ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Dovolená ve Špindlerově Mlýně
Moravská bouda, Novopacká bouda
Region: Královehradecký kraj
Gebiet: Dvůr Králové nad Labem
Web: www.hospodanasypce.cz
E-mail: hospodanasypce@seznam.cz
Telefon: +420 603 257 405
Mobil: +420 777 190 396
code: CZ-505
  Insert into selection

Forderung zu senden & Detail zu zeigen

Hospoda Na Sýpce se nachází v obci Kuks, v těsném sousedství vlastního areálu Hospitalu. Je to typická sezónní turistická restaurace s otevírací dobou přizpůsobenou návštěvním hodinám Hospitalu (restaurace pro turisty Kuks a okolí). Objekt restaurace, stejně jako celý areál, prošel celkovou rekonstrukcí a má i svoji „restaurační historii“.  Pod jménem „Zámecká vinárna“  zde byla v 80. a 90. letech provozována velice oblíbená restaurace, která byla vyhledávaným místem nejen turistů. Po rekonstrukci pod patronací vlastníka objektu, Národního památkového ústavu, byla hospoda nově vybavena.

Region: Královehradecký kraj
Gebiet: Krkonoše - KHK
E-mail: info@abc-ubytovani.cz
Telefon: +420 499 329 515
code: CB-129a
  Insert into selection

Forderung zu senden & Detail zu zeigen

Unser wunderschöner zoologischer Garten bietet die Zuflucht nicht nur 2500 Tieren in mehr als 16 Pavillonen und in der ganzen Reihe von weiteren Expositionen, sondern dank des Hotels auch Ihnen, die die Atmosphäre von Afrika länger und intensiv genießen wollen. Stellen Sie sich nur die Erlebnisse vor. Nach den Firmenschulungen können Sie z.B. die Abendsafari besuchen, sie können mit dem Auto zwischen den Tieren spazieren fahren oder mit dem Leiter den ganzen ZOO durchgehen. Sie können für einen Tag ein Pfleger sein und die Raubtiere füttern, einen Elefant waschen oder eine Giraffe streicheln. Bei uns werden Sie zu den Tieren sehr nahe sein uns Sie genießen viele Erlebnisse.

Region: Královehradecký kraj
Gebiet: Orlické hory
Web: www.lanovyparkdestne.cz
E-mail: info@lanovyparkdestne.cz
Telefon: +420 603 213 266
Mobil: +420 774 150 435
code: CZ-468s
  Insert into selection

Forderung zu senden & Detail zu zeigen

Lanový park Deštné nabízí adrenalinové aktivity v Orlických horách, funguje však také jako adventure půjčovna, kde si můžete zapůjčit terénní čtyřkolky, horské terénní tříkolky terénní koloběžky, kolečkové brusle, horská kola MTB, elektrokola, lyže, snowboardy, longboardy a další. V lanovém parku je připravena řada okruhů od dětských, přes modrý (rekreační) okruh s šestnácti překážkami až po velmi náročný žlutý okruh s třiceti třemi překážkami (aktivní dovolená v Orlických horách). Všichni lezci jsou upevněni v celotělovém úvazku, jištěni na dvou karabinách a vybaveni helmou. Kromě lezeckých překážek je pro děti připravena trampolína nebo pískoviště se skluzavkou (aktivní vyžití pro děti Orlické hory). Přímo v areálu je také občerstvení (aktivní dovolená Deštné) a sportovní prodejna, která nábízí veškeré outdoorové, horolezecké vybavení, oblečení pro volný čas, cyklistické vybavení, oblečení a náhradní díly aj. Součástí je i vybavený cykloservis. V zimím období nabízí zase lyžařské vybavení renomovaných značek, servis lyží a půjčovnu lyží.

Dvůr Králové nad Labem Krkonoše - KHK Orlické hory pronájem chat a chalup Ubytování Královéhradecko dovol
Anzahl des Objektes: 3
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2024   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 106     rss: new action   link exchange