentnice (rodinná dovolená Klentnice a okolí). Rodinný penzion s vinným sklepem leží na úpatí Pálavských vrchů a poskytuje tak skvělý výchozí bod pro poznávání krás jižní Moravy, (dovolená pro rodiny s dětmi na Pálavě). Z penzionu můžete obdivovat výhled na Mušovská jezera, daleko není ani Lednicko-valtický areál či hrad Děvín (dovolená pro všechny věkové kategorie Klentnice a okolí). Ubytování Pálava je vhodné pro turistiku a cykloturistiku (dovolená pro cyklisty Pálava a okolí), rybolov a yachting (dovoelná pro rybáře Klentnice a okolí). Vyhledávanou a specifickou aktivitou je vinařská turistika, díky níž poznáte nejen místní krajinu (dovolená pro milovníky vína na Pálavě), ale také kulturu vinařství a místní folklor (vinařská turistika s ubytováním Pavlov a okolí). Penzion Ubytování Pálava disponuje celkem 14 lůžky (ubytování pro skupiny Klentnice a okolí).

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Lednicko-valtický areál
Web: http://www.abc-hotel.cz/cz/
E-mail: info@abc-hotel.cz
Telefon: +420 385 510 191
Preis für Person und Tag von: 450 Kč
code: CZ-072
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Pension „U Hroznu“ (Bei der Traube) leistet Unterkunft in der Stadt Velké Bílovice (Pension Lednice-Valtice). Diese Pension ist mit der guten Lage nicht nur für die Manager (Ferien für Manager Lednice-Valtice), sondern auch für Firmenaktionen in Mähren und Reisen mit Weinprobe geeignet (Weinprobe Lednice-Valtice). Das Objekt bietet auch den Unterkunft für die Familie mit den Kindern im Mähren an (Ferien für Familie mit Kindern Lednice-Valtice). Die Pension liegt in einem sehr atraktiven Landschaftsschutzgebiet Pálava. Es gibt auch viele Radwege (Pension für Radfahrer Lednice-Valtice), (Ferien für Radfahrer Velké Bílovice).

Beskydy - ZK Český Krumlov Františkovy Lázně a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno Orlické hory Pálava a okolí Poděbrady a okolí Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 2
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2024   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 84     rss: new action   link exchange