ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Kyjov
Velké Bílovice
Valtice

Restaurace

Restaurace, kavárny a vinárny, ve kterých na hosty čeká nejenom dobré jídlo a pití, ale také možnost posezení s přáteli v příjemném prostředí. Oslava v restauraci, romantická večeře, večírky nebo firemní akce s občerstvením - to jsou jenom některé z příležitostí, pro které je možné zajisti pronájem celého objektu.   

kraj: střední Čechy Středočeský kraj
oblast: Praha a okolí
web: www.zamekdobris.cz
e-mail: hotel@zamekdobris.cz
telefon: +420 318 586 411
mobil: +420 722 710 488
code: CB-015a
  Vložit do výběru

Poslat požadavek & Zobrazit detail

Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou středních Čech a láká ze svého blízkého i vzdáleného okolí všechny milovníky historie, rodiny s dětmi i celé skupiny obdivovatelů. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo - Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne Vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Prostory zámku lze rovněž využít pro pořádání svateb, konferencí, galavečerů či zahradních párty. Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

kraj: Královehradecký kraj
oblast: Dvůr Králové nad Labem
web: www.hospodanasypce.cz
e-mail: hospodanasypce@seznam.cz
telefon: +420 603 257 405
mobil: +420 777 190 396
code: CZ-505
  Vložit do výběru

Poslat požadavek & Zobrazit detail

Hospoda Na Sýpce se nachází v obci Kuks, v těsném sousedství vlastního areálu Hospitalu. Je to typická sezónní turistická restaurace s otevírací dobou přizpůsobenou návštěvním hodinám Hospitalu (restaurace pro turisty Kuks a okolí). Objekt restaurace, stejně jako celý areál, prošel celkovou rekonstrukcí a má i svoji „restaurační historii“.  Pod jménem „Zámecká vinárna“  zde byla v 80. a 90. letech provozována velice oblíbená restaurace, která byla vyhledávaným místem nejen turistů. Po rekonstrukci pod patronací vlastníka objektu, Národního památkového ústavu, byla hospoda nově vybavena.

kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
oblast: Brno-venkov
web: www.domaparty.cz
e-mail: marynac1@seznam.cz
mobil: +420 608 708 044
code: CZ-114
  Vložit do výběru

Poslat požadavek & Zobrazit detail

Služba DOMA PÁRTY nabízí domácí grilování a catering pro všechny typy společenských akcí. Pokud hledáte catering na oslavy, svatby, jubilea, spolčenské či firemní akce, pak Vám tato služba zajistí jedinečný gastronomický zážitek. Klienti si mohou vybrat z 6 okruhů, ze kterých se následně vybírá menu pro grilování. Jednotlivé okruhy lze libovolně kombinovat. První okruh tvoří ryby a maso, které je základem úspěšného grilování. Druhým okruhem jsou dipy, kdy si návštěvníci mohou vybrat z více než 100 druhů. Mezi další okruhy se poté řadí saláty, přílohy, víno, Prosecco a vegetariáni. 

Brno-venkov Dvůr Králové nad Labem Praha a okolí
Počet objektů: 3
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 115     rss: novinky akce   výměna odkazů