ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Vysočina
Landal Marina Lipno
Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.sikland.cz
E-mail: info@western.cz
Telefon: +420 566 567 400
Mobil: +420 602 750 130
code: CZ-057a
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das größte Naturunterhaltungsareal in der Tschechischen Republik – Westernstädtchen Šiklův mlýn – begrüßt alle Liebhaber von Unterhaltung, wunderschöner Natur und aktivem Urlaub mit einer breiten und originellen Auswahl von Dienstleistungen (aktiver Urlaub mit Unterhaltung Vysočina). Šiklův mlýn ist ein der Unterhaltungsareale vom Komplex Šikland. Damit Sie bei uns längere Zeit verbringen können und die meisten Attraktionen ausnutzen können, haben wir für Sie Unterkunft vom unterschiedlichen Still und von allen Preisen vorbereitet, komfortable Hotels, Basteien, Hütten und Kemp, das eine ideale Auswahl für Unterkunft mit Kindern in Vysočina ist (komfortables Hotel für Familien mit Kindern Vysočina). Das Hotel Colorado Grand*** im mexikanischen Still bietet Bequemlichkeit und Still an, Depandace Colorado Grand ist eine optimale Lösung für größere Gruppen oder Schulen in Natur und nobel ausgestatteter Kemp „Crazy river“ verbindet Natur mit angenehmem Umfeld (Unterkunft für Schulen in Natur in Vysočina). Im Hotel kann man nur von Juli bis August wohnen (Sommerunterkunft Vysočina).

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.ubytovnazdas.cz
E-mail: ubytovna@zdas.cz
Telefon: +420 566 646 001
Mobil: +420 602 579 806
Preis für Person und Tag von: 250 Kč
code: CZ-135
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Suchen Sie Qualitäts- und dabei billige Unterkunft in Vysočina? die Herberge Zďas in Žďár nad Sázavou sichert Ihned eine bequeme und billige Unterkunft in angenehm ausgestatteten Zimmer mit eigener sozialer Einrichtung, und dabei Erholungsausleben in Vysočina und in der Umgebung von Žďár nad Sázavou. Die Chipkarten außer Schlüssel, eigenes Kamerasystem und nonstop Empfang sind Vorteile, die sowohl die Urlauber, als auch die Angestellten begrüßen. Konkurrenzlose Preise und hohe Qualität von Unterkunft, das alles und auch viel weiteres bietet unseren Gästen die Herberge Žďas.

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.penzionumnicha.cz
E-mail: penzionumnicha@seznam.cz
Telefon: +420 736 527 752
Mobil: +420 721 564 805
Preis für Person und Tag von: 250 Kč
code: CZ-483
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Pension und Restaurant U Mnicha befindet sich in einer wurderschönen Natur am Rand vom Eisengebirge, in einem ruhigen und malerischen Dörfchen Vilémov in Vysočina (Unterkunft in Pension mit Restaurant in Vysočina). In der Nähe befinden sich viele touristischen Ziele, Radtrassen, wunderschöne und erhaltene Natur, Wasserbehälter Seč oder Geopark Eisengebirge (Unterkunft für Touristen Vysočina). Für Liebhaber von Radtouristik gibt es hier viele Radtrassen (Unterkunft für Radtouristen Vysočina).

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.penzion-vysocina.cz
E-mail: info@vyleta.cz
Mobil: +420 604 997 977
Preis für Person und Tag von: 200 Kč
code: CZ-138
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Penzion v malebné přírodě Vysočiny vznikl před jedenácti lety v bývalé hospodářské budově zámku na Moravci a sousedí s přístupným zámeckým parkem. Obec Moravec, kde se penzion nachází, nabízí procházky po okolí, rybaření či sběr hub a lesních plodin v místních lesích (ubytování pro milovníky přírody Žďárské vrchy). V okolí bychom našli téměř 250 rybníků a menších rybníčků, jedná se tedy o ubytování s možností koupání v přírodě (cca 2 km). 

Nekuřácký penzion nabízí ubytování s možností přistýlky v 5 čtyřlůžkových a 2 dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem, na podlaží je společné sanitární zařízení dělené dle pohlaví. Dále je k dispozici ubytování v apartmánech. První apartmán je umístěn v přízemí, jedná se o třípokojový bezbariérový apartmán až pro 8 osob. Najdeme zde kuchyňský kout, bezbariérovou koupelnu a integrované WC (ubytování s kuchyňkou na Vysočině). Druhý apartmán se nachází v podkroví, jedná se o třípokojový byt s kuchyňským koutem, koupelnou a samostatným WC. 

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.hotelzakovahora.cz
E-mail: info@hotelzakovahora.cz
Mobil: +420 603 843 800
Preis für Person und Tag von: 650 Kč
code: CZ-555
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Hotel se nachází v obci Herálec, kterou protéká řeka Svratka, uprostřed Českomoravské vysočiny, která spolu s Šumavou patří k nejstarším pohořím Českého masívu (ubytování uprostřed Českomoravské vysočiny).   

Hotel nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových pokojů s manželskými lůžky, 8 dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky, 2 třílůžkové pokoje, 2 jednolůžkové pokoje a nadstandardní dvoulůžkový pokoj s vířivou vanou (luxusní ubytování Žďárské vrchy). Wifi připojení je zde samozřejmostí. Hosté si mohou vybrat z široké nabídky aktivit jako je kulečník, pétanque či hotelové šachy. Součástí hotelu je také hotelový park, kde si hosté mohou zahrát kuželky. Pro nejmenší hosty je zde k dispozici dětské hřiště s horolezeckou stěnou a dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm. Je zde možnost zapůjčení hůlek pro nordic walking (hotel s půjčovnou sportovních potřeb Žďárské vrchy). Součástí hotelu je dále také salónek, který je ideální pro firemní akce, semináře, školení a teambuildingy.  Hotel nabízí ubytování s domácím mazlíčkem, podmínkou je předložení očkovacího průkazu. 

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.ubytovanivysocina-snezne.cz
E-mail: vila.vristalka@seznam.cz
Mobil: +420 603 547 576
code: CZ-222
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Využijte celoroční ubytování v rodinné vile na Vysočině, která se nachází konkrétně v obci Vříšť, části městyse Sněžné v okrese Žďár nad Sázavou. Vila je z jedné strany obklopena říčkou Fryšávkou a z druhé strany Sněženským potokem. Hosté si tedy mohou plnými doušky užívat čistého vzduchu, krásné přírody a klidné, ničím nerušené dovolené (odpočinková dovolená Žďárské vrchy).

Vila je pronajímána vcelku a nabízí ubytování ve vkusně zařízeným pokojích, celkem pro 12 hostů. Jedná se o 3 dvoulůžkové pokoje, manželský pokoj a 1 čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj má svůj originální název – „Růžový, Žabička, Manželský, Sluníčko a Babiččin“. V některých pokojích lze využít ubytování s balkónem. Pokoje „Sluníčko“ a „Babiččin“ jsou průchozí. Tyto pokoje lze tedy využít jako jeden velký apartmán (ubytování v apartmánech Žďárské vrchy). Jedná se o ubytování s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny přírodním masivním nábytkem. Součástí ceny není vratná kauce 2 000 Kč a spotřeba elektrické energie.

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.tradicnihostinec.cz
E-mail: tradicni.hostinec@seznam.cz
Mobil: +420 603 547 576
Preis für Person und Tag von: 350 Kč
code: CZ-147
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Nově zrekonstruovaný hostinec nabízí ubytování v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Malá vesnička Vříšť, v níž se hostinec nachází, je spjata se sklářskou a železářskou tradicí, a je součástí městyse Sněžné. Okolí obce nabízí atraktivní místa, která jsou vhodná pro turistiku, cykloturistiku nebo relaxaci (aktivní dovolená Žďárské vrchy). V zimním období hostinec poskytuje ubytování pro lyžaře a běžkaře, díky běžkařským stopám, které jsou protaženy až k hostinci.  

Hosté se mohou těšit na klidné ubytování v soukromí. Hostinec nabízí dvoulůžkový, třílůžkový a pětilůžkový pokoj, vhodný pro rodiny s dětmi (rodinné ubytování Žďárské vrchy). Návštěvníci rovněž mohou využít ubytování v šestilůžkovém apartmánu s kuchyňkou a verandou. Po předchozí domluvě lze využít ubytování s pejsky.  Hostinec je také zároveň restaurací, která uspokojí chuťové buňky každého návštěvníka (ubytování s restaurací Žďárské vrchy). Návštěvníci si zde pochutnají na tradiční české kuchyni s využitím regionálních surovin. Hosté mohou mimo jiné ochutnat čerstvé ryby, zvěřinu, místní speciality nebo tradiční koláčky. To vše za příznivé ceny. V letním období lze také využít posezení v zahradní restauraci. Hostinec nabízí prostory pro pořádání firemních a soukromých večírků nebo školení. Příchozím návštěvníkům je k dispozici soukromé parkoviště. Wifi připojení je zde samozřejmostí (ubytování s internetovým připojením Žďársko).

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.hotelhornidvur.cz
E-mail: info@hotelhornidvur.cz
Mobil: +420 737 806 507
Preis für Person und Tag von: 1450 Kč
code: CZ-129
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Hotel Horní Dvůr nabízí komfortní ubytování ve zrekonstruovaném statku, jehož historie sahá až do šestnáctého století. Statek se nachází v CHKO Žďárské vrchy u Nového města na Moravě. Mimo jiné se statek zabývá historickým, tradičním chovem ovcí mastných plemen, Burských koz či Přeštických černostrakatých vepřů. Statku také náleží přilehlé pozemky, kde hosté mohou navštívit tři Nebeské rybníky s Velrybími kameny, ve kterých je chováno mnoho druhů sladkovodních ryb (ubytování pro milovníky přírody Žďárské vrchy).

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.opajda.cz
E-mail: opajda@email.cz
Mobil: +420 732 784 575
Preis für Person und Tag von: 350 Kč
code: CZ-523
  Insert into selection

Forderung zu senden & Detail zu zeigen

Penzion Opajda se nachází v obci Horní Rožínka, kterou najdeme v krásném a klidném prostředí Českomoravské Vysočiny jihozápadně od Bystřice nad Pernštejnem. Penzion nabízí ubytování pro cyklisty i lyžaře, neboť komplex penzionu se nachází zhruba 15 km od Vysočina Arény, kde se v zimě pořádá mistrovství v biatlonu, v letních měsících zase mistrovství v horských kolech.

 Penzion nabízí klasické celoroční ubytování. Hostům je zde k dispozici ubytování ve 2 čtyřlůžkových pokojích a třílůžkovém pokoji. Je zde také možnost ubytování v prostorném apartmánu s vlastním sociálním zařízením.  Pokoje mají společnou čajovou kuchyňku a společenskou místnost. Penzion dále nabízí ubytování ve středověkém stylu, a to v období od dubna do října. Tato středověká část penzionu nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a třílůžkovém pokoji. Během horkých letních dnů hosté mohou využít venkovní zastřešené posezení v bývalé stodole. Neodmyslitelnou součástí středověkého komplexu je také krčma a venkovní zastřešené posezení (středověké ubytování Žďárské vrchy). V areálu penzionu je pro děti připravena trampolína. Penzion nabízí ideální prostředí pro pořádání svateb, křtin, firemních a společenských akcí, kurzů nebo školení.  K úplné dokonalosti pořádané akce si lze v penzionu zapůjčit výčepní zařízení, repro bedny, gril, projektor či kulečník. Penzion nabízí ubytování s domácími mazlíčky.  Hosty jistě potěší vyhřívaný bazén o délce 13 metrů (ubytování s bazénem Žďársko). Součástí penzionu je také posilovna.

Region: Vysočina
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.penzion-zubr.cz
E-mail: info@penzion-zubr.cz
Telefon: 566 566 630
Mobil: 723 391 919
Preis für Person und Tag von: 550 Kč
code: CR-502
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die neu rekonstruierte Familienpension Zubr befindet sich im Herzen von Českomoravská Vrchovina (Aufenthalt in Familienpension in Vysočina), in einer malerischen Gemeinde Ujčov, 2 Km vom der Gemeinde Nedvědice entfernt (Familienpension Nedvědice) und 9 Km von Bystřice nad Pernštejnem entfernt (Unterkunft für Familien Bystřice nad Pernštejnem). Die Pension liegt im Tal am Ufer des Flusses Svratka (Unterkunft für Angler in Vysočina). Die Pension ist ein idealer Platz sowohl für Sommer-, als auch Winterurlaub. Im Sommer gibt es hier ideale Konditionen für Radtouristik (Unterkunft für Radtouristen in Vysočina), Touristik, Baden, Pilzsammeln (Unterkunft für Pilzsammler in Vysočina), Angeln, Tennis und weitere Sportaktivitäten (aktiver Urlaub Žďár nad Sázavou). Im Winter kann man hier Ski fahren (nur 8 Km von der Pension befindet sich ein neu ausgebautes SKI Areal Hodonín u Kunštátu), in der Umgebung gibt es viele Skilauftrassen (Unterkunft für Skifahrer und Skiläufer Vysočina).

Bystřice nad Pernštejnem Herálec Horní Dvůr Horní Rožínka Moravec Sněžné Vilémov-Klášter Vříšť Zvole Žďár nad Sázavou
Českomoravská vrchovina Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 10
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2017   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 131     rss: new action   link exchange