ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Orlické Hory

Unterkunft im Bezirk von Pardubice – Hotels, Pensionen

Der Bezirk von Pardubice gehört in touristische Region Ostböhmen. Er besteht aus einigen touristischen Gebieten, die ihre Gäste mit Mannigfaltigkeit und vielen Kontrasten überrascht. Sie finden hier fruchtbare Gegend von  Elbniederung, die sich bis zu den Massiven vom Adlergebirge und Kralický Sněžník erhebt. Die Unterkunft im Bezirk von Pardubice kann Ihnen außer den Berglokalitäten einen schönen Urlaub im Hügelland von Zábřeh oder an der Tschechisch-mährischen Scheide anbieten, wo Sie perfekte Bedingungen für aktive Erholung im Bezirk von Pardubice finden.   Fortsetzung...

Region: Pardubický kraj - Pardubicko
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.gaudeamushotel.com
E-mail: info@gaudeamushotel.com
Telefon: 778001336
Mobil: 778001337
Preis für Person und Tag von: 390 Kč
code: CZ-725
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Hotel Gaudeamus se nachází uprostřed malebné kopcovité krajiny Žďárských vrchů na Vysočině, a to v obci Milovy (ubytování v hotelu Žďárské vrchy). Je umístěn na polosamotě, která hostům nabízí potřebné soukromí a osobitou atmosféru. Hotel poskytuje pohodlné ubytování ve 14 dvou-čtyř lůžkových pokojích, z nichž každý má LCD televizi a své vlastní sociální zařízení se sprchou a toaletou (dovolená v hotelu v přírodě na Vysočině). Je zde k dispozici i internetové připojení a parkování přímo v areálu hotelu zdarma (ubytování v hotelu s internetem Žďárské vrchy a okolí). Součástí hotelu je i stylová restaurace s letní zahrádkou, kde můžete ochutnat domácí kuchyni a poskytne Vám i prostor pro různé rodinné oslavy, firemní akce, večírky a svatby. Hostům je k dispozici velká zahrada s ohništěm, grilem a dětským hřištěm, vhodná pro dětské dovádění a příjemné posezení s přáteli (ubytování s dětským hřištěm Žďárské vrchy). Pro milovníky vína je zde k dispozici i vinný sklep (ubytování s vinným sklepem Žďárské vrchy). Pro zrelaxování Vám přijde vhod i sauna, která je součástí hotelu. Pro aktivní hosty je zde možnost zapůjčení cyklistických kol, když okolí hotelu nabízí různé cyklistické stezky. Pro velký zájem škol je zde i možnost školních pobytů v přírodě. Hotel Vás ubytuje i s Vašimi domácími mazlíčky (pobyty pro školáky na Vysočině).

Region: Pardubický kraj - Pardubicko
Gebiet: Žďárské vrchy
Web: www.facebook.com/hodunka/
E-mail: nepejchalova.lenka@seznam.cz
Mobil: 739 836 951
Preis für Person und Tag von: 250 Kč
code: CZ-730
  Insert into selection

Forderung zu senden & Detail zu zeigen

Pension Hodůnka se nachází v malebné krajině Žďárských vrchů na rozmezí oblastí Vysočina a Jihomoravský kraj, a to v obci Štěpánov nad Svratkou (penzion Žďárské vrchy). Pension nabízí 7 pokojů s kapacitou 20 lůžek, které mají společné sociální zařízení, o které je 2x denně pečováno. Pension si zakládá na svém čistém a útulném prostředí. Součástí hotelu je i stylová restaurace s kapacitou 80 míst a celodenním stravováním, která Vám nabídne chutnou kuchyni a v teplých dnech i posezení na venkovní zahrádce (ubytování s vlastní restaurací Žďárské vrchy). Celoročně se v restauraci pořádají různé tématické akce, které si nenechá ujít žádný milovník dobrého jídla. V restauraci je také možnost uspořádat různé rodinné oslavy, firemní akce a večírky (firemní akce, večírky Žďárské vrchy). Samozřejmostí je také možnost připojení k internetu. Hosté se mohou ubytovat i s domácími mazlíčky. K dispozici je parkování u objektu zdarma (penzion s internetem Žďárské vrchy)

V okolní kopcovité krajině najdete mnoho možností, jak strávit aktivní dovolenou (aktivní dovolená Žďárské vrchy). Nejbližším místem, které uspokojí i náročné turisty, je středověká zřícenina hradu Zubštejn, kde se konají různé akce (dovolená pro turisty Žďárské vrchy). Další památnou zříceninu naleznete na kopci nad obcí Pivonice. Pro náruživé cyklisty je zde možnost různých cyklostezek a taktéž dvou turistických tras - červené a žluté (pobyty pro cyklisty Žďárské vrchy). Pro milovníky koupání můžeme doporučit okolní rybníky Domanínský a Skalský, kde je také možnost rybolovu (ubytování pro rybáře Žďárské vrchy).

Region: Pardubický kraj - Pardubicko
Gebiet: Orlické hory
Web: www.nacertovce.eu
E-mail: certovka.kotkova@seznam.cz
Mobil: 603 941 411, 737 450 005
Preis für Person und Tag von: 600 Kč
code: CZ-210
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Dolní Orlice ist ein Dorf im Bezirk von Ústí nad Orlicí. In dieser Gemeinde befindet sich Familienpension und Restaurant na Čertovce (Familienpension Pardubice). Dank der attraktiven Lage ist die Pension für Familienaufenthalte geeignet, leistet aber auch sehr gute Aufenthalte für Senioren und ist ein idealer Platz für Schulungen, Gesellschaftsaktionen, Seminare, Vorlesungen, Hochzeiten, Firmenaktionen und Teambuildings im Bezirk von Pardubice. Gute Lage der Pension in der Mitte von wunderschöner Natur voll von Denkmälern ist auch ein Reiz für Schulen in Natur im Bezirk von Pardubice. Ein Erholungsausleben ist reich sowohl im Sommer, als auch im Winter. Gerade im Areal finden Sie viele Outdoor Aktivitäten (Outdoor Aktivitäten Pardubice) – aktiver Urlaub Dolní Orlice. Das Objekt befindet sich in der Nähe von Pisten und Skiarealen (Urlaub für Skiläufer und Snowboard Fahrer Adlergebirge und Umgebung). Es gibt hier Skilauftrassen (Urlaub für Skiläufer Adlergebirge und Umgebung).

Žďárské vrchy Orlické hory pronájem chat a chalup Ubytování Pardubicko dovolená
Anzahl des Objektes: 3
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2019   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 147     rss: new action   link exchange