ABC ubytováníABC ubytování cestování

Ubytování na horách - penziony na horách - horské hotely

Ubytování na horách poskytují nejenom horské hotely a penziony na horách, ale také apartmány a rekreační střediska. V letním období lákají hosty značené horské trasy pro turisty, v zimním období ocení především milovníci lyžování možnosti ubytování u sjezdovky, nebo ubytování se snadnou dostupností na ski-bus. Navštivte nejoblíbenější ski areály v České republice. Ubytování Krkonoše, ubytování Jizerské hory, ubytování Šumava, ubytování Jeseníky, ubytování Beskydy, ubytování Krušné Hory, ubytování Orlické Hory, Žďárské Vrchy a další oblasti.

Ubytování Jizerské hory - Nejsevernější pohoří České republiky, Jizerské hory, nazvané podle řeky Jizery, která pramení na svazích Smrku navštěvuje v posledních letech stále více hostů. V letní sezóně nabízí řadu možností sportovního vyžití - cykloturistika v Jizerských horách a pěší túry, v zimním období přichází ke slovu lyžování v Jizerských horách (lyžařská centra Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák spojuje jedna z nejoblíbenějších běžkařských tratí v Čechách - Jizerská magistrála). Ubytování v Jizerských horách je možné během celého roku.

Ubytování Krkonoše - Krkonoše jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v České republice. Ubytování v Krkonoších nabízí spoustu možností sportovního vyžití v každém ročním období. Milovníci lyžování využijí hotely v Krkonoších, které nabízejí ubytování u sjezdovky nebo dopravu ski-busem (lyžování v Krkonoších), v létě čekají na hosty cyklostezky Krkonoše a značené turistické trasy. Penziony v Krkonoších to je nejenom rodinná dovolená na horách, ale i zajištění zázemí pro firemní klientelu (firemní akce v Krkonoších). Mezi nejznámnější rekreační centra patří Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně, Harrachov, Vrchlabí.  Dovolená v Krkonoších Vás příjemně překvapí v každém ročním období. 

Ubytování Orlické hory - Orlické hory tvoří jednu z přirozených hranic na severu České Republiky. Převážná část masívu se rozkládá na územi Královéhradeckého kraje, menší část přináleží ke kraji Pardubickému. Ubytování v Orlických horách je vhodné pro všechny milovníky horské turisiky, cykloturistiky a v zimním období lyžování v Orlických horách. Pobyty v Orlických horách jsou nezapomenutelným zážitkem jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny cyklistů i školy v přírodě.

Ubytování Jeseníky - Jeseníky se rozkládají v Moravskoslezském (ubytování Jesníky - Moravskoslezský kraj) a Olomouckém kraji (ubytování v Jeseníkách - Olomoucký kraj) a poskytují možnosti rodinných pobytů i aktivní dovolené na horách během celého roku - lyžování v Jeseníkách, horská turistika Jeseníky, cykloturistika Jeseníky. V oblasti najdete řadu turisticky atraktivních míst (Červenohorské sedlo, Bělá pod Pradědem, Jeseník, Praděd, Šerák,...). Penziony a hotely v Jeseníkách poskytují zázemí nejenom pro ty, které láká rodinná dovolená v Jeseníkách, ale i kvalitní zázemí pro firmy - firemní akce Jeseníky.

Ubytování Beskydy - pobyt v Beskydech zaručuje aktivní dovolenou v krásném prostředí moravských hor - Beskydy se rozkládají ve východním cípu Moravy a zasahují jak do Zlínského (ubytování Beskydy Zlínský kraj), tak do Moravskoslezského kraje (ubytování Beskydy Moravskoslezský kraj). V létě na čeká na návštěvníky řada značených stezek a to jak pro pěší výlety, tak pro cyklisty (turistické trasy v Beskydech, cyklostezky v Beskydech), v zimě přichází ke slovu lyžování v Beskydech. Penziony a hotely v Beskydech nabízí příjemné ubytování nejenom pro pobyty rodin s dětmi, ale také zajistí kvalitní zázemí pro firemní akce v Beskydech.

Ubytování na Šumavě - Šumava a Lipno jsou jednou z nějnavštěvovanějších oblastí České republiky, která nabízí svým hostům sportovní a relaxační vyžití během celého roku. Šumava zasahuje jak do Jihočeského (ubytování Šumava jižní Čechy), tak do Plzeňského kraje (ubytování Šumava západní Čechy). V letní sezóně je dovolená na Šumavě atraktivní především pro turisty a cykloturisty (turistické trasy na Šumavě, šumavské cyklostezky) nebo milovníky vodních sportů – ti vyhledávají především ubytování na Lipně (koupání, rybaření, windsurfing a kiting na Lipně). V zimním období přichází ke slovu lyžování na Šumavě – kvalitní služby poskytuje Skiareál Lipno Kramolín, Lyžařský areál Zadov - Churáňov, Železná Ruda, případně rakouský Hochficht a Sternstein. Pobyty na Šumavě jsou oblíbené jak u rodin s dětmi, tak u firem, které hledají prostory pro teambuilding, školení a ostatní firemní akce na Šumavě. Celoročně je v provozu bobová dráha přímo v Lipně nad Vltavou.

Ubytování Český les - Pohoří Český les se táhne 80 km podél česko-německé státní hranice od Chebské pánve na severozápadě až po hranici se Šumavou, které je svým rázem velice podobný. Nabízí řadu možností aktivního odpočinku - cykloturistika  v Českém lese, značené turistické stezky a další. Pobyty v Českém lese jsou vhodné nejenom pro rodinnou dovolenou, ale také pro semináře a pracovní setkání (firemní akce Český les).

Ubytování Krušné hory - Krušné hory nabízí  svým návštěvníkům celou řadu možností aktivního odpočinku a relaxace v pěkné přírodě - cykloturistika, značené pěší trasy, nordic walking. V zimním období se pěší stezky mění na běžkařské tratě (nejznámější z nich je Krušnohorská magistrála, která vede ze západočeského Chebu až po Sněžník u Děčína). Na milovníky sjezdového lyžování čekají lyžařská střediska v Krušných horách - Ski Areál Klínovec, Ski areál Neklid, Ski areál Novako, Ski Centrum Bublava a další. Ubytování v Krušných horách nabízí řada příjemných hotelů a penzionů, které jsou vhodné jak pro rekreační pobyty s dětmi, tak pro zorganizování školení, obchodního setkání nebo prezentace – firemní akce v Krušných horách.

Ubytování Žďárské vrchy - Žďárské vrchy leží na rozhraní Čech a Moravy a tvoří součást Českomoravské vrchoviny. Penziony, hotely Žďárské vrchy jsou ideální pro všechny nášvtěvníky, kteří si chtějí odpočinout v krásné přírodě plné cyklostezek a turistických tras. Kromě řady přírodních památek a zajímavostí (Devět Skal, rybník Velké Dářko - největší na Vysočině) můžete navštívit města Žďár nad Sázavou nebo Nové Město na Moravě, které je v zimě vyhlášené svým okolím, které nabízí skvělé podmínky pro lyžování na Vysočině, sjezdovky a ubytování na Vysočině u Nového Města na Moravě.

<<< zurück
© 2004-2024   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 247     rss: new action   link exchange