ABC ubytováníABC ubytování cestování

Zážitky na Statku Bernard

Statek Bernardto je spousta zábavy, zážitků, ale i hodinové rychlokurzy a kurzy několikadenní, po kterých získáte v řemesle základní zručnost. Centrum tradičních řemesel v Královském Poříčí leží 10 minut autem od Karlových Varů. Statek Bernard, to je také ubytování pro rodiny s dětmi na Karlovarsku.
 
Najdete zde všechny tyto aktivity:
Vonné svíce
Vstupte prosím k nám do galerie a dílny vonných svící na Statku Bernard. Tato dílnička a galerie Vás již z dálky přivítá příjemnou vůní parfémovaných svící. Zde mistři svíčkaři ručně tvoří a dekorují parafínové vonné svíce a svíce z palmového vosku. Každou svíci vyrábějí s láskou a radostí. Pro výrobu krásných svící používají kvalitní certifikované materiály. Originální kolekce svící, které pocházejí z této dílny, můžete mít v nadčasových barevných provedeních, s rozmanitými vůněmi i tvary. Jsou to svíce dlouho hořící, krásně voňavé, mají originální vzhled a svítí jasným plamenem s pozitivní energií. Naše kouzelné svíce jsou oblíbené a užívají se také jako krásná dekorace interiéru, pro aromaterapie a colorterapie.
 
Dílna designu
Grafické studio Bukaj funguje jako reklamní agentura, nabízí veškeré grafické práce, polepy aut a výloh, návrhy plakátů, letáků, bannerů, tvorbu vizitek a veškerých dalších propagačních materiálů. Vytvořte si vlastní old school tašku. Moderní designová dílna je mezi návštěvníky oblíbená také proto, že si zde můžete sami navrhnout a poté vyrobit originální plátěnou tašku, kterou nebude mít nikdo jiný. Vše pod vedením místního uměleckého designéra Bukaje, který také rád maluje obrazy, tvoří poetické magnetky se jmény s původními básničkami a vtipnými ilustracemi.

Truhlárna
Nedílnou součástí naší nabídky jsou také řemeslné kurzy pro veřejnost. Vlastníma rukama pracovat se dřevem a cítit jeho vůni je nezapomenutelný zážitek, přijďte si jej se svými blízkými nebo přáteli "zažít" k nám do truhlárny. Přesvědčte se, jak dětem září oči, když drží v ruce vlastnoručně vyrobenou ptačí budku nebo třeba dýku! V případě zájmu o kurz doporučujeme si do dílny zavolat předem.
 

 
Institut RM
Vítejte v zavedeném a dobře známém relaxačním a masážním centru. Komunitní prostor s neuvěřitelným duchovním kouzlem – to vše s sebou na Statek přinesli manželé Fojtíkovi, kteří jsou ve svém oboru vyhledávanými odborníky. Vedle masáží a léčivých procedur můžete v jejich studiu absolvovat nejrůznější kurzy, přednášky nebo skupinové bubnování. Tyto a mnohé další aktivity se zaměřují na jediný cíl – pečovat o tělo i ducha.
 
Zookoutek
V zookoutku na Statku Bernard si návštěvníci mohou prohlédnout několik domácích zvířat – chováme zde ovce, kozy, prase, králíky, slepice, husy a také morče.Hlavně děti budou nadšené z toho, že mohou vstoupit přímo do výběhu a zvířata si pohladit a nakrmit, aniž by mezi nimi byl plot. Návštěvníky ovšem žádáme, aby ke krmení používali pouze granule zakoupené v našem automatu. Donesené potraviny totiž zvířatům nesvědčí a několikrát musel dokonce zasahovat veterinář.

Výstavy na Statku Bernard
V zrekonstruovaných prostorech naší výstavní síně pořádáme celoročně několik výstav. Ať už jsou to fotografie nebo výtvarné techniky nejrůznějšího charakteru, jsou u nás vítáni umělci profesionálové, ale i ti, pro které je výtvarná tvorba „pouze“ koníčkem.
 

 
Hernička Kostička
Vstupte do království volné zábavy, kostiček a tvůrčího hraní. Stavějte si, soutěžte, bavte se nebo si jen užijte klidovou relaxační zónu. V naší herně najdouHernička kostička na Statku Bernard chytrou zábavu všechny věkové kategorie, zkušení i začínající stavaři. Stavebnice lego je vám k dispozici, ukažte, co umíte. Ať už vás láká výprava do vesmíru nebo škola čar a kouzel v Bradavicích, u nás má vaše fantazie cestu otevřenou. Nakonec se nezapomeňte zúčastnit soutěže nebo se potrápit s lego pracovním listem.
 
V Caffe na statku
Kavárna, která svým stylem a atmosférou zapadá do konceptu Statku Bernard. Příjemné prostředí kavárny, vůně kávy a pečených sladkostí na Vás dýchne okamžitě při vstupu do kavárny.
V naší kavárně pro Vás připravujeme silnou, hořkou, výběrovou kávu, která je pražená z prvotřídních a pečlivě vybraných zelených zrnek, jasného původu od menších farmářů s vysokou kvalitou zpracování. Podáváme kávu s naším brandem v poměru Arabica/Brazílie/ vers. Robusta/Indie/, 70 : 30 %.
 

Expozice je inspirativním zdrojem informací také pro děti, neboť je prezentována přístupnou a zábavnou formou. Modely všech mostů, dolů, staveb a jezů jsou interaktivní (interaktivní výstava u Karlových Varů), sami si tedy zvolíte, jak moc chcete být o dané atrakci informováni. Získáte zde navíc spoustu zajímavých tipů na výlety do okolí nejen v Čechách, ale i v německém příhraničí.
 
 
 Více informací na: www.statek-bernard.cz

<<< zpět
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 180     rss: novinky akce   výměna odkazů